• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Üç Motorlu Abs Hastane Karyolası

2 Yıl Motor Garantili

10 Yıl Yedek Parça Garantili

Üç Motorlu Hastane Karyolası

Üç motorlu hasta yatağı

Üç motorlu hasta karyolaları, iki motorlu hasta karyolalarına kıyasla daha ağır yükü taşıyabilme kapasitesine sahiptir. 6500 N gücündeki motoru sayesinde 200 kg. ağırlığa kadar olan hastaların kullanabileceği hastane tipi hasta yatağıdır. Çok tercih edilmesinin nedeni ağırlık taşıma kapasitesinin yüksek olmasıdır.  Üç motorlu yatakların asansör özellikli olması da tercih edilmesini sağlayan bir diğer durumdur. Asansör özelliği sayesinde karyolanın yerden yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Hastanın pansuman ve günlük bakımını eğilmeden yapabilmek için karyolayı yükseltmek yeterlidir. Hasta bakıcı veya  hemşire, kendi boyuna göre ideal yüksekliği ayarlayabilir.
Asansör özelliği ile birlikte diğer sırt ve ayak ucu fonksiyonlarını da kullanabilirsiniz. Asansörü yükseltip sırt açısını azaltabilir veya arttırabilirsiniz. Yine ayak ucunu da indirebilir hasta bakımı işlemlerine başlayabilirsiniz. Diğer fonksiyonları kullanmadan sadece üçüncü motor ile hem hasta için hem de bakıcı için konforlu bir tedavi süreci oluşturabilirsiniz.
Hastanın vücuduna dokunmadan ve zarar vermeden bakım yapmak tedavi için oldukça önemli olduğundan olabildiğince hastaya bireysel temastan kaçınmak gerekir. Bu nedenle karyolada bulunan her bir ekstra özellik karyolanın daha çok hareket etmesini sağlayacak, hastaya dokunma sayısını azaltacaktır. Varsa yatak yaralarının çoğalmasını ve genişlemesini engelleyecek, yaraların iyileşmesine yardımcı olacaktır.

 • Sırt kısmı 0-90 derece arasında yükseltilebilir.

 • Ayak ucu kısmı 0-35 derece arasında yükseltilebilir.

 • Abs korkuluklar hareketli ve bilinçsiz hastaların yataktan düşmesini önler.

 • Full Abs korkuluklar amortisörlü olup birbirinden bağımsız hareket ettirilebilir.

 • Abs korkuluklar ve abs başlıklar antibakteriyeldir, kolaylıkla dezenfekte edilebilir.

 • Asansörlü hasta yatağı diğer hasta yataklarında olduğu gibi 360 derece dönebilen tekerleklere sahiptir. 

 • Tekerleklerde kilitler mevcuttur, karyola tamamen yere sabitlenebilir.

 • Serum askısı için serum yuvaları bulunur.

 • 1 adet serum askısı ile birlikte teslim edilir.

FULL ABS 3 MOTORLU HASTA KARYOLASI 

 Üç motorlu karyola hasta yatağı izmir

motorlu hasta yatağı   Üç motorlu hasta yatağı

 Üç motorlu hasta karyolası 3 motorlu hasta yatağı

3 Motorlu Hasta Karyolası Ölçüleri

Sırt açısı: 90 derece

Ayak açısı: 35 derece

Dış yatak en: 105 cm

Dış yatak uzunluk: 205 cm

İç yatak en: 90 cm

İç yatak uzunluk: 190 cm

Yatak platformu yerden yükseklik: 45 cm

Tekerlek çapı: 12,5 cm