• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Kiralık Hafif Tekerlekli Sandalye

Kiralık Tekerlekli Sandalye CMES-863 

 kiralık tekerlekli sandalyeTekerlekli sandalye CMES-863 model hasta sandalyesi, 12,6 kilogram ağırlığında olduğu için hafif tekerlekli sandalyelerdendir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur, hafif oluşuyla birlikte transfer edilmesi kolaydır, bagaja sığabilir ve rahatça taşınabilir. Manuel sandalye CMES-863 kolçakları geriye doğru açılabilir, böylelikle hasta, sandalyeye veya başka yere kolayca geçirilebilir. 

Çelik yapısı ve uzun süre kullanıma dayanıklı tekerlekli sandalye, aşınma ve paslanma yapmaz. Standart bedene sahiptir ve oturma yeri genişliği 46 santimetredir. Tekerlekli sandalye gövdesi ve ayak pedalları katlanabilir özellikte olduğundan taşınması daha kolaydır. 

Tekerlekli Sandalye Kiralama

Hasta karyolası, havalı yatak gibi tekerlekli sandalye modellerimiz günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanabilir. İzmir mağazamızdan kısa bir süre kullanmak için tekerlekli sandalye temin etmek istiyorsanız tekerlekli sandalye kiralama işlemimizden yararlanabilirsiniz. Manuel tekerlekli sandalye modellerimiz kiralanabilir fakat akülü tekerlekli sandalye modellerimizde kiralama hizmetimiz yoktur. Manuel sandalye modellerimizden hastanıza uygun tekerlekli sandalyeyi mağazamızda bulabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz modeli mağazamızdan kiralayarak kiralama sonunda tekrar mağazamıza bırakabilirsiniz.

Hasta Yatağı Destek Hattı

 

Kiralık Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Beden: Standart

Gövde yapısı: Çelik

Oturma minderi ve sırt minderi: Temizlenebilir, leke tutmaz.

Kolçak: Yukarıya kaldırılabilir.

Ayak pedalları: Katlanabilir, uzunluğu ayarlanabilir.

Ön tekerlek: 6 inç dolgu tekerlek.

Arka tekerlek: 12 inç dolgu tekerlek.

Cep: Sırt kısmında bagaj cebi vardır.

Tekerlekli Sandalye Ölçüleri

Oturma Genişliği: 46 cm

Oturma Derinliği: 40 cm

Oturma Yeri Yüksekliği (Yerden): 48 cm 

Sırt Yüksekliği: 43 cm

Kolçak Yüksekliği: 20 cm

Ayak Yüksekliği: 37-43 cm ( ayarlı)

Ürün Genişlik: 60 cm (12 inç arka tekerler dahil)

Ürün Uzunluk: 98 cm

Ürün Yükseklik: 91 cm

Ayaksız Uzunluğu: 81 cm

Katlanmış Ölçüleri: 70*24*65 cm

Katlanmış Desi 55 Desi

Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Ürün Ağırlık: 12,6 kg