• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Çok Satanlar
Yeni Ürünler
  • Poylin Akülü Tekerlekli Sandalye

Karyola Listesi
  • karyola listesi

Anasayfa

Hasta Karyolası ve Yatakları

Mağazamızda iki motorlu hasta karyolası, üç motorlu hasta karyolası ve dört motorlu hasta karyolası modellerini inceleyebilirsiniz. Hasta karyolası modellerimiz motorlu, tam otomatik hasta karyolası modellerinden olup el kumandası ile çalıştırılmaktadır.

Hasta karyolalarımız İzmir merkez ilçelere 3 saat içerisinde ücretsiz olarak teslim edilmekte ve karyola kurulumu yapılmaktadır. 2 yıl motor ve 10 yıl yedek parça garantisi altındaki hasta karyolalarımızın teknik arıza ve bakımından firmamız sorumludur. Kurulumu yapılan hasta karyolalarımız ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Özel Can Hastanesi karşısındaki mağazamızda hasta karyolası ve hasta yatağı hakkında bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Havalı Yataklar

Karyolada yatan hastaların yatmaktan kaynaklanan yaralarını önlemek için çeşitli havalı yataklar bulunur ve sünger hasta yatakların üzerine serilerek kullanılır. Havalı yatakların uzunlukları hasta karyolası ölçüsüne uygun tasarlanır. Tek kişilik hasta karyolaları ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir.

Hasta vücudunda meydana gelen yaraları engellemek ve azaltmak için havalı yatak kullanımı hasta için önemlidir. Herhangi bir yan etkisi olmayan havalı yatakların kullanımı da oldukça pratiktir.

Baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, ventilasyonlu havalı yatak ve pozisyon veren havalı yataklar Çiğli Çetin Medikal mağazamızda bulunmaktadır.

Tekerlekli Sandalyeler

Manuel ve akülü tekerlekli sandalye talep eden müşterilerimiz mağazamızda farklı model tekerlekli sandalye modellerine ulaşabilir.

Refakatçi fren sistemli tekerlekli sandalyeler, orta tekerlekli sandalyeler, tekerlekli tuvalet ve banyo sandalyeleri, büyük beden tekerlekli sandalyeler, spastik çocuk sandalyeleri ve klozetli tekerlekli sandalye modelleri gibi pek çok ürünümüzü tekerlekli sandalyeler menümüzden inceyelebilirsiniz.

Tekerlekli sandalye modellerimiz 2 yıl garanti kapsamı altındadır.

Hasta Taşıma ve Transfer Lifti İzmir

Tekerlekli sandalye işlevine benzer bir işleve sahip taşıma liftleri, hasta, yaşlı veya engellinin transferini kolay bir şekilde sağlamak amacıyla kullanılır. Motor ile veya manuel olarak kullanılabilen liftleri, tekerlekleri sayesinde oda içerisinde kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz.

Hastanızı yatağından tekerlekli sandalyeye veya diğer bir yere taşıma işlemi için lift içerisindeki kumaşa hastanızı yerleştirerek motoru çalıştırabilirsiniz. El kumandası ile hasta taşıma liftine yön verebilirsiniz. Transfer liftini manuel olarak  kullanmak için motor üzerinde bulunan refakatçi kollardan yararlanabilirsiniz. 

Lift, sıfır noktasına (yere)  kadar inebilme fonksiyonuna sahip olduğu için hastanızı yerden kolaylıkla kaldırabilirsiniz. 150 kilogram taşıma kapasitesi bulunan hasta transfer liftleri, 2 yıl garanti kapsamındadır. 

 1  ...
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
Hemen Kirala!
 hemen karyola kirala