• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Kiralık Tekerlekli Sandalye

KİRALIK TEKERLEKLİ SANDALYE

İzmir'de tekerlekli sandalye kiralamak çok kolay. İster kısa süreli olsun ister uzun süreli, tedavilerde hastasının rahat transferi için özellikle bir tekerlekli sandalye kullanmak gerekir. Bir günlük ihtiyaç için tekerlekli sandalye satın almak yerine tekerlekli sandalye kiralamak daha uygun ve kolay olur. Günlük, haftalık ve aylık tekerlekli sandalye kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kısa süreli tedavilerde hasta ve hasta yakının rahat edebilmesi için tekerlekli sandalyenin ne kadar elzem olduğu bilinmektedir. Hasta transferini gerektiren hallerde tekerlekli sandalye almak yerine kiralamak daha çok tercih edilmektedir.   

İzmir Çiğli merkezli firmamız Çetin Medikal uzman personeli hastanızın durumunu göz önünde bulundurarak size en uygun tekerlekli sandalyeyi sunacaktır. Kiralama hizmeti hakkında telefon hatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Teslimat ve servis-bakım işlemleri işyeri merkezimizden yapılmaktadır. Tedavi sürecinden sonra hasta taşımasında kolaylık sağlamak amacıyla alınan tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç kalmadığında evde tutmak veya atmak gibi işlerle uğraşmak istemeyenler için tekerlekli sandalye kiralamayı tavsiye ediyoruz. Tekerlekli sandalye kiralama süresi en az bir gündür. Kiralama süresi sınırsızdır, istediğiniz gün kadar kiralama yapabilir, kiralama süresi bittiğinde süreyi uzatabilirsiniz. İzmir ve civarı tekerlekli sandalye kiralamada nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımıza hastanızın durumunu bildirerek uygun tekerlekli sandalyeyi kiralayabilirsiniz.  

İzmir Tekerlekli Sandalye Kiralama
   

Sitemizde yer alan tekerlekli sandalyeleri inceleyebilirsiniz. Uzun vadede kullanmayı planladığınız bir tekerlekli sandalyeye ihtiyacınız varsa Çiğli İzmir'de bulunan mağazamızı ziyaret edebilir, tekerlekli sandalyelerimizi inceleyebilirsiniz. Online alışveriş için lütfen e-ticaret sitemiz www.cetinmedikal.net adresini ziyaret ediniz.   Medikal firmamız bir çok tıbbi malzemenin bayisidir.   

Günlük, Haftalık ve Aylık Tekerlekli Sandalye Kiralama
Firmamız İzmir'de ihtiyaç süresine bağlı olarak günlük & haftalık tekerlekli sandalye kiralama hizmeti vermektedir. Ani sakatlanmalar, kalıcı sakatlıklar ya da geçici fizik tedavi hizmetlerinin yürütülmesi için tekerlekli sandalyeler son derece kullanışlıdır. Özellikle de ani sakatlanmalar nedeniyle tatil gibi sizi motive eden dinlenme ihtiyaçlarınızı ertelememeniz için tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.   

Kapıda Ödeme Kolaylığıyla Tekerlekli Sandalye Kiralama
Günlük ya da haftalık tekerlekli sandalye kiralamada firmamız İzmir'in güvenilir firması olmaya devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden ve daima yenilikçi hizmet yaklaşımına dayanarak ister günlük ister haftalık olarak kiralama hizmeti vermektedir. Manuel tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz için hemen bizi arayabilirsiniz.

Engelsiz Yaşamın Adresi   
Sağlıklı yaşam tüm insanların ömür boyunca daha iyi şartlarda yaşayabilmek için önem verdikleri bir yaşam tarzıdır. Ne yazık ki dünyadaki bütün insanlar eşit hak ve imkanlara sahip olamıyor. Çoğu insan bu yaşam olanağı olmadan bazı engeller ile yaşamlarını devam ettirmek zorunda kalıyor. Bu engeller bedenen ve ruhen olan sağlık sorunları olabilmektedir. Sağlık sorunlarının yaşama etkisini azaltmaya çalışmak insanoğlunun uğruna çalıştıkları amaçlardandır. Hasta yatakları, tekerlekli sandalyeler bu tarz sorunlar için kullanılan medikal ürünlerdir. İnsanların büyük çoğunluğu tekerlekli sandalye ile yaşamını idame ettirmeye çalışmaktadır. Sandalye kullanımı insanların ve engelli kişilerin bir nebze olsun rahat yaşamasını sağlamaktadır.

