• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Dört Motorlu Abs Hasta Karyolası


2 Yıl Motor Garantili

10 Yıl Yedek Parça Garantili

Dört Motorlu Hasta Karyolası

Dört motorlu hasta yatağı

Hasta yatakları içerisinde en çok pozisyon kabiliyetine sahip hasta yatağıdır. Hastanede, evde, bakımevinde ve huzurevlerinde kullanılabilecek hasta yatağının bir çok özelliği vardır. 220 kg ağırlığa kadar tüm hastaları kolaylıkla taşıyan hasta yatağı dört motora sahiptir. 6 fonksiyonunu aynı anda çalıştırabileceğiniz dört motorlu hasta yatağı 6500 Newton gücünde motor ile çalışır.
Yatağın alt şaşesinde bulunan motora bağlı bir de el kumandası mevcuttur. Bu elektrikli el kumandası ile hasta yatağının 6 fonksiyonunu çalıştırabilirsiniz. 6 farklı pozisyon olarak da adlandırılan fonksiyonlar şunlardır: Düz pozisyon, sırt kaldırma pozisyonu, ayak kaldırma pozisyonu, asansör pozisyonu, trandelenburg pozisyonu ve ters trandelenburg pozisyonu. Düz pozisyon hasta yatağının sıfır pozisyonudur. Genellikle hasta uyurken, istisnai durumlar hariç, yatağın düz pozisyonu kullanılır, uyuma pozisyonudur.
Sırt kaldırma pozisyonu ise oturma pozisyonudur, hastanın oturup yemek yeme ve televizyon izleme gibi günlük ihtiyaçlarında kullanılan pozisyondur. Ayak pozisyonu, hastanın ayak bölgesindeki kan dolaşımını arttırmak için kullanılan pozisyondur. Bu pozisyon önemsiz gibi gözükse de ayak bölgesindeki yatak yaralarının oluşmasını engellemek için kullanıldığından aslında oldukça hayati bir işleve sahiptir.
Asansör pozisyonunda hasta yatağı bakıcının boy hizasına göre yukarı yönde hareket edebilmektedir. Hasta bakımı ve pansuman için son derece önemli ve faydalı bir pozisyondur.
Trendelenburg hareketi hastayı baş aşağa gelecek şekilde ayarlayabilen pozisyondur. Ters trendelenburg hareketi ise hastanın baş yukarı olacak şekilde yatmasını sağlar.Trendelenburg ve ters trendelenburg hareketinin hasta için gerekli olup olmadığını doktorunuza danışarak karar vermeniz gerekmektedir. Doktor izni olmadan trendelenburg hareketlerini kullanmanız kesinlikle tavsiye edilmez.

 • Asansör özelliği ile hasta yatak üzerindeyken karyolanın yerden yüksekliği ayarlanabilir, karyola yükseltilebilir.

 • Sırt kısmını 90 dereceye ayak kısmını ise 35 dereceye kadar kaldırabilirsiniz.

 • Trendelenburg ve ters trendelenburg fonksiyonu bulunur. 

 • 220 kg. taşıma kapasitesine sahiptir.

 • 6500 N gücünde motor ile çalışır.

 • 360 derece dönebilen 125 mm çapında 4 adet tekerleği vardır. Tekerleklerde fren özelliği bulunur, hasta yatağı sabitlenebilir.

 • Hasta yatağında aşınma ve paslanma görülmez, elektrostatik boya ile boyanmıştır.

 • Yatak bir adet serum askısı ile gönderilir. Yatağın dört köşesinde serum askısı için yuvalar vardır.

 • Korkuluklar çekme amortisörlüdür, birbirinden bağımsız çalışma özelliği vardır.

 • Başlıklar hasta yatağından sökülebilir, tekrar yerine takılabilir.

 • Başlık ve korkuluklar antibakteriyel özelliktedir.

hasