• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Kiralık Özellikli Tekerlekli Sandalye

Kiralık Özellikli Tekerlekli Sandalye Kiralık Özellikli Tekerlekli Sandalye

Kiralık tekerlekli sandalyelerden özellikli manuel tekerlekli sandalye CMES-213 modelini aylık olarak kiralayabilirsiniz. Sandalyenin alt baldırlık destekleri sayesinde ayakların geriye düşmesi engellenir ve ayak kırıklarında vs. baldırlık ve ayak pedallarını yukarıya kaldırabilirsiniz. Geriye yatan kolçakları ile hastanızı sandalyeye daha rahat oturtabilir veya yatağa transfer edebilirsiniz. Refakatçi tutma yerleri sandalye kullanımında rahat ve konforlu bir şekilde yönlendirme sağlar.  Kol gücü zayıf olmayan hastalar, arka tekerleklerden sandalyeyi yönlendirebilir. 

Tekerlekli Sandalye Kiralama

Hasta karyolası, havalı yatak gibi tekerlekli sandalye modellerimiz günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanabilir. İzmir mağazamızdan kısa bir süre kullanmak için tekerlekli sandalye temin etmek istiyorsanız tekerlekli sandalye kiralama işlemimizden yararlanabilirsiniz. Manuel tekerlekli sandalye modellerimiz kiralanabilir fakat akülü tekerlekli sandalye modellerimizde kiralama hizmetimiz yoktur. Manuel sandalye modellerimizden hastanıza uygun tekerlekli sandalyeyi mağazamızda bulabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz modeli mağazamızdan kiralayarak kiralama sonunda tekrar mağazamıza bırakabilirsiniz.

Kiralık tekerlekli sandalye

 

Kiralık Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Beden: Standart

Gövde yapısı: Çelik

Oturma minderi ve sırt minderi: Temizlenebilir, leke tutmaz.

Kolçaklar: Geriye katlanabilir.

Ayak pedalları: Katlanabilir.

Ön tekerlek: 8 inç dolgu tekerlek.

Arka tekerlek: 24 inç dolgu tekerlek.

Cep: Sırt kısmında bagaj cebi vardır.

Tekerlekli Sandalye Ölçüleri

Oturma Genişliği: 46 cm

Oturma Derinliği: 40 cm

Oturma Yeri Yüksekliği: 50 cm 

Sırt Yüksekliği: 41 cm

Ürün Genişlik: 64 cm

Ürün Uzunluk: 115 cm

Ürün Yükseklik: 91 cm

Ayaksız Uzunluğu: 81 cm

Ürün Ağırlık: 22 kg

tekerlekli sandalye kiralık

Hasta Yatağı Destek Hattı