• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Motorlu Hasta Yatakları

MOTORLU HASTA YATAKLARININ NORMAL YATAKTAN FARKI NEDİR?

Doktorlar, hastalarda görülen bir çok semptom, rahatsızlık ve hastalıkları hafifletmeye yardımcı olması için başlarını ve bacaklarını yükseltmelerini salık vermektedir. Firmamıza gelen bir çok hasta ve hasta yakınının bir çoğu doktorlarının tavsiyesiyle iyi bir uyku uyumaya yardımcı olacak sırt ve ayak yükseltme hareketini yapabilecek bir hasta karyolası satın almak veya kiralamak için gelirler.

Hasta olmuş bir aile bireyinize ya da akrabalarınıza bir hastane yatağı satın almak, onlara doğru bakım verebilmek için önemli bir etkendir. Hastaların iyileşme sürecinde dinlenmenin önemli olduğu gerçeği göz önünde bulundurularak hastalara iyi bir dinlenme ortamı oluşturmak için konforlu bir hasta yatağı tedarik etmek gereklidir. Bu hasta yataklarının son derece faydalı, pratik ve ayarlanabilir özellikleri sayesinde hastanız daha ağrısız ve rahat bir tedavi dönemi geçirecektir. Hasta yataklarını evinizdeki normal bir yatak ile karşılaştırdığınızda hasta yataklarının tamamen farklı bir çok özelliklere sahip olduğunu göreceksiniz. Farklı işlevler, ihtiyaca gerektiğinde 
hastanın yatağın ayarlanabilir bölümlerini kolaylıkla yönetmesine olanak sağlar. İdeal bir konfor sağlamak için üretilen hasta yatakları ayağınızın, dizlerinizin ve başınızın yüksekliğini azaltıp arttırmanızı sağlayacak fonksiyonlara sahiptir.

Sağlık gündelik yaşantı içinde değeri anlaşılmayan sadece yaşanan sıkıntı sonrasında kaybedildiğinde anlaşılan en önemli değerlerdendir. Sağlığını kaybetmek üzere olan veya kaybeden kişiler için alınması gereken bir takım önlemler bulunur. Hasta olan kişinin rahat ettirilmesi, konforlu bir yer ve yaşam alanının düzenlenmesi bu önlemlerden bir kaçıdır. Yaşam alanlarının düzenlenmesi hasta için kullanılması gereken karyolanın rahatlığı ve konforu ile başlar. Hasta bu yatakta yatacağı için yatak rahatlığı çok önemlidir.

Motorlu (otomatik) hasta karyolası nedir?

Otomatik ve manuel olarak iki ana çeşidi bulunan hasta karyolaları modelleri günümüzde oldukça gelişme göstermekte ve farklı fonksiyonları ile hastanın yaşamını kolaylaştırmaktadır. 

Otomatik karyolalar motor yardımıyla çalışırken manuel karyolalarda motor bulunmaz. Sırt ayarı, ayak ayarı gibi bir çok hasta pozisyon ayarları otomatik karyolada motor aracılığıyla yapılırken manuel karyolada el ile yapılmaktadır. Hasta olan kişi kullanacağı yatağı kendi kumanda etmek istiyorsa otomatik hasta yatağı tercih etmelidir. Bu yataklarda bulunan kumanda paneli hastanın yatağı kendisinin indirip kaldırmasını sağlar. Hasta baş, boyun, bacak ve ayak kısmının yüksekliğini yatağın kumanda paneli aracılığıyla ayarlayabilir.

Hastanın bir yardımcıya gereksinim duymadan kendi özel ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan otomatik hasta yatağı, hasta ve hasta yakınları tarafından sık sık tercih edilir. Hastalar ve hasta yakınları otomatik hasta yatağı tercihlerini yatağın özelliklerine ve kalitesine göre yapmalı, sahip olduğu piyasa altındaki fiyata göre yapmamalıdır. Ucuz diye alınacak olan bir otomatik hasta yatağı hastaya rahat ve konfor sağlamak yerine rahatsızlık verebilir hatta bir karyola olarak kullanılmaz halde olabilir. Yatakların kaliteli olması hastanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hastanın yatak alanında hijyen koşulları içinde istirahat etmesi için kaliteli ve konforlu bir yatak tercih edilmelidir. 

