• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Ahşap İki Motorlu Hasta Karyolası

2 Yıl Motor Garantili

10 Yıl Yedek Parça Garantili 

Ahşap Ev Tipi İki Motorlu Hasta Karyolası

 Ahşap Hasta Yatağı

Krom kaplama korkuluklu ahşap hasta karyolası iki motorlu hasta yataklarındandır. Diğer ev tipi ve hastane tipi karyolalardan özellikle görünüş açısından ayrılır. Karyola platfromunun alt kısmındaki boşluk sebebiyle "baza tipi iki motorlu hasta yatağı" olarak da adlandırılır. Bu karyolaların sahip olduğu görünüş bir çok hastanın evde hastane ortamından uzak bir yaşam alanı oluşturmak için tercih ettiği bir dizayndır. Karyola platformunun yanları ahşap malzeme ile çevirildir ve başlıklar da yine ahşap malzemeden üretilmiştir. Karyola platformu diğer motorlu hasta yataklarında olduğu gibi çelik malzemeden imal edilmiştir. 160 kg. taşıma kapasitesine sahip ahşap hasta yatağımızı evde, huzurevlerinde, hasta bakım merkezlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 
İki adet krom kaplama korkuluk hastanın karyoladan düşmesini engellemektedir. Korkuluklar, hasta yataktan inmek istediğinde aşağı indirilebilir. Yatma pozisyonunda hastanın düşmesini önlemek için de korkuluklar yükseltilebilir. Korkuluklar kilitlenebilir mekanizmaya sahiptir, yukarı kaldırıldıklarında tam yerine oturtulduğunda kilitlenme gerçekleşir. Kiliti açmak için pime basılı tutarak korkulukları hareket ettirebilirsiniz. Bu pimli korkuluklar yatak ile aynı seviyeye indirilebilen oldukça elverişli korkuluklardır. 
Hasta yatağının sırt kısmını 0 ile 90 derece arasında yükseltebilirsiniz. Hastanızın dik açıyla oturmasını sağlayabilir, hastanıza kolaylıkla yemek yedirebilirsiniz. Yemek yeme işlemi için hasta karyolalarına uygun özel yemek masalarımız mevcuttur. Bu yemek masalarını hasta yatağı altına sürebilir, hastanızın yemek yemesini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca ayak ucunun açısını 0-35 derece arasında ayarlayabilir, hastanın ayaklarını hareket ettirmesine yardımcı olabilirsiniz. 

 • 4 adet tekerlek üzerine kurulu yatak platformu,

 • Kilitlenebilir, 360 derece dönebilen tekerlekler,

 • 1 adet serum askısı,

 • Kilitlenebilir krom kaplama korkuluk,

 • 9 voltluk pil desteği mevcuttur.

hasta yatağı izmir korkuluklu hasta karyolası

karşıyaka ahşap hasta yatak Ahşap hasta yatağı

Ahşap Hasta Karyolası Ölçüleri

Sırt açısı: 90 derece

Ayak açısı: 35 derece

Yatak platformu yerden yükseklik: 40 cm

İç yatak en: 90 cm

İç yatak uzunluk: 190 cm

Tekerlek çapı: 10 cm

Mobilyalı Hasta Karyolası Ürün Videosu