• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

İki Motorlu Hastane Karyolası

2 Yıl Motor, 10 Yıl Yedek Parça Garantisi

Hastane Tipi İki Motorlu Hasta Karyolası

hastane yatağı

Full abs hasta karyolası evinde hastanedeki gibi konforlu bir ortam yaratmak için tercih edenlerin hasta karyolasıdır. Hastane yataklarının en önemli özelliği korkuluklarının çekme amortisörlü olması ve birbirinden bağımsız bir şekilde çalışmasıdır. Korkuluklar bu açıdan diğer korkuluklardan daha kullanışlıdır ve daha kolay hareket ettirilir. Hasta tutunmak için korkuluktan destek alarak kendi pozisyonunu değiştirebilir. Karyoladan inmek istediğinde korkuluk yardımıyla ayaklarını aşağı sarkıtabilir. Aynı zamanda bu korkuluklar, kilosu 50 kg.dan fazla olan ve bilinç dışı hızlı hareket eden, hareket kontrolü olmayan hastaların güvenliği açısından hasta yakınlarına güven vermektedir. 
İki motorlu yatağın sırt ve ayak kısımlarını kumanda ile kaldırıp indirebilirsiniz. Hasta yataklarımızın sırt açıları 90 dereceye kadar ayarlanmakta olduğu için hasta dimdik oturmak isterse bu karyola ile duruşunu ayarlayabilir. Koltukta oturmak ile yatakta oturmak arasındaki fark ortadan kalkar, hasta sürekli yatış pozisyonunda olmaktan kurtulur. Hasta bakıcısı da hastayı dikleştirmek için yastıkları üst üste koymaktan ve hastayı incitmekten kurtulmuş olur. 
Ayak kısmı ise hastanın kan dolaşımının sürekliliği için mecburen hareket ettirilmelidir. Devamlı hareketsiz duran hastaların cilt yüzeylerindeki yaraların oluşmasını en başından engellemek önemlidir. Çünkü yatak yaraları da bakım ve pansuman gerektirmekte hasta yakınına fazladan bir yük meydana getirmektedir. Ayrıca yatak yaralarının iyileşme süreci de kısa değildir. Bu nedenle hasta yatağının hem sırt hem ayak kısımlarının hareket ettirilmesi hasta için mecburidir.
Hasta yakınlarının aklına mutlaka "Hasta yatağının sırt ve ayak kısımlarını ayrı kullanabilir miyim?" sorusu gelir. Evet, istediğinizde sadece sırt kısmını yükseltebilirsiniz ya da sırtı yatırıp ayak kısmını çalıştırabilirsiniz. 

 • Birbirinden bağımsız çalışan abs korkuluklar antibakteriyel özelliktedir.

 • 4500 N gücünde motor ile çalışır.

 • 160 kg. taşıma kapasitesi vardır.

 • 4 adet kilitlenebilir, 360 derece dönebilen tekerleklere sahiptir.

 • Korkuluklar sabittir, tak-çıkar değildir. Fakat başlıklar takılıp çıkartılabilir özelliktedir.

 • Bir adet serum askısı ile teslim edilir. Serum askısı için hasta yatağında serum yuvaları mevcuttur.

 • 9 voltluk pil desteğiyle elektrik kesintisinde tek sefer için hasta karyolası çalıştırılabilir.

hasta yatağı konak hasta yatağı bornova

hasta yatağı çiğli'de hasta yatağı menemen'de

İki Motorlu Hasta Karyolası Ölçüleri

Sırt kısmı: 90 derece

Ayak kısmı: 35 derece

Yatak yerden yüksekliği: 40 cm

İç yatak en: 90 cm

İç yatak uzunluk: 190 cm

Tekerlek çapı: 10 cm

hasta yatağı kiralık Kiralık karyola