• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

 WhatsApp Sipariş Hattı
Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Hasta Bezi Çiğli

Hasta Bezleri 

İzmir Çiğli merkezde yer alan firmamız bir çok hasta bezi bayiliğine sahiptir.

 joly hasta bezi medium izmir'de.   joly hasta bezi large izmir'de.    joly hasta bezi xlarge izmir'de. 

Joly belbantlı yetişkin hasta bezleri, kalite açısından diğer bezler arasından sıyrılan sıvı tutma kapasitesi yüksek, antialerjenik hasta bezidir. Medium, large ve xlarge bedenleri bulunmaktadır. Kullanıcı rahat bir şekilde hasta bezini kendisi giyebilir, eğer kullanan kişi evde hasta yatağı veya herhangi bir karyolada yatmak zorunda ve bakıma muhtaç ise hasta bakıcı ya da hemşire bezi rahatlıkla hastaya giydirebilir. Belbantlı hasta bezlerini özellikle yatan hastalara tavsiye ediyoruz çünkü yatan hastaya en rahat giydirilen hasta bezi, belbantlı bezlerdir.

Hasta bezleri hasta yatakları, hasta karyolaları ve havalı yataklar gibi evde hasta bakımı için gerekli olan medikal ürünlerdendir. Joly yetişkin hasta bezi, Çiğli başta olmak üzere İzmir'de Menemen, Karşıyaka, Bayraklı, Aliağa, Konak, Buca, Bayraklı, Bornova, Narlıdere, Balçova, Güzelbahçe, Gaziemir, Karabağlar, Karaburun gibi bir çok ilçemize teslim edilmektedir.

 tena hasta bezi izmir tena hasta bezi izmir


Tena külotlu hasta bezi, külotlu bez kullanan müşterilerimiz tarafından yoğun talep ve ilgi gören popüler bir hasta bezi markasıdır. Külotlu bezler hasta bakıcıları tarafından çok tercih edilmezler, genellikle mesane problemi yaşayan, yürüyebilen ve kendi gündelik bakımını gerçekleştirebilen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Hasta bezi seçilirken kişisel ihtiyaçlara ve bedene dikkat edilmelidir. Hijyenik ürünler olduğu için kişiye özel ürünlerdir, antialerjeniktir. Tena Proskin külotlu bezler, kadınlar ve erkekler için tasarlanmış, günlük yaşamı aktif kılan ve iç çamaşırı olarak kullanılan ürünlerdir. Gece, gündüz kullanımına ve doğal cilt sağlığına uygun olarak üretilmiştir. Skin Health Alliance onaylıdır, cilt dostudur. Kuruluk, yumuşaklık ve sızdırma güvenliği sağlayan Üçlü Koruma sistemine sahiptir. Ayrıca kokuyu nötrleştirmek için nem azaltıcı teknolojilerle üretilmiştir. Günlük kullanım adedine göre 30'lu veya 10'lu paketler halinde satın alabilirsiniz.


 Canped hasta pedi izmir karşıyaka Canped hasta pedi izmir bostanlı'da.

Canped mesane pedleri dünya çapında tanınan ve tercih edilen mesane pedleridir. Canped kalitesi ile üretilmiş mesane pedleri medium (normal) ve large (yoğun) olarak ikiye ayrılır. Her iki paketin içerisinde özel emici tanecikli ve özel anatomik yapıya sahip 10 adet mesane pedi bulunur. Özel emici tanecikler idrarın jel haline gelmesini sağlar, kokuyu ve sıvıyı engeller. Medium mesane pedleri 8 damla emme gücüne sahipken Large mesane pedleri 10 damla emme gücüne sahiptir.  Canped hasta bezi izmir çiğli Canped külotlu hasta bezi karşıyaka

Canped külotlu hasta bezleri small, medium, large ve xlarge bedenlerde üretilen üstün emme gücüne sahip hasta bezlerindendir. Small beden 9 damlacık, medium, large ve xlarge bedenler 10 damlacık emme gücündedir. İdrar kaçırma problemi olan yetişkin hastaların güvenle kullanabileceği külot bezler, iç çamaşır olarak kullanılabilir. Kokuyu ve ıslaklığı hapseden emici tabakası ve sızma önleciyi bariyerleri vardır. Anatomik yapılı külot bez, kolayca yanlardan sökülüp atılabilir. Tekstil yüzeyli ve yumuşak dokuludur. Ses yapmayan özelliktedir ve ıslaklık göstergesine sahiptir. Esnek yapısı ile  vücudu kolaylıkla sarar.

Genellikle yetişkinlerin kullandığı canped emici külot bezin small bedeni 50-90 cm, medium bedeni 85-125 cm bel ölçülerindeki kişilere uygun olduğundan emici külodu çocuklar da kullanılabilmektedir. Canped emici külotlar 10'lu küçük paketler halinde veya 30'lu büyük paketler halinde bulunur.


canped tekstil yüzeyli hasta bezicanped hasta bezi izmir, çiğli,karşıyaka, menemen

Canped yetişkin hasta bezleri sıvı tutma açısından damlacık gücü yüksek, çok sık tercih edilen ve kullananların memnun kaldığı hasta bezleridir. Yoğunluğu arttırılmış sıvı tutma kapasitesine sahiptir, medium (orta boy) bedeni 8 damlacık, large (büyük boy) bedeni 10 damlacık emme gücüne sahiptir. 

Hasta bezinin yanları tekstil yüzeylidir ve bez özel dokusu ile ses yapmayan özelliktedir.


