• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Lazımlıklı İki Motorlu Hasta Karyolası

2 Yıl Motor Garantili
10 Yıl Yedek Parça Garantili

Lazımlıklı İki Motorlu Hasta Karyolası

Klozetli hasta yatağı

Lazımlıklı hasta karyolası, iki motor ile çalışan ev tipi hasta karyolasıdır. Bu tip karyolalarda en önemli özellik hastanın tuvalet ihtiyacı için tasarlanmış olan klozetli yatak platformudur. Platform ortasında bulunan klozetin badyası sürgülüdür, çıkartılabilir. Badyayı çıkartıp temizleyebilir daha sonra da tekrar karyola platformunun altına yerleştirebilirsiniz. Bu karyolaya ait bir de sünger yatak mevcuttur. Sünger yatak kullanıcıya özeldir, hijyen açısından yatağın diğer hastalar tarafından kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir. 

Lazımlıklı hasta yatağı iki fonksiyonludur: 1. Hasta yatağının sırt kısmını oturma pozisyonuna getirebilirsiniz. Yemek yeme, televizyon izleme ve kitap okuma gibi bir çok eylemi yapmak için sırt kısmını dik açıya kadar ayarlayabilirsiniz. Oturma pozisyonunu ayarlamak için el kumandasındaki buton ile 0-90 derece arasında bir açı elde edebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağının en pratik ve en ihtiyaç duyulan özelliği oturma pozisyonunu ayarlayabilmektir. 2. Yatağın ayak ucunu 0-35 derece arasında ayarlayabilirsiniz. Hastanın isteği doğrultusunda ister 10 ister 20 ister 35 derece ayak kısmını yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda bilinçli hareket etme kabiliyetine sahip hastalar kendi sırt ve ayak açılarını ayarlayabilir. 

Dikkat!

Lazımlıklı hasta yatakların iadesi bulunmamaktadır. Hijyen nedeniyle bu yataklar hastaya özgü olur ve iade alınmaz. Bu durumu göz önünde tutmayı unutmayın! Ayrıca klozetli yataklarda kiralama yoktur.

 Klozetli hasta yatak

 • Karyola elektrostatik boya ile boyanmıştır.

 • 4 adet 360 derece dönebilen tekerlekler mevcuttur. Tekerleklerdeki frenler ile karyolanızı sabitleyebilirsiniz.

 • 9 voltluk pil desteği vardır, bu sayede herhangi bir elektrik kesintisinde hasta yatağını tek sefere mahsus çalıştırabilirsiniz. Hastanın baş kısmı yüksekte kaldıysa bu pil yardımıyla yatağın baş kısmını indirebilirsiniz.

 • Hasta yatağı bir adet serum askısı ile teslim edilir.

 • Korkuluk ve başlıklar tak-çıkar mekanizmaya sahiptir. Başlıkları ve korkulukları yatak ve hasta transferinde kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Klozetli Hasta Karyolası Ölçüleri

Sırt açısı: 90 derece
Ayak açısı: 35 derece
Yatak platformu yerden yükseklik: 40 cm
İç yatak en: 90 cm
İç yatak uzunluk: 190 cm
Tekerlek çapı: 10 cm