Hasta Yatakları Karşıyaka

Hasta Yatağı Karşıyaka

Karşıyaka de hasta Karyolası nasıl temin edilir, Karşıyaka da hasta yatağı kiraya veren varmı?

Çiğli merkezde hastane malzemeleri hasta yatakları satışı mağazamız Çetin Medikal Çiğli 4 nolu dereiçi Sağlık ocağı karşısında yer almaktadır.   Çiğli Kuruluşu olan firmamız Karşıyaka ilçemize hasta yatakları ve tekerlekli sandalyeler ve hasta bezleri Dahil tüm medikal malzemelerin teslimi ve kurulum hizmeti ücretsizdir.

Gerektiğinde hasta yakınları mağazamıza gelerek hasta karyolası, tekerlekli sandalye veya medikal malzemeleri alabilirler.

Hasta karyolası hastamızın iyileşme sürecinde evde bakım için süper kolaylık hastanız rahat eder, siz rahat edersiniz. Karşıyaka de da hasta karyolası almak çok kolay 0232 445 01 05 arayın getirip montajını yapalalım.

İşyerimize Çiğli de hasta yakınlarının bize ulaşımı çok kolay Belediyenin karşısındaki üst geçitten geçip ziraat bankası sokağına girin 100 m ilerde Çiğli toplum sağlığı yanındayız.

Hasta karyolası ve diğer ürünleri yerinde görmeniz mümkündür.

Aşağıdaki mahallelerimizin hangisinde ikamet ederseniz edin hasta karyolası,akülü tekerlekli sandalye veya hasta bezleri adresinize ücretsiz teslim,kapıda ödeme imkanı ile hizmetinizdeyiz.

Hızlı sipariş ve teslimat