 Tena lady super kadın mesane pedi izmir 

Tena Lady Super Kadın Mesane Pedi 5 damlacıklı emme gücüne sahiptir ve yetişkin kadınların güvenli aktif yaşam sürdürebilmeleri için üretilmektedir. Ferahlık sağlayan mikro tanecikli hızlı kuruyan tabakası ile kokuyu engeller, idrarı tutar ve derinlere hapseder. 

Nefes alabilen yüzeyi sayesinde cildin nemli olmasını önler, cildi kuru tutar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Mesane pedini 30'lu ambalajlar ile mağazamızda bulabilirsiniz.


Evony belbantlı hasta bezi izmir  Evony hasta bezini large beden çiğli Evony hasta bezini large karşıyaka   

Evony belbantlı yetişkin hasta bezi tüm gece sızdırmaya karşı korumalıdır. Medium, large ve xlarge bedenleri 30'lu ambalajlar halinde bulunur. Yüzeyinde bulunan tanecikleriyle ağırlığının 30 katı sıvıyı emer. Bir çok kez açılabilen yan esnek bantlarıyla giyilmesi oldukça kolaydır ve yatan hastalar için ideal bir hasta bezidir. Bel ölçüsüne göre ayarlanabilen evony hasta bezleri, vücudunuzu kavrar.

Bez değişim süresini ıslaklık göstergesinden öğrenmek mümkündür. Koku önleme teknolojisiyle üretilmiş olup kötü koku oluşumunu önlemektedir. Özel dokusu ve yeşil yüzeyi sayesinde ses yapmaz, konforlu ve rahat hissettirir. Nefes alabilen tekstil yüzeyi kullanan kişinin terlemesini ve böylece nemli cilt nedeniyle oluşan bası yaralarını önler. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.


 Önlem külotlu, belbantlı hasta bezleri izmir

Yetişkinlerin kullanımı için tasarlanmış önlem hasta bezi markasının small, medium, large ve xlarge bedenleri mevcuttur. Esnek yan bantlarını ve bel ölçüsünü dikkate alarak bedeninize uygun hasta bezini tercih edebilirsiniz. Önlem yetişkin hasta bezleri, kuruluğu ve hızlı emilimi sağlayan 3P teknolojisi ile üretilmiştir. Ayrıca çift katlı süper emici tabakası vardır. İdrar sorunu yaşayanlar hasta bezinin sızdırmaz koruma özelliği ile kendilerini gün içerisinde daha güvende ve rahat hisseder.

Cırt cırtlı yan yüzeyleri ile giyilmesi, giydirilmesi oldukça kolaydır. Hasta yatağında yatan hastalar için en ideal hasta bezi belbantlı olanlardır. Tedavi süresi boyunca hasta yatağında dinlenen hasta, belbantlı bezin kolay giydirilmesi sayesinde daha rahat eder. Hasta bakıcı ve hemşirelerin de ev ortamında, hastahanede, hasta bakım merkezlerinde ve huzurevlerinde en çok tercih ettiği hasta bezleri belbantlılardır.

 Önlem hasta bezleri izmir

Önlem külotlu hasta bezi ayakta, yürüyebilen kişilerin özgürce ve güvenle hareket etmeleri için tasarlanmıştır. İdrar problemi yaşayan kişilerin günlük yaşamının olumsuz yönde etkilenmemesi için kullanılan Önlem külotlu hasta bezleri Türkiye'de çok tanınan ve bilinen bezlerdir.

Flexi-curl teknolojisi sayesinde bel ve bacak bölgelerini kavrar, vücut anatomisine uygundur. Nefes alan tekstil yüzeyi sayesinde vücudun nemli ve ıslak kalmasını engeller, böylece yara oluşumunun önüne geçer. Kokuyu önlemeye yardımcı sisteme sahiptir. 
Çift katlı süper emici tabakası ile sıvıyı hızla emer. 
8 damlacıklı sıvı emme gücüne sahiptir. Sızdırmaz bariyerleri ile idrarın sızmasını engeller. Kullanıldıktan sonra kapama bantları ile bezi katlayıp çöpe atabilirsiniz.
Emici külot bezler yatan hastaların kullanımı için tavsiye edilmezler. İç çamaşırı olarak giyildikleri için ayaktayken külotlu bezin giyilmesi daha kolaydır. Yatan hastaların daha az tercih etmiş oldukları bez çeşidi, külotlu hasta bezleridir. Hasta yakınları, bez çeşidini 
belirlerken bezin kalitesi ile hastanın günlük yaşamındaki aktif durumunu göz önünde bulundurmalıdır.

Hasta bezi kullanan hastalarımıza eve servisimiz mevcuttur. Çiğli, Karşıyaka ve Menemen bölgelerine aynı gün servis yapılmaktadır. İzmir’in diğer bölgelerine servisimiz vardır ancak mesafeye göre teslimat süreleri değişmektedir. Hasta bezi seçiminizi hastanızın bedenine göre seçiniz. Çiğli ilçemizin tüm semtlerine hasta bezi, hasta karyolası veya herhangi bir medikal malzeme servisi gün içinde yapılır.

Ahmet Efendi Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Ataşehir Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Balatçık Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağdaş Mahallesi, Egekent Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Evka-2 Mahallesi, Evka-5 Mahallesi, Evka-6 Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Harmandalı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzkent Mahallesi, Kaklıç Mahallesi, Köyiçi Mahallesi, Küçük Çiğli Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Sasallı Merkez Mahallesi, Şirintepe Mahallesi