• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
 WhatsApp Sipariş Hattı tel:+902323766605 https://cetinmedikal.net
Çok Satanlar
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak

Kiralık Manuel Tekerlekli Sandalye

Kiralık Manuel Tekerlekli Sandalye

 Kiralık Manuel Tekerlekli Sandalye

Çelik gövde yapısına sahip manuel tekerlekli sandalye CMES-313 standart bedende üretilen modellerden biridir. Sandalye tutma yerlerinde refakatçi frenleri bulunur, refakatçi, sandalyeyi fren sistemini kullanarak sabitleyebilir. Arka tekerleklerdeki manuel fren sistemi ile ayrıca sabitleme işlemi yapılabilir. Bacakların geriye düşmesini engelleyen destekleri ve tak-çıkar ayak pedalları ile tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan sandayeyi aylık olarak mağazamızdan kiralayabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Kiralama

Hasta karyolası, havalı yatak gibi tekerlekli sandalye modellerimiz günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanabilir. İzmir mağazamızdan kısa bir süre kullanmak için tekerlekli sandalye temin etmek istiyorsanız tekerlekli sandalye kiralama işlemimizden yararlanabilirsiniz. Manuel tekerlekli sandalye modellerimiz kiralanabilir fakat akülü tekerlekli sandalye modellerimizde kiralama hizmetimiz yoktur. Manuel sandalye modellerimizden hastanıza uygun tekerlekli sandalyeyi mağazamızda bulabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz modeli mağazamızdan kiralayarak kiralama sonunda tekrar mağazamıza bırakabilirsiniz.

Hasta Yatağı Destek Hattı

Kiralık Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Beden: Standart

Gövde yapısı: Çelik

Oturma minderi ve sırt minderi: Temizlenebilir, leke tutmaz.

Ayak pedalları: Katlanabilir.

Ön tekerlek: 8 inç dolgu tekerlek.

Arka tekerlek: 24 inç dolgu tekerlek.

Cep: Sırt kısmında bagaj cebi vardır.

Tekerlekli Sandalye Ölçüleri

Oturma Genişliği: 35-40-45-50-55-60 cm

Ürün Uzunluk: 105 cm

Ürün Yükseklik: 92 cm

Taşıma Kapasitesi: 120 kg