• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Kiralık Oksijen Konsantratörü

   Kiralık Medwelt 5 Lt. Oksijen Konsantratörü F7-B5LT

 Kiralık oksijen konsantratörü izmir çiğli

Oksijen Akışı: 1- 5 litre/dakika.

Oksijen Konsantrasyonu: 95.5%~87%.

Maksimum Çıkış Basıncı: 20kPa ~ 50kPa (2.9psi ~ 7.25psi).

Basınç Tahliye Mekanizması: 250kPa ± 25kPa (36.25psi ± 3.63psi).

Ses seviyesi : ≤55dB (A).

Güç kaynağı: AC120V ±% 10 AC220V ±% 10 AC230V ±% 10 50 Hz □ 60 Hz.

Ağırlık : 24 kg.

Ebatlar: 55,6 cm*28,5cm*47cm.

Minimum Çalışma Süresi: 30 dakika

  

Kiralık Galena 5 Lt. Oksijen Konsantatörü JAY-5

Oksijen konsantratörü kiralık çiğli


Model: JAY-5

Oksijen Akışı(lt/dakika): 0-5

Oksijen Saflığı: 96%

Çıkış Basıncı (KPa): 40-70

Ağırlık(kg): 21

Güç(Watt): 480

Düşük oksijen saflığı alarmı

Elektrik dalgalanmalarını ve kesintilerini/yüksek ve düşük basınç durumlarını bildiren alarm

Su ve hava karışımından oksijen üretimi 

5 litre kapasitesi ile çok kullanışlı

Oksijen cihazları evde kullanabilen ve kullanıcıya oksijen takviyesi veren solunum cihazlarıdır. Oksijen konsantratörleri 5 lt olarak tercih edilmekte ve genellikle hasta için yeterli olmaktadır. Bu tıbbi cihaz doktor tarafından reçete edilmektedir. Doktor tarafından kullanımı onaylanan cihazlar satın alınabilir veya kiralanabilir. Kısa süreli oksijen konsantratörü kullanımında oksijen konsantratörü kiralamak hem maddi açıdan uygundur hem de temin etmesi kolaydır. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama yapabilir, belirlenen kullanım süresi sona erdiğinde oksijen konsantratörünü teslim edebilirsiniz. 

Kiralık oksijen konsantratörleri hakkında bilgi almak ve cihazları incelemek için mağazamızı ziyaret edebilir veya telefon hatlarımızdan oksijen konsantratörü ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İzmir içi merkez ilçelere oksijen konsantratörü teslimat ve kurulumumuz mevcuttur. Teknik servisimiz cihazların kurulumu sırasında kullanıcıya oksijen konsantratörü kullanımı ile ilgili bilgi vermektedir. 

Oksijen konsantratörü kullanan kişilerin pulseoksimetre ile kandaki oksijen (SpO2) yoğunluğunu ölçmesi gerekmektedir. Kandaki oksijen yoğunluğunuzun hangi oranda olması gerektiğini doktorunuzdan öğrenebilir, parmak tipi pulseoksimetre ile oksijen değerinizi ölçebilirsiniz. Pulseoksimetreler parmak ucuna takılarak kullanılan kandaki oksijen değerinizi ve aynı zamanda nabız değerinizi gösteren pratik cihazlardır. Ölçüm süresi cihazın modeline göre 5 ile 20 saniye arasındadır. Parmak ucundan oksijen değerinizi gösteren pulseoksimetreler oldukça uygun fiyatlıdır. Fakat piyasada bulunan oldukça düşük fiyatlı pulseoksimetreler sağlık bakanlığı tarafından onayı olmayan ürünlerdir ve kısa bir süre içerisinde bozulmaya meyillidirler. Bu nedenle pulseoksimetre alırken barkodlu ve onaylı ürünler almanızı tavsiye ederiz.

Oksijen konsantratörü nemlendirme kabı için medikal firmamızdan distile su temin edebilirsiniz. Distile su veya kaynatılıp soğutulmuş su kullanılmasının sebebi cihazın hastaya vermiş olduğu havayı nemlendirmek, hastaya kuru hava vermemektir. Bu nedenle distile su veya su nemlendirme kabına koyularak kullanılmalıdır. 

Nazal kanül veya oksijen maskesi oksijen konsantratörünün ürettiği havayı hastaya iletmek için kullanılan medikal ürünlerdir. Nazal kanüller 2 m., 5 m., 10 m. veya 15 m. gibi uzunluklarda olabilmektedir. Konsantratörün hastaya olan uzaklığına göre nazal kanül uzunluğu belirlenmektedir. Oksijen konsantratörü hastaya yakın bir yerde kullanıldığında oksijen maskesi de tercih edilmektedir.

izmir oksijen konsantratörü nedir, oksijen konsantratörü izmir, oksijen konsantratörü çiğli, oksijen konsantratör fiyatları, oksijen konsantratörü nasıl kullanılır, oksijen konsantarötü kiralık, kiralık oksijen konsantratörü, konsantratör izmir, izmir kiralık solunum cihazı, solunum cihazları, kiralık solunum cihazı, oksijen konsantratörü, oksijen cihazı karşıyaka, karşıyaka oksijen konsantratörü, oksijen konsantratörleri izmir