Engelleri Aşmak 
İnsanlar önlerindeki engelleri aşmak için kolaylık arayışı içindedir. Bu arayışta tekerlekli sandalye rolü büyüktür. İnsanların maddi imkanın olmaması veya kısa süreli kullanım için kiralık tekerlekli sandalye alternatifini tercih etmelerine neden olmaktadır. Kiralama sistemi olması özellikle hasta ve hasta bakımını yapan kişiler için bir rahatlıktır.   

Hasta Bakımı   

Bakıma muhtaç olan insanlar ve hasta rahatı için kiralık tekerlekli sandalye bir kolaylık olarak karşımıza çıkmaktadır. Tekerlekli sandalye gibi hasta karyolası da fiyat bakımından kiralama olanağı olan bir diğer üründür. Kişilerin bakımını üstlenen kişi ve hasta sağlığı için bu imkanlar güzel sonuçlar vermektedir.   

Özel İnsanların Yaşamı
   

Yaşam engellerine sahip kişilere engelli olarak değil de özel insanlar olarak bakmalı ve onlara özel davranmalıyız. Bu hayatta onlar da bizim kadar düzgün ve rahat yaşama hakkına sahiptir ve bizimle birlikte rahat ve konforlu bir yaşam sürdürmeleri için bu hakkı onlara vermemiz gerekmektedir. 
  
Hemen 
Teslimat Garantili Tekerlekli Sandalye Kiralama
Günlük & haftalık tekerlekli sandalye kiralamada uzman ekibimizle sizlerin yanındayız. Ani sakatlanmalar tekerlekli sandalye ihtiyacı hissetmenize neden olmaktadır. Bu durumda fizik tedaviye uygun olarak vücudunuzu daha fazla yormamak için günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.   Üstelik kapıda ödeme kolaylığıyla sadece üç saatte teslimat garantimiz bulunmaktadır. Kısa süreli ya da uzun süreli ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz kiralama hizmetimiz sayesinde günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz.   

Manuel Ayarlanabilir Tekerlekli Sandalye Kiralama   

Manuel tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz günlük ya da aylık kiralama imkanı sunmaktadır. Geçici sakatlıklar için günlük, uzun süreli sakatlıklar için aylık kiralık tekerlekli sandalye kullanabilirsiniz. Özel ayarlanabilir, deri veya kumaş oturma yerine sahip tekerlekli sandalyeyi tatilde de rahatça kullanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınızda hasta transferi yapmak için günlük veya aylık tekerlekli sandalye kiralamak istiyorsanız bizi hemen arayın, kapıda ödeme kolaylığıyla adresinize teslimat sağlayalım.

Sağlığın Ekipmanları   
Sağlık açısından çeşitli sorunlar yaşayan insanların günlük hayattaki yaşam tarzları da etkilenmektedir. Özellikle tekerlekli sandalye üzerinde zamanını geçirmeye mecbur olan veya kısa bir süreliğine kullanmak zorunda kalan kişiler fazlasıyla mevcuttur. Sizlere bu konuda yardımcı olacak olan sektörde öncü firma olarak İzmir bölgesinde hizmet vermekteyiz. Sağlık sorunu olan müşterilerilerimize yönelik verdiğimiz tekerlekli sandalye ve hasta yatağı kiralama gibi hizmetlerle tercih edilen bir firmayız. Sizler de sunmuş olduğumuz günlük, haftalık veya aylık  tekerlekli sandalye kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde kullanılmaya ihtiyaç duyulan ve olmazsa olmaz olan tekerlekli sandalye ekipmanı konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Seyahat esnasında günlük kiralık tekerlekli sandalye sizlere gideceğiniz yerde rahatlık sağlayacaktır.     

İhtiyaç İçin Gerekli Ekipmanlar   

Sağlık ekipmanı ve ihtiyaçları konusunda İzmir'de hizmet veren firmamız sektörde en uygun fiyata ekipman temini yapması ile tanınmıştır. Yaşlılar için çok ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz oldukça bütçe dostudur.

Günlük kiralık tekerlekli sandalye kiralama ile kolayca seyahat etmek artık mümkün. Uzun süreli ve ihtiyaç doğrultusunda aylık kiralık tekerlekli sandalye hizmetimizden uygun şekilde yararlanmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.