• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
 
  • ÇETİN MEDİKAL HASTA YATAKLARI
  • Havalı Yataklar Tekerlekli Sandalyeler Ortopedi ve Tıbbi Sarf Malzemeleri Deposu.
Çok Satılanlar

Hasta Yatakları Hakkında

Hasta Yatağı

 

Herkesin yaşamlarının belirli bir bölümünde hastane ve tedavi gibi süreçlere ihtiyaçları olduğu dönemlerden geçtiği görülmektedir. Doğru tedavi yöntemlerinin belirlenmesi, hastanın daha hızlı iyileşme ve sağlığına kaldığı yerden devam etmesini sağlamaktadır. Hastaların dinleme süresi içinde yatmış oldukları yerin konforu ve kolay hareket edebilmesinin önemi oldukça fazladır.

 

 Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

 Hasta yatağı alırken kesinlikle hastanın ihtiyacına yönelik kolay hareket edebilme ve havalı olmasının önemi oldukça fazladır. Hasta yataklarının motorlu tercih edilmesi, otomatik birçok işlemlerde hasta yakınlarına yardımcı olması konusunda destek sağlamaktadır Bazı teknolojiler beraberinde değişik özelliklerin olması konusunda hastaların ve hasta yakınlarına çoğu işlemlerin daha kolay hale getirmektedir. En önemli ayarlanabilir olması ve temizlenmesi kolay olması tercih edilen sebepler arasında yer almaktadır.

 

 Felçli ve ağır kazalar geçirmiş olan kişilerin hasta yatağı taleplerinin önemi oldukça fazladır. İş kazası ve motosiklet gibi birçok kazadan kaynaklı alçı durumunda hasta yatakları daha hızlı iyileşme süreçlerine katkı sağlamaktadır. Fiyatları ise hasta yataklarının özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

 

 İleri yaşa sahip olan yaşlılar içinde hasta yatakları rahatlık açısından büyük öneme sahip olması, talep yönünü oluşturmaktadır. Hastalar uzun saatler dinleme ihtiyaçlarının olması, hasta yatağının konforlu ve sırt ve bel gibi bölgelerde bazı yaralar oluşmasını engelleyici havalı ve fonksiyon yatak seçiminin daha fazladır.

 

 Hasta yatağı satış işlemleri ve kiralama gibi birçok alanda uzman firma olarak görev yapan Çetin medikal, İzmir ilinde ve farkı illere uygun fiyat, ödeme kolaylığı ile hizmet vermektedir. 3 saatte teslim süresi ile talep edilebilir bir marka haline gelmiştir. İnternet sitesi www.cetinmedikal.com ziyaret ederek, çeşitli motorlu ve havalı yatakların bilgi ve sipariş işlemleri hakkında detaylı hizmet sunulmasına yardımcı olmaktadır.

Hasta Yataklarının Önemi Nelerdir

 

Hastanelerde tedavi gören hastaların günlük yatış fiyatlarındaki artışlar, çoğu hastaların ve yakınlarını maddi olarak zor durumda bıraktığı görülmektedir. Hastanelerde yer alan tedavi ve yataklardaki konfor, hastaların tedavi süreçlerinin belirlenmesinde aktif rol oynamaktadır. Hastanelere yer olan çok fonksiyonlu hasta yatakları, hastalarında talep ettikleri yataklar haline gelmiştir. Hastalar için hasta yataklarının öneminin aşağıda yer almaktadır.

 

 Hastalar İçin Hastane Yataklarının Önemi Nedir?

 

Ameliyat sonrasında hastaların hareket fonksiyonunda azalma yaşanması, hastane yataklarının talebini oluşturmaktadır.

 

Hastanede ameliyat öncesi zor durumda olan hastaların, kolay bir şekilde ameliyata gitmesinde yardımcı olmak

 

Üzerindeki çok sayıda fonksiyon sayesinde, bel ve boyun gibi birçok ayarlanabilir ayarların yapılabilmesi

 

Yatakların kenarlarında bulunan korumalıklar sayesinde, evde düşme gibi risklerin önüne geçilmesi

 

Bazı hasta yataklarında, hastaların tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesinde kolaylık sağlamaktadır

 

Hastaların oturma ve kalkma gibi birçok hareket fonksiyonlarında daha kolay yapılmasını sağlar

 

Bazı hastalıklar için hasta yatakların önemi oldukça fazla olduğu bilinmektedir. Felçli hastaların hareket edebilme ve hasta yakınları tarafından hareket etmesi sağlanırken canının acıması gibi durumlarda, motorlu hasta yatakları kolay ve hızlı bir şeklide pozisyon değiştirmede yardımcı olmaktadır.

 

 Hasta yataklarının kiralama ve satın alma gibi birçok işlemlerde yardımcı olan Çetin medikal, tüm hastalara hızlı ve kolay ödeme seçenekleri ile yardımcı olmaktadır. İzmir ilinde yer alan Çetin medikal, şehir dışı siparişlere hızlı ve uzman kadrosu ile ulaştırma imkanı sağlamaktadır.

