• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

 WhatsApp Sipariş Hattı
Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
 • Hasta Karyolası Muğla - 19/07/2023
 • Hasta Karyolası Muğla

  Hasta karyolalarından ev tipi ve hastane tipi modellerimiz tam otomatik karyolalardır. Otomatik olarak hasta karyolasını ayarlayabilir, karyolanın belli kısımlarını yükseltebilirsiniz. Hasta karyolası siparişi vermek için 0232 445 01 05-0507 125 62 21 numaralı hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

   4 motorlu hasta yatağı
  Hasta Karyolası Muğla Teslimat
   Bölgeleri

  Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan'a hasta karyolası modelleri gönderimi yapılmaktadır.

  Hastane yatak sayıları bildiğimiz gibi sağlık kapasiteleri, yani hastanelerin tedavi edebileceği maksimum hasta sayısı hakkında bizlere bilgi vermektedir. Hasta yatakları, bakımı düzenli olarak yapılan, sağlık personeli bulundurulan ve hastaların bakımına hazır olan özel ve güvenli yataklardır.

  Tedavi ve bakım için bir sağlık tesisine giden hastaların dinlenebileceği yataklara hastane yatakları denir. Hastane yatakları sağladıkları rahatlık dolayısıyla tedavi ve bakım görmeye evde devam edecek hastaların medikal firmalar aracılığıyla bulabilecekleri yataklardır. Evde kullanım için hastane yatağı kapasitesi ve özelliklerine sahip bir çok çeşidi mağazamızda bulabilirsiniz. Ayrıca mağazamızda sadece hastane tipi hasta yatağı değil ev tipi hasta yatağı çeşitleri de mevcuttur.

  Tedavi edici bakım yatağı, tedavi ve bakım yatağı, hastane bakım yatağı, hastane karyolası, elektrikli hastane karyolası adıyla bilinen hastane yataklarına ulaşmak oldukça kolay!

  0232 445 01 05 - 0507 125 62 21


  www.cetinmedikal.com adresimizden bulabileceğiniz ilgili ürünler;

  2 Motorlu Hasta Karyolası Eko Model
  Klozetli 2 Motorlu Hasta Karyolası
  Tabanca Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası
  Full ABS 2 Motorlu Hasta Karyolası

  Ahşap 2 Motorlu Hasta Karyolası
  Abs Başlıklı 2 Motorlu Hasta Karyolası
  Full Abs 2 Motorlu Hasta Karyolası
  Abs Başlıklı 3 Motorlu Hasta Karyolası
  Full ABS 3 Motorlu Hasta Karyolası
  Ahşap 3 Motorlu Hasta Karyolası
  4 Motorlu Full ABS Hasta Karyolası
  4 Motorlu Yoğun Bakım Hasta Karyolası

  Optimum İyileşme İçin Evde Hastane Yatağı Konforu 

  Evde konfor odaklı bir ortam sağlama hastaların genel sağlıklarına önemli ölçüde katkıda bulunur. Çoğu zaman, iyileşmeye yakın hastalar, iyileşme süreleri boyunca düşük uyku kalitesi veya vücut basıncından kaynaklı bası yaraları gibi yaygın sorunlarla baş etmek zorunda kalırlar. Hasta yatakları evdeki hastanın konforunu yükselterek bu sorunlara çözüm sunar. Büyük ölçüde üstün konfor sunan hasta yatakları, hastanın iyileşme sürecinde aktif rol oynar. Hastane yatakları fonksiyonel ve yapısal olarak hastanın özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilir.

  Evde hastane yataklarını kullanmanın bir diğer kritik avantajı daha vardır; özel olarak tasarlanan bu yataklar, hastanın sağlık durumuna uygun olarak sık sık pozisyon değiştirmeyi sağlar. Sırt, ayak, platform yükseltme, baş aşağı indirme ve baş yukarı yükseltme pozisyonlarının bir arada bulunduğu modellerimizden olan 4 motorlu hasta karyolasını evde dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Evlerdeki hastane yatakları, yaygın bir algının aksine, hastalara hastalıklarını hatırlatmaz. Onlara daha fazla önem verildiğini ve değer verildiğini hissettirerek rahat bir ev ortamı sunar ve iyileşme sürecini hızlandırmaya büyük ölçüde yardımcı olur. Evde kullanım için hasta yataklarını tercih etmek hastaya hastane benzeri konfor ve güvence sağlar.

  Hasta Yatakları Bireysel İhtiyaçlarına Nasıl Uyum Sağlar?

  Bir çok hasta için tanıdık ortamda iyileşmek psikolojik olarak bir rahatlık sağlar. Hastane yatağı büyük ve hayati tıbbi ihtiyaçlara da hizmet eder. Yatakların ayarlanabilir baş ve ayak bölümleri, iyileşmeye büyük ölçüde yardımcı olabilecek başlıca özelliklerdir. Hastalar bir düğmeye basarak kendilerini mükemmel bir pozisyona ayarlayabilir, rahatsızlıklarını hafifletebilir. 

  Özellikle ayarlanabilir sırt kısmı, solunum sorunları olan hastalara yardımcı olarak daha kolay nefes almalarına yardımcı olabilir. Sırt kısmı özelliği bazı hastalar için zorunluluk haline gelebilen sindirime ve yatakta yemek yemeye de yardımcı olur. Pozisyonlanabilir ayak alanı da dolaşım veya şişlikle ilgili durumlarda hastaya rahatlama sağlar.

  Duyuru Arşivi

 • Kiralık Hasta Karyolası Bornova'da
 • Hasta Bezi bayiliklerimiz
 • Pozisyon veren havalı hasta yatağı geldi
 • Hasta Karyolası Nakil İşleri
 • Kupa çekme hacamat seti stolarımızda
 • Ark Destek Çorabı Geldi
 • Hasta bezi eve teslim hizmetimiz devam etmektedir
 • Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmetimiz Başlamıştır