• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Oksijen Konsantratörü

Oksijen Konsantratörü İzmir
izmir, manisa, denizli, muğla, balıkesir, aydın

Oksijen konsantratörü, nitrojeni etrafınızdaki havadan ayıran ve böylece %95'e kadar saf oksijen soluyabilmenizi sağlayan tıbbi bir cihazdır. Solunumunuzu etkileyen bir durumunuz varsa oksijen konsantratörüne ihtiyacınız olabilir. Bazı oksijen konsantratörleri ise sabittir ve elektrik ile çalışır. Pille çalışan ve taşınabilir çeşitleri de mevcuttur.

Oksijen Konsantratörü Nedir?

Oksijen konsantratörleri (oksijen jeneratörleri) oksijen tedavisinde doktor tavsiyesi ile kullanılan tıbbi cihazlardır. Akciğerinizi etkileyen bir rahatsızlığınız varsa veya nefes almakta zorluk çekiyorsanız oksijen konsantratörü temin etmeniz doktorunuz tarafından tavsiye edilebilir. Konsantratör vücudunuzun ihtiyaç duyduğu oksijeni almasına yardımcı olur.

Oksijen konsantratörü saf oksijen sağlamak için etrafınızdaki havayı sürekli olarak temizler. Oksijeni, ağzınıza ve burnunuza takılan plastik bir maske veya burun kanülü aracılığıyla soluyabilirsiniz. Maske veya burun kanülü oksijen bağlanarak konsantratörden yararlanılır.

Oksijen konsantratörü doktor tarafından reçete edilmediği sürece kesinlikle kullanılmamalıdır!

Konsantratör Kullanımı Doktor Reçetesi ile Başlar!

Oksijen Konsantratörü Çeşitleri Nelerdir?

Sabit oksijen konsantratörü ve taşınabilir (portatif) olmak üzere iki tip oksijen konsantratörü vardır. Sabit modeller elektrikle çalışır, cihazı evde prizine takmak gerekir. Cihazı kaldırmak için yanlarda tutacaklar ve altında tekerlekleri bulunur. 

Taşınabilir oksijen konsantratörleri ise sabit oksijen konsantratörü çeşitlerinden daha hafif ve daha küçüktür. Seyahat esnasında kolay taşıma olanağı sağlar. Ancak oksijen verimi sabit konsantratörlere göre daha düşüktür.

Hangi Durumlarda Kullanılır?

Astım, bronşit, KOAH, kalp yetmezliği, akciğer kanseri, akciğer iltihaplanması, solunum travması, uyku apnesi gibi rahatsızlıkları olan hastalara doktor tarafından reçete edilebilir.

Oksijen Konsantratörleri Nasıl Çalışır?

Çoğu insanın her gün soluduğu atmosferik havanın yaklaşık %20'si oksijendir. Geri kalanı nitrojen ve çok az miktarda diğer gazlardır. Oksijen konsantratörleri atmosferik havayı alır, nitrojeni ayırır ve nefes almanız için saf oksijeni sağlar.

İlk olarak atmosferik havayı bir hava filtresi aracılığıyla emer ve onu bir hava kompresörüne iter. Kompresör havaya basınç uygular ve basınç arttıkça hava özel filtrelere gider. Oksijen molekülleri nitrojen moleküllerinden daha küçük olduğu için filtreler nitrojeni hapseder ve oksijenin bir toplama tankına geçmesine izin verir. Nihayetinde saf oksijeni maskeniz veya burun kanülünüz aracılığıyla soluyabilirsiniz.

Oksijen Konsantratöründe Ne Kadar Kalmalısınız?

Bu durum neden oksijen desteğine ihtiyaç duyduğunuza göre değişir. Doktorlar konsantratörü ne sıklıkta kullanacağınız ve çıktı ayarınızın ne olması gerektiği konusunda size bilgi verir. Kısa süreli bir rahatsızlığınız varsa iyileşene kadar kısa süre için oksijen konsantratörüne ihtiyacınız olabilir. Uzun süreli bir rahatsızlığınız varsa hayatınızın geri kalanında oksijen konsantratörü kullanmanız gerekebilir. 

Kendi Oksijen Konsantratörümü Satın Almalı mıyım?
Durumunuzu göz önünde bulundurarak konsantratör satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Oksijen konsantratörü satın almanın maliyeti yüksek olabilir. Fakat konsantratörü uzun süre kullanmanız doktora tarafından tavsiye ediliyorsa satın alabilirsiniz. Oksijen konsantratörü kullanılmasını gerektiren kısa süreli bir rahatsızlığınız varsa kiralamak daha iyi ve daha az masraflı olabilir.
Oksijen Konsantratörü Kiralama İzmir

Çetin Medikal olarak İzmir ve çevre illerimizdeki hastalarımızın oksijen konsantratörüne erişimlerini kolaylaştırmak için Oksijen Konsantratörü Kiralama Hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz doktorunuzun tavsiye etmiş olduğu konsantratörün kullanım, özellik ve fiyat bilgisini firmamızdan öğrenebilirsiniz. 

Oksijen Konsantratörü Kiralama Hattımız 0232 445 01 05 - 0507 125 62 21

 Kiralık Oksijen Konsantratörü