Havalı Hasta Yatağı

 

Yatalak hastalar düşünüldüğünde kullandıkları yatakların önemi çok büyük olmaktadır. Bunun yanında kullanılan yatakların da önemi çok fazladır. Yapılacak seçimlerin buna göre düşünülmesi gerekmektedir.

 

 Aynı zaman da bu tür yani hasta malzemeleri ihtiyaçlarına medikal marketler den sağlanmaktadır. Bu konuda İzmir de bulunan Çetin medikal özellikle bu konuda uzman olmaktadır. Her türlü malzemeye kişiler ulaşabilmektedir. Havalı hava yastıkları da bunlardan sadece bir tanesidir. Aynı zaman da kullanılan havalı yataklara da eşlik edebilmektedir. Kuruluşa erişim oldukça kolay olmakla beraber, 0232 376 66 05 telefon ile de iletişim kurulmaktadır.

 

 Satın alma işlemlerinin dışında aynı zaman da ürünleri kiralama işlemleri de yapılmaktadır. Ürünler aylık olarak kiraya verilmektedir. İsteğe göre bu süre uzatılabilmektedir. Sadece yapılması gereken hastaya uygun ürünün bizzat firmaya gelerek ya da online olarak seçilerek kararlaştırılması uygun olacaktır.

 

 Havalı hasta yatak çeşitleri çok fazla olmakla beraber, baklava desenli havalı yatak, boru tipi havalı yatak, dodo hava yatak boru şeklinde sıralanmaktadır.

 

 Havalı Hasta Yatağı Kimler Kullanabilir?

 

 Bu yatakları yatmak zorunda olan bütün hastalar kullanabilmektedir. Yaş sınırlaması yoktur. Özellikle boyun, omuz ve kalça ağrısı çeken kişilerin kullanımında büyük kolaylık sağlamaktadır. Önemli olan nokta uygun kişinin uygun ürünü kullanması olacaktır. Ayrıca uzun süre yatacak olan hastaların yumuşak dokularına meydana gelen tahribat sebebi ile havalı yastık kullanılmaktadır. Böylece oluşabilecek baskıdan kaynaklanan yaralar engellenmiş olacaktır. Bu da tabi ki hastanın yararına olacağından birçok hasta için tercih edilmektedir.

 

 Firma çeşitli ödeme imkanları sunmaktadır. Kredi kartına taksit seçeneği de mevcuttur. Özellikle teknik servis anlamında da büyük hizmetler vermektedirler. Havalı hasta yatağı kurulumunda personel yardımcı olmaktadır. İster satın alınmış olsun, ister kiralanmış olsun aynı hizmetler verilmektedir. Ürünün teslimi sipariş verilen gün veya ertesi gün teslim edilmektedir.

İzmir Hasta Karyolası Kiralama

 

Hasta karyolası, uzun süre süre yatarak tedavi görmek zorunda olan ya da yatalak olarak yaşamını sürdürecek hastaların zorlu yaşamlarını bir nebze dahi olsa konforunu artırmak konusunda fayda sağlamaktadır. Özellikle uzun süre yatarak yaşamını sürdüren hastalarda birçok sorun meydana gelmektedir. Bu sorunların başında yatak yarası oldukça zorlu olmaktadır. Bu sorunların en aza inmedi adına Hasta karyolası İzmir hastalarına en konforlu hizmeti sunmaktadır.

 

 Hasta Karyolası İzmir

 

 Hasta yakınları ya da hastanın kendisi ister uzun süreli isterse de kısa süreli olsun hasta karyolasını www.hastakaryolası.izmir sitesinden kiralama imkanına sahip olmaktadır. Hastanın bakımının rahat şekilde yapılması ve yatağı kolaylıkla hareket ettirerek kaldırıp indirmesi konusunda oldukça pratik ve her ihtiyaca uygun hasta karyolası çeşitleri site üzerinde mevcut olmaktadır. Birçok hasta karyolası çeşitleri de her ihtiyacı karşılayacak şekilde bulunmaktadır.

 

 İzmir Hasta Karyolası Çeşitleri

 

Ev tipi 2 motorlu hasta karyolası: Bu hasta karyolası modelinden başucu ve ayakucu bölümleri rahatça hareket etme özelliğine sahip olmaktadır.

 

Sırt ve ayak ayarı kolayca mevcut olan frenli hastane karyolası modelleri de bulunmaktadır.

 

Asansör yükseklik ayarlı kiralık hasta karyolası sayesinde hem hasta hem de hasta yakınları oldukça fazla rahatlık elde etmektedir.

 

Yatak yarası ya da diğer sorunları önlemek amacına uygun olarak havalı hasta yatakları da mevcut olmaktadır

 

Tüm modellerde kolaylık, pratiklik ve rahatlık, konfor ön planda olacak şekilde tasarım yapılmaktadır.

Hızlı sipariş ve teslimat