• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

 WhatsApp Sipariş Hattı
Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Hasta Yatakları Karşıyaka

Hasta Yatağı Karşıyaka

Karşıyaka'da hasta karyolası nasıl temin edilir? Karşıyaka'da hasta yatağı nasıl kiralanır?

Çiğli merkezde hastane malzemeleri hasta yatakları satışı mağazamız herkesin bildiği ataşehir hastaneler bölgesinde,  Özel Can hastanesi karşısında yer almaktadır. Çiğli merkezli firmamızın Karşıyaka ilçemize hasta yatakları, tekerlekli sandalyeler ve hasta bezleri dahil tüm medikal malzemelerin teslim ve kurulum hizmeti ücretsizdir. Gerektiğinde hasta yakınları mağazamıza gelerek hasta karyolası, tekerlekli sandalye veya medikal malzemelerini alabilirler.
Karşıyaka'da hasta karyolası satın almak çok kolay, 0232 445 01 05 nolu hattımızı arayın, hastanızın durumunu anlatın, birlikte hasta yatağınızı ve yanında kullanılması gereken ürünleri seçelim. Karyolaları daha ayrıntılı görmek, incelemek ve birbiriyle kıyaslamak için sizleri mağazımıza bekleriz.

Çetin Medikal Hasta Yatağı Kiralama

Firmamız merkez İzmir olmak üzere Ege Bölgesi'nin tamamında kiralama hizmeti vermektedir. Kısa süreli tedavi ihtiyaçları için satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırma hedefli olan kiralık hasta yatakları, hastanıza daha uygun fiyatlı evde hastane konforu yaşatıyor.

Hasta yatakları dayanıklı iskeleti, elektronik mekanizması ve tekerlekli yapısıyla uzun ömürlü kullanım vaat eder. Hasta uzun yıllar boyunca ilk günki konforu hasta yatağı ile sürdürebilir. Normal yataklar rahat olsalar bile hastalar için uygun değildir, hasta yakınları ve hastalar zorluk yaşamaktadır. Motorlu hasta yatakları bu konuda kolay bir hizmet sunarak evdeki hasta bakımını harika bir düzeye ulaştırıyor. Medikal ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan hasta yatakları, evde kullanım şartları düşünülerek ev tipi hasta yatağı şeklinde tasarlanır.

Otomatik, motorlu yataklar, bir kaç tuş yardımıyla yükselip alçalabilir, hastayı yatar ve oturur pozisyona getirebilir. Bu özellikler aşırı kilolu ve yaşlı hastaların kullanımı için büyük rahatlık kazandırır. Hasta temizliği, yemek yedirme, kıyafet değişimi gibi işlemler için otomatik hasta yatakları önerilir. Hastane hizmetleri haricinde bakım ihtiyacı duyan hastalar ve tıbbi kuruluşlar için yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda incelikle tasarlanıp üretilen hasta yatakları İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi'nin bir çok şehrine teslim edilmektedir.

Elektrikli hasta yatağı veya manuel hasta yatağı olmak üzere iki tür yatak modeli bulunur. Kısa ve uzun zamanlı rahatsızlıklar için üretilen elektrikli hasta yataklarının yatalak hastalar için klozetli hasta yatağı modeli de bulunmaktadır. Bu klozetli yataklar yatan hastaları tuvalete gitme zahmetinden kurtararak hasta ve yakınları için kolaylık sağlar.

Çetin medikal olarak İzmir, Manisa, Aydın ve daha bir çok şehre hasta yatağı hizmeti gerçekleştiriliyoruz. Hastane ortamındaki tüm konforu ve tıbbi desteği sağlayan yatakların evde de aynı konforu göstermesi için donanımlı bir şekilde tasarlanan hasta yatağı modelleri, hastanın bakım durumunda kolaylıklar sunuyor.
Çetin medikal olarak hasta yatağını bir çok şehirde aktif bir şekilde hastalara ulaştırıyoruz. Alınan her yatağı, modeli ne olursa olsun evde kurulum hizmeti sağlayarak, kullanacak olan kişilere gerekli açıklamaları yaparak konforlu bir süreç için teslim ediyoruz.

Uzun süreli hasta tedavileri için kiralama yöntemi uygun değildir. Bu durumda hastanız için uygun bir hasta yatağı satın almanız önerilir.

Hasta Yatağı ve Karyolası Bostanlı

 iki motorlu hastane yatağı izmir  


 

Hasta yatağı karşıyaka izmir, hasta karyolası karşıyaka izmir, hastane yatakları karşıyaka, medikal yatak karşıyaka, ayarlı hasta yatağı karşıyaka, kiralık hasta karyolası karşıyaka, hasta yatağı kiralama karşıyaka.