• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Hasta Yatakları Hakkında

Hasta Yatağı

Herkesin yaşamlarının belirli bir döneminde hasta bakımı ve tedavi gibi süreçlere ihtiyaçları olabilmektedir. Bu tür dönemlerde doğru tedavi yöntemlerinin belirlenmesi, hastanın daha hızlı iyileşme ve sağlığına kaldığı yerden devam etmesini sağlamak oldukça önem taşımaktadır.
Hastane tedavisinden sonra evde istirahat süreci için hastanın yatak konforu da ayrıca önemlidir. Hasta herhangi bir yatakta yatmamalı, tedavi süreci için gerekli malzemeler ile birlikte kullanacağı, hayatını zorlaştırmayacağı medikal hasta yataklarını kullanmalıdır.

Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hasta yatağı alırken kesinlikle hastanın ihtiyacına yönelik, kolay hareket edebilme kabiliyetine sahip bir hasta yatağı tercih edilmesinin önemi oldukça fazladır. Motorlu (otomatik) hasta yataklarının tercih edilmesi bir çok işlemde hasta yakınlarına yardımcı olmakta ve destek sağlamaktadır. Bazı fonksiyonlarla birlikte farklı özelliklerin olması hastaların ve hasta yakınlarının çoğu işlemlerini daha kolay hale getirmektedir. Hasta yatağının ayarlanabilir olması ve kolay dezenfekte olması tercih edilen özellikler arasında yer almaktadır.

Felçli veya ağır kazalar geçirmiş olan kişilerin hasta yatağı talepleri oldukça fazladır. İş kazası, araba ve motosiklet gibi bir çok trafik kazasından kaynaklı hastalıklarda hasta yatakları iyileşme sürecine daha hızlı katkı sağlamaktadır. Hasta yataklarının fiyatları ise hasta yatakların özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

İleri yaşa sahip olan yaşlılar içinse hasta yatakları rahatlık açısından büyük öneme sahip olması ile talep yönünü oluşturmaktadır. Uzun saatler dinleme ihtiyaçlarının olduğu hastalar, sırt ve bel gibi bölgelerde bası yaralarının oluşmasını engelleyici havalı yatakları kullanmayı tercih etmektedirler.

Hasta yatağı satış işlemleri ve kiralama gibi bir çok alanda uzman bir firma olarak İzmir ilinde ve farkı illere uygun fiyat, ödeme kolaylığı ile hizmet vermekteyiz. İnternet sitemiz www.cetinmedikal.com 'u ziyaret ederek çeşitli motorlu ve havalı yatakların bilgi ve sipariş işlemleri hakkında detaylı yardım alabilirsiniz.


Hasta Yataklarının Önemi Nedir?

Hastanelerdeki günlük yatış fiyatlarındaki artışların çoğu hastayı ve yakınlarını maddi olarak zor durumda bıraktığı görülmektedir. Hastanelerde yer alan tedavi ve yataklardaki konfor, hastaların tedavi süreçlerinin belirlenmesinde aktif rol oynamaktadır. Hastanelere yer olan çok fonksiyonlu hasta yatakları, hastaların da talep ettikleri yataklar haline gelmiştir. Hastalar için hasta yataklarının öneminin aşağıda yer almaktadır.

Hastalar için Hastane Yataklarının Önemi Nedir?

 • Hastanede ameliyat öncesi zor durumda olan hastaların kolay bir şekilde ameliyata gitmesinde ve ameliyat sonrası dinlenme sürecinde yardımcı olur.

 • Hastane sonrasında evde tedavisi ve bakımı yapılan hastaların hareketlerinde azalma yaşanması hastane yataklarının talebini arttırır.

 • Üzerindeki çok sayıda fonksiyon sayesinde bel ve boyun gibi bölgelerin hareket ettirebilmesi hastanın kan dolaşımını arttırır.

 • Yatakların kenarlarında bulunan korumalıklar sayesinde evde yataktan düşme gibi risklerin önüne geçilir.

 • Klozetli hasta yataklarda hastaların tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesinde kolaylık sağlar.

 • Hastaların oturma ve kalkma gibi bir çok hareketlerinin daha kolay yapılmasına yardımcı olur.

Bazı hastalıklar için hasta yatakların önemi oldukça fazladır. Felçli hastaların hasta yakınları tarafından hareket etmesi sağlanırken canının acıması gibi durumları engellemek için kolay ve hızlı bir şeklide pozisyon değiştirmesine motorlu hasta yatakları yardımcı olmaktadır.

