• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
 
  • ÇETİN MEDİKAL HASTA YATAKLARI
  • Havalı Yataklar Tekerlekli Sandalyeler Ortopedi ve Tıbbi Sarf Malzemeleri Deposu.
Çok Satılanlar

Kiralık Tekerlekli Sandalye

KİRALIK TEKERLEKLİ SANDALYE

İzmir de Tekerlekli sandalye Kiralamak çok kolay: İster kısa süreli olsun, isterse uzun süreli tedavilerde hastasının rahat transferi için özellikle Bir tekerlekli sandalye kullanmanız gerekir. Bir günlük ihtiyaçlarda bile tekerlekli sandalye satın almanız gereke bilir Çetin medikal olarak hasta yataklarında vermiş olduğumuz kiralama hizmetini tekerlekli sandalyede uygulama kararı aldık GÜNLÜK,HAFTALIK VEYA AYLIK Tekerlekli sandalye kiralamanız mümkün.www.cetinmedikal.com olarak gelen talepler doğrultusunda tekerlekli sandalye hasta kiralama işine 2021 yılı itibari ile hız verdik  kısa süreli tedavilerde Hasta ve hasta yakının rahat edebilmesi için mutlaka tekerlekli sandalye ne kadar elzem olduğu anlaşılmıştır .Hastanızın dışarı çıkarılması hastaneye transferi  gerektiren hallerde tedavi süreçlerinin kısa olması durumunda (bir iki ay gibi) Tekerlekli sandalye almak yerine kiralamayı tercih edildiğini gördük.

         İzmir Çiğli merkezli firmamız Çetin Medikal uzman personeli sizin hastanızın durumunu göz önünde bulundurarak en uygun tekerlekli sandalyeyi sunacaktır. Teslimat ve servis bakım konusunda işlemler işyeri merkezimizden yapılmaktadır.

     Hasta ve hasta yakınlarını tedavi sürecinden sonra böyle konforlu hasta taşımasında  kolaylık yaratan tekerlekli sandalye alıp ihtiyaç kalmadığında evinde tutan veya çöpe atan çok bu nedenle süreklilik arz etmeyen durumlarda tekerlekli sandalye kiralamanızı tavsiye ederiz..

Tekerlekli Sandalye kiralama süresi en az bir gün olarak verilmektedir saatlik bile olsa bir gün ücreti alınır.

İzmir ve civarı tekerlekli sandalye kiralamada nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Yetkili arkadaşlarımıza hastanızın durumunu bildirerek uygun tekerlekli sandalye kiralayabilirsiniz.

İzmir tekerlekli sandalye kiralama

www.cetinmedikal.com sitemizde kiralık tekerlekli sandalyeleri inceleye bilirsiniz.Bir tekerlekli sandalye almanız gerekiyor uzun vadaleli ihtiyaç duyorsanız merkez mağazamızı Çiğli izmir de bulunan mağazamızı ziyaret edebilir canlı olarak tekerlekli sandalyelerimizi yerinde görebilirsiniz.

Online alışveriş için lütfen e ticaret sitemiz www.cetinmedikal.net adresini ziyaret ediniz.

Firmamız medikal tıbbi malzemeler bayisidir. Personeline özel taleplerinizi lütfen bildiriniz.

Günlük Haftalık Tekerlekli Sandalye Kiralama

 

Firmamız İzmir'de ihtiyaç süresine bağlı olarak günlük & haftalık tekerlekli sandalye kiralama hizmeti vermektedir. Ani sakatlanmalar, kalıcı sakatlıklar ya da geçici fizik tedavi hizmetlerinin yürütülmesi için tekerlekli sandalyeler son derece önemlidir. Özellikle de ani sakatlanmalar nedeniyle tatil gibi sizi motive eden dinlenme ihtiyaçlarınızı ertelememek için 3 saatte teslimat garantili tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

 

 Kapıda Ödeme Kolaylığıyla Tekerlekli Sandalye Kiralama

 

 Günlük ya da haftalık tekerlekli sandalye kiralamada firmamız İzmir'in güvenilir firması olmaya devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden ve daima yenilikçi hizmet yaklaşımına dayanarak ister günlük ister haftalık olarak kiralama hizmeti vermektedir. Dünyaca ünlü Wollex marka manüel ayarlanabilme özellikli tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz için hemen bizi arayabilirsiniz.

