• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
 
Çok Satılanlar

Hasta Yatakları Karşıyaka

Hasta Yatağı Karşıyaka

Karşıyaka de hasta Karyolası nasıl temin edilir, Karşıyaka da hasta yatağı kiraya veren varmı?

Çiğli merkezde hastane malzemeleri hasta yatakları satışı mağazamız Çetin Medikal Öcel Can hastanessi karşısında yer almaktadır.   Çiğli Kuruluşu olan firmamız Karşıyaka ilçemize hasta yatakları ve tekerlekli sandalyeler ve hasta bezleri Dahil tüm medikal malzemelerin teslimi ve kurulum hizmeti ücretsizdir.

Gerektiğinde hasta yakınları mağazamıza gelerek hasta karyolası, tekerlekli sandalye veya medikal malzemeleri alabilirler.

Hasta karyolası hastamızın iyileşme sürecinde evde bakım için süper kolaylık hastanız rahat eder, siz rahat edersiniz. Karşıyaka de da hasta karyolası almak çok kolay 0232 445 01 05 arayın getirip montajını yapalalım.

İşyerimize Çiğli de hasta yakınlarının bize ulaşımı çok Herkesin bildiği çiğli ataşehir hastaneler bölgesindeyiz.

Çetin medikal hasta yatağı kiralama Merkez İzmir olmak üzere Ege Bölgesi'nin tamamında kiralama hizmeti vermektedir. Kısa süreli tedavi ihtiyaçları için satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırma hedefli olan kiralık hasta yatakları, hastanıza evde hastane konforu yaşatıyor. Hasta yataklarının dayanıklı iskeleti, elektronik mekanizması ve tekerlekli yapısıyla uzun ömürlü kullanım vaat eder.

 

Hasta uzun yıllar boyunca ilk günkü konforu sürdürebiliyor. Manuel yataklar dışarıdan fiziksel müdahale ile kontrol edilebiliyorken otomatik – motorlu yataklar birkaç tuş yardımıyla yükselip – alçalıyor, yatar ve oturur pozisyona getiriliyor. Bu özellikler aşırı kilolu ve yaşlı hastalar için büyük rahatlık kazandırıyor. Hasta temizliği, yemek yedirme, kıyafet değişimi gibi işlemler için otomatik hasta yatakları öneriliyor.

 

Hastane hizmetleri haricinde bakım ihtiyacı duyan hastalar ve tıbbi kuruluşlar için yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda incelikle tasarlanıp üretilen hasta yatağı İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi'nin birçok şehrine yatak hizmeti veriyor.

 

Elektrikli hasta yatağı, otomatik hasta yatağı, motorlu hasta yatağı veya Manuel hasta yatağı gibi pek çok yatak modeli bulunuyor. Kısa ve uzun zamanlı rahatsızlıklar için otomatik hasta yatakları olduğu gibi yatalak hastalar için klozetli  hasta yatağı modelleri üretiliyor. Bu yataklar kişileri tuvalete gitme zahmetinden kurtararak hasta ve yakınları için kolaylık sağlıyor.

Çetin medikal olarak İzmir, Manisa, Aydın, daha birçok şehre hasta yatağı hizmeti gerçekleştiriliyor. Hastane ortamındaki tüm konforu ve tıbbi desteği sağlayan yatakların evde de aynı konforu göstermesi için donanımlı bir şekilde tasarlanan hasta yatağı modelleri, hastanın bakım durumunda kolaylıklar sunuyor.

 

Normal yataklar rahat olsalar bile hastalar için uygun değildir, hasta yakınları ve hasta zorluk yaşar. Motorlu hasta yatakları bu konuda kolay bir hizmet sunarak evdeki hasta bakımını harika bir düzeye ulaştırıyor. Medikal ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan hasta yatakları evde kullanımı düşünülerek ev tipi hasta yatağı şeklinde tasarlanıyor.

 

Çetin medikal hasta yatağı Kiralama İzmir, Manisa, Aydın, daha birçok şehirde aktif bir şekilde hastalara ulaştırılıyor. Alınan her yatak, modeli ne olursa olsun evde kurulum hizmeti sağlanarak kullanacak olan kişilere gerekli açıklamalar yapılarak, konforlu bir deneyim için teslim ediliyor.

 

NOT:Uzun süreli hasta tedavileri için kiralama yöntemi uygun değildir. Bu durumda hastanız için uygun bir hasta yatağı satın almanız önerilir.

ETİKET BULUTU
Hasta yatağı karşıyaka izmir,hasta karyolası karşıyaka izmir,hastane yatakları karşıyaka,medikal yatak karşıyaka,ayarlı hasta yatağı karşıyaka,kiralık hasta karyolası karşıyaka,hasta yatağı kiralama karşıyaka

Hızlı sipariş ve teslimat