Hasta yataklarının kiralama ve satın alma gibi bir çok işlemlerinde yardımcı olan Çetin Medikal tüm hastalara hızlı ve kolay ödeme seçenekleri ile yardımcı olmaktadır. İzmir ilinde yer alan Çetin medikal şehir dışı siparişlere uzman kadrosu ile hızlı bir ulaştırma imkanı sağlamaktadır.


Havalı Hasta Yatağı

Yatalak hastalar düşünüldüğünde kullandıkları yatakların önemi çok büyük olmaktadır ve bu hasta yataklarının yanında kullanılan havalı hasta yataklarının da bası yaralarını engellemede önemi çok fazladır. Yapılacak havalı hasta yatağı seçimlerinde hasta yatağı özelliklerinin göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Aynı zamanda bu tür hasta malzeme ihtiyaçları medikal marketlerden sağlanabilmektedir. İzmir'de bulunan Çetin Medikal özellikle bu konuda uzman olmakta, her türlü sağlık malzemelerini kişilere ulaştırabilmektedir. Havalı yataklara eşlik edebilen havalı hasta yatakları da bunlardan sadece bir tanesidir. 

Satın alma işlemlerinin dışında hasta yatakları kiralama işlemleri de yapılmaktadır. Ürünler aylık olarak kiraya verilmektedir ve isteğe göre bu süre uzatılabilmektedir. Hastaya uygun ürünü bizzat firmaya gelerek ya da online olarak seçerek kararlaştırabilirsiniz.

Havalı hasta yatak çeşitleri çok fazla olmakla beraber baklava desenli havalı yatak, boru tipi havalı yatak ve pozisyon veren havalı yatak şeklinde sıralanmaktadır.

 

Havalı Hasta Yatağını Kimler Kullanabilir?

Havalı hasta yataklarını yatmak zorunda olan bütün hastalar kullanabilmektedir. Yaş sınırlaması yoktur. Özellikle boyun, omuz ve kalça ağrısı çeken kişilerin iyileşmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Önemli olan nokta kişiye uygun ürünün kullanılması olacaktır. Uzun süre yatan hastaların tahrip olan cilt yüzeyleri tedavisi için kullanılan havalı yataklar hasta cildinde oluşabilecek bası yaralarını engeller. Bu da tabii ki hastaların yararına olacağından bir çok hasta için tercih edilmektedir.

İzmir Hasta Karyolası Kiralama

Hasta karyolası, uzun süre süre yatarak tedavi görmek zorunda olan ya da yatalak olarak yaşamını sürdürecek hastaların zorlu yaşamlarını bir nebze dahi olsa konforunu artırmak konusunda fayda sağlamaktadır. Özellikle uzun süre yatarak yaşamını sürdüren hastalarda bir çok sorun meydana gelmektedir. Bu sorunların başında gelen yatak yarası hasta için oldukça zorlu olmaktadır. Bu sorunların en aza inmesi adına Hasta Karyolası İzmir hastalarına en konforlu hizmeti sunmaktadır.

Hasta yakınları ya da hastanın kendisi ister uzun süreli ister kısa süreli olsun hasta karyolasını www.hastakaryolasiizmir.com sitesinden kiralama imkanına sahiptir. Hasta bakımının rahat şekilde yapılması ve yatağı kolaylıkla hareket ettirerek kaldırılıp indirilmesi konusunda oldukça pratik ve her ihtiyaca uygun hasta karyolası çeşitleri site üzerinde mevcut olmaktadır. 

 

      İzmir Hasta Karyolası Çeşitleri


      1. 2 Motorlu Hasta Karyolası

 • Bu hasta karyolası modelinin baş ucu ve ayak ucu bölümleri hareket etme özelliğine sahiptir.

 • Sırt ve ayak ayarı el kumandası ile ayarlanır.

      2. 3 Motorlu Hasta Karyolası
 • Sırt ve ayak kısımları el kumandası ile haraket ettirilebilir.

 • 3. motor sayesinde yükseklik ayarı yapılabilmektedir, asansörlüdür.

      3. 4 Motorlu Hasta Karyolası
 • Sırt ve ayak kısımları hareket ettirilebilir.

 • Asansör özelliklidir, yerden yükseltilebilir.

 • Baş aşağı ve baş yukarı ayarları mevcuttur.