• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Ev Tipi İki Motorlu Hasta Karyolası

2 Yıl Motor Garantili 
10 Yıl Parça Garantili

Ev Tipi İki Motorlu Hasta Karyolası

motorlu hasta karyolası

Ev içi kullanıma uygun hasta karyolası, hastanın konforunu sağlamak için kullanılır. Evde, salonda ve yatak odasında, az yer kaplamasıyla en çok tercih edilen hasta yatağıdır.    
Hastanın evde bakımını, pansumanını normal karyolalar üzerinde yapmak yerine motorlu hasta karyolası kullanmak gereklidir. Hastayı el ile hareket ettirmek yerine el kumandası kullanarak hastanın pozisyon alması sağlanır. Yemek ve oturma pozisyonları için hastaya sürekli dokunmak, hasta sırtına yastık koyarak hastaya pozisyon vermeye çalışmak hem hastanın hassas vücuduna zarar verir hem de yatak yaralarının iyileşmesini engeller. Hastayı incitmek ve varsa yatak yaralarına dokunmak tedaviyi olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle yastık gibi basit çözümler yerine otomatik el kumandasıyla hasta sırtını kaldırabilmek için hasta yatağı yerinde bir çözüm olacaktır. Ağır hastaları kaldırmaya çalışan bakıcıda da meydana gelen bel sorunları gibi zorluklar ortadan kalkacaktır.

 • Elektrikler kesildiğinde tek seferlik olmak şartıyla 9 voltluk pili sayesinde karyolayı çalıştırabilirsiniz.

 • 4 adet boru tip korkulukları söküp tekrar yerine takabilirsiniz. Hastanın yataktan düşmesini engellemek için korkulukları takılı tutabilirsiniz. Hastayı transfer etmek isterseniz korkulukları pim yardımıyla aşağı indirebilirsiniz.

 • Hastaya serum takılması gerektiğinde karyola yanında ücretsiz gelen serum askısını kullanabilirsiniz. Serum askıları için hem başta hem de ayak ucunda serum yuvaları bulunmaktadır.

 • Mdf başlıkları hastanın hijyenini sağlamak için dezenfekte edebilir, temizleyebilirsiniz. 

 • 360 derece dönebilen tekerlekleri ile karyolayı hareket ettirebilir, karyolanın konumunu değiştirebilirsiniz. Tekerleklerde ayrıca frenler bulunur. Bu frenleri kullanarak hasta yatağını olduğu yere sabitleyebilirsiniz. 

 • El kumandası yatağın altındaki motora bağlıdır. Karyolanın sırt ve ayak açılarını ayarlamak için el kumandasını kullanabilirsiniz.

 • Bu ürünü hem kiralayabilir hem de satın alabilirsiniz. Stokta olup olmadığını kontrol etmek için lütfen arayınız, ekibimiz size bilgi verecektir.

İki Motorlu Hasta Karyolası

hasta yatağı izmir
  İki motorlu hasta yatağı

hasta yatağı bornova hasta yatağı konak

Hasta Karyolası Ölçüleri 

Sırt açısı: 90 derece

Ayak açısı: 35 derece

Karyola yerden yüksekliği: 40 cm

İç yatak en: 90 cm

İç yatak uzunluk: 190 cm

Tekerlek çapı: 10 cm hasta yatağı kiralama kiralık hasta yatağı