• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Üç Motorlu Ahşap Hasta Karyolası


Üç Motorlu Ahşap Hasta Karyolası

2 yıl motor + 10 yıl yedek parça garantili

hasta yatağı menemen

Üç motorlu ahşap hasta karyolası ağır yük taşıyabilme kapasitesine sahiptir. 6500 N gücündeki motor sayesinde 220 kg. taşıma kapasitesine sahip ev tipi hasta karyolasıdır. Ağırlık taşıma kapasitesinin yüksek olması ve ahşap dizaynı ile tercih edilen bir hasta yatağıdır.  Üç motorlu yatakların asansör özellikli olması da tercih edilmesinin bir diğer nedenidir. Asansör özelliği sayesinde ahşap hasta yatağını yerden yükseltebilirsiniz. Pansuman ve günlük bakımını eğilmeden yapabilmek için hasta yatağını yükseltmek yeterlidir. Hasta bakıcı veya  hemşir hasta yatağının ideal yüksekliğini ayarlayabilir.

Asansör özelliği ile birlikte diğer sırt ve ayak ucu fonksiyonlarını da kullanabilirsiniz. Asansörü yükseltip sırt açısını azaltabilir veya arttırabilirsiniz. Yine ayak ucunu da indirebilir hasta bakımı işlemlerine başlayabilirsiniz. Diğer fonksiyonları kullanmadan sadece üçüncü motor ile hem hasta için hem de bakıcı için konforlu bir tedavi süreci oluşturabilirsiniz.

Hastanın vücuduna zarar vermeden bakım yapmak tedavi için oldukça önemlidir. Bu nedenle hastaya olabildiğince bireysel bir temastan kaçınmak gerekir. Hasta yatağında bulunan her bir özellik karyolanın daha çok hareket etmesini sağlayacak, hastaya dokunma sayısını azaltacaktır. Varsa yatak yaralarının çoğalmasını ve genişlemesini engelleyecek, yaraların iyileşmesine yardımcı olacaktır.

 • Ev tipi 3 motorlu ahşap hasta karyolası modelidir.
 • Elektrik motorlar sayesinde hasta yatağının baş kısımı 0-90° ve ayak kısımı 0- 35° arasında ayarlanabilir.

 • Kilitlenebilir hareketli korkuluklar istenildiği takdirde inip kalkabilir. 

 • 1 adet serum askısı ve serum yuvaları mevcuttur.

 • Karyolada 12,5 cm çapında 4 adet frenli teker sistemi vardır.

 • 360 derece dönebilen tekerlekler sayesinde oda içinde yatak yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

 • 2 yıl motor ve 10 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.

 • Platform üzerindeki delikler sayesinde yatak şiltesinin hava almasını sağlar ve nemi engeller.

 • 40-90 cm arasında yatak platformu yerden yükseltilebilir.

 • 220 kg. taşıma kapasitesine sahiptir.

 • Hasta yatağının üst platformunda bulunan hava delikleri sayesinde terlemeyi önler.

MOBİLYALI 3 MOTORLU HASTA KARYOLASI

 Üç motorlu ahşap yatak  Üç motorlu ahşap hasta yatağı

ahşap hasta yatağı   Üç motorlu ahşap hasta yatak