Engelsiz Yaşamın Adresi

 

Sağlıklı yaşam bütün insanların ömür boyunca yaşamını idame ettirmek isteği en önemli sebeptir. Ne yazık ki bütün insanlar dünyada aynı eşit hak ve imkanlara sahip olamıyorlar. Bu imkanların en önemlisi sağlıklı bir şekilde yaşam sürmektir. Çoğu insan bu yaşam olanağı olmadan bazı engeller ile yaşamlarını devam ettirmek zorundadır. Bu zorunluluk bedenen ve ruhen olan sorunlardır. İnsanların büyük çoğunluğu tekerlekli sandalye ile yaşamını ideme ettirmeye çalışmaktadır. Bu ihtiyaç doğrultusunda günlük kiralık tekerlekli sandalye olarak da kullanılmaktadır. Bu ihtiyacın kullanımı insanları ve engelli kişilerin yaşamını bir nebze olsun rahat yaşamasını sağlamaktadır.

 

 Engelleri Aşmak

 

 İnsanlar bu engellerini aşmak için kolaylık arayışı içindedir. Bu arayışta tekerlekli sandalye rolü büyüktür. İnsanların imkanı olmaması günlük kiralık tekerlekli sandalye olarak alternatif aramalarına neden olmaktadır. Hayatlarında kolaylık için aylık kiralık tekerlekli sandalye bir diğer seçenek olarak kolaylık sağlamaktadır. Kiralama sistemi olması hasta ve bakımını yapan kişiler için özellikle günlük kiralık tekerlekli sandalye bir rahatlıktır.

 

 Hasta Bakımı

 

 Bakıma muhtaç olan insanlar ve hasta rahatı için aylık kiralık tekerlekli sandalye bir diğer kolaylık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kolaylıklara sandalye olarak bakılsa da hasta karyolası fiyat bakımından kiralama olanağı daha fazladır. Bu ihtiyaç hastanın rahatsızlık derecesine göre değişmektedir. En çok tercih edilen aylık kiralık tekerlekli sandalye olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişilerin bakımını üstlenen kişi ve hasta sağlığı için bu imkanlar güzel sonuçlar vermektedir.

 

 Özel İnsanların Yaşamı

 

 Bu rahatsızlıklara sahip kişilere engelli olarak değil de özel insanlar olarak onlara bakmalı ve öyle görmeliyiz. İnsanların tekerlekli sandalye dışında hastalığı daha ileri olan kişilerde hasta karyolası ve kiralamasını tercih etmektedir. Bu hayatta onlarda bizim kadar düzgün ve rahat yaşamalarını sağlamalıyız. Onların engelli olarak bizimle rahat yaşamasını sağlamalıyız.

 

 Hemen Teslimat Garantili Tekerlekli Sandalye Kiralama

 

 Günlük & haftalık tekerlekli sandalye kiralamada uzman ekibimizle sizlerin yanındayız. Ani sakatlanmalar tekerlekli sandalyeye muhakkak ihtiyaç hissetmenize neden olmaktadır. Bu durumda fizik tedaviye uygun olarak vücudunuzu daha fazla yormadan günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.

 

 Üstelik kapıda ödeme kolaylığıyla sadece üç saatte teslimat garantimiz bulunmaktadır. Kısa süreli ya da uzun süreli ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz kiralama hizmetlerimiz sayesinde günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmetlerimizden sizler de anında faydalanabilirsiniz.