Motorlu Hasta Karyolaların Özellikleri

Hasta karyolaları hastayı rahat ettirmek için 2, 3 ve 4 programlı olarak dizayn edilmiştir. Hasta olan kişinin rahatsızlık derecesine göre farklı modelleri bulunan motorlu hasta yatağı kasası çelik malzemeden yapılmıştır. 

Motorlu hasta karyolalarında motor sayısı arttıkça karyolanın işlevi de artmaktadır. Eğer iki motorlu bir hasta yatağı seçtiyseniz yatağın baş ve ayak kısmını kaldırıp indirebilirsiniz. Çok tercih edilen iki motorlu hasta yataklarının evde kullanımı oldukça basittir. Hasta için gerekli sırt ve ayak pozisyonları el kumandası ile ayarlanabilir. 3 motorlu karyolalar ise asansör özelliklidir, karyolayı yukarı yükseltebilirsiniz. 2 motorlu karyoladaki gibi 3 motorlu hasta karyolasının sırt ve ayak ayarını da yapabilirsiniz. 4 motorlu hasta karyolalarında da sırt ve ayak pozisyonlarını ayarlayabilir, yerden yükseltebilirsiniz. Ayrıca 4 motorlu hasta karyolasında hastanıza baş aşağı ve baş yukarı pozisyonlarını verdirebilirsiniz.

Hasta Karyolalarının Fiyatları

Hasta karyolaları çok yüksek fiyatlı değildir. Ekonomik fiyatları ile her bütçeye uygun olan otomatik hasta yatağı piyasada satılık ya da kiralık olarak bulunur. Hastalığın durumu geçici süreli bir hastalık olduğunda kiralama sistemi bütçe için daha uygundur. Hastalık felç ya da yatalaklık gibi bir hastalık mevcut ise hasta yatağının satın alınması bütçe açısından daha avantajlı olur.

Hasta karyolası tercihlerinde hastanın hareket kabiliyetinin değerlendirilmesi ve hasta için hangi yatak uygunsa o yatağın tercih edilmesi hastanın iyileşme sürecinde etkili olacak ve hastanın daha iyi tedavi edilmesini sağlayacaktır. Hastanın sağlık durumuna ve ekonomik durumuna göre tercih edilmesi gereken yatakların farklı fiyat ve özellikleri bulunur. 

Elektrikli, lazımlıklı ve otomatik olarak çeşit çeşit üretilen hasta yatakları, kullanım amacına göre elbette değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, sizde hastanızın ihtiyaçlarını gözeterek hasta yatağı seçiminizi yapmalı ve en iyi firmadan güvenceyle ürününüzü teslim almalısınız. 

ALO HASTA KARYOLASI DANIŞMA HATLARIMIZ

0232 445 01 05  -  0507 125 62 21

Hasta yatağı İzmir ilçelerinden siparişi verildiğinde aynı gün içinde yatağınızı evinize teslim etmekte ve kurulumu ücretsiz olarak yapmaktayız. Ücretsiz teslimat ve montaj hizmetini verdiğimiz İzmir ilinden hasta karyolası satın almak veya hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elektrikli hasta yatağı satış sektöründe İzmir merkezli olarak 2001 yılından beri faaliyet gösteren firmamız ÇETİN MEDİKAL Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde hasta karyolası satış hizmeti vermektedir. Firmamızdan satın aldığınız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. 10 yıl yedek parça garantisi de bulunan ürünlerimiz evlerde, hastanelerde ve  sağlık kuruluşlarında güvenle kullanılmaktadır.

Hasta yatağı satışlarımız set halinde olup serum askısı ve pil ayrıca ücretlendirilmez. Hasta yatağı kiralama işlemleri aylık periyotlarda yapılmaktadır. Hasta yatağı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri doğru ürünü doğru hastaya almaktır. Hastanıza uygun ürünleri seçebilmek için sitemizdeki ürünleri detaylı inceleyebilir veya direk bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. 

İzmir'de hasta yatağı satış ve kiralama yaptığımız ilçeler:

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Cumaovası (Menderes), Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla.

Mesai Saatlerinde

0232 445 01 05
veya
7/24 hattımız

0507 125 62 21

 Hasta yatağı İzmir talepleriniz için ÇETİN MEDİKAL'i güvenle tercih edebilirsiniz.