 

 Manüel Ayarlanabilir Wollex Marka Tekerlekli Sandalye Kiralama

 

 Manüel ayarlanabilir olma özelliğine sahip günlük kiralık tekerlekli sandalye kiralama hizmetimiz günlük ya da aylık kiralama imkanı sunmaktadır. Geçici sakatlanmalar için günlük uzun süreli sakatlıklar için aylık kiralık tekerlekli sandalye imkanı vermekteyiz.

 

 Wollex marka özel ayarlanabilir deriden aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama ile tatilde de rahatça kullanabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için hasta transferi yapmak için günlük veya aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama için bizi hemen arayın, kapıda ödeme kolaylığıyla adresinize teslimat sağlayalım.

Sağlığın Ekipmanları

 

Sağlık açısından çeşitli sorunlar yaşayan insanların günlük hayattaki yaşam tarzları da etkilenmektedir. Özellikle tekerlekli sandalye üzerinde zamanını geçiren mecbur olan veya bir süreliğine kullanmak zorunda kalan kişiler fazlasıyla mevcuttur. Sizlere bu konularda yardımcı olacak olan sektörde öncü firma İzmir bölgesinde hizmet vermektedir. Sağlık sorunu olan müşterilerine yönelik verdiği günlük kiralık tekerlekli sandalye ve hasta yatağı buna benzer ürünlerle tercih edilen bir firma olmuştur. Sizlerde bu firmanın vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

 Sağlıta tekerlekli sandalye kiralama Hizmeti

 

 Sağlığın elverişli olmadığı dönemlerde yanınızda bulunan bu değerli firma sizlere her türlü hasta ihtiyacı konusunda yardımcı olmaktadır. Günümüze yaşlılar dahil kullanmaya ihtiyaç duyduğu ve olmazsa olmaz olan tekerlekli sandalye ekipmanı konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Hasta bakımı ve sağlığı konusunda en üst düzeyde yardımcı olacaklardır. Seyahat esnasında günlük kiralık tekerlekli sandalye hizmeti ile sizlere gideceğiniz yerde rahatlık sağlayacaktır. Uzun süreli hastalık durumlarında ise aylık kiralık tekerlekli sandalye kiralama ve temini ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda hasta yatağı kategorisinde de hizmet vermektedir.

 

 İhtiyaç İçin Gerekli Ekipmanlar

 

 Sağlık ekipmanı ve ihtiyaçları konusunda İzmir de hizmet veren firma sektörde en uygun fiyata ekipman temini yapması ile tanınmıştır. Yaşlılar için fazla ihtiyaç duyulan tekerlekli sandalye hizmeti ile kiralama yapmaktadır. Her türlü sağlık ekipmanını günlük ve aylık olarak temin edebilirsiniz. Özellikle günlük kiralık tekerlekli sandalye kiralama ile kolayca seyahat etmek artık mümkün hale gelecektir. Uzun süreli ve ihtiyaç doğrultusunda sizlere aylık kiralık tekerlekli sandalye hizmeti de verilebilmektedir. Sektörde vermiş olduğu uygun fiyatlı hizmet ile sık derecede tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Sizlerde bu hizmetlerden uygun şekilde yararlanmak için firmayı ziyaret edebilirsiniz.

ETİKET ARAMA TERİMLERİ
tekerlekli sandalye kiralama,aylık tekerlekli sandalye kirası ne kadar,2 el tekerlekli sandalye,tekerlekli sandalye fiyatları,ucuz tekerlekli sandalye,çiğli tekerlekli sandalye wollx tekerlekli sandalye,tekerlekli sandalye çeşitler,günlük tekerlekli sandalye,tekerlekli sandalye kiralanırmı,kim tekerlekli sandalye kiraya verir,tekerlekli sandalye karşıyaka izmir,tekerlekli sandalye kiralama çiğli

Hızlı sipariş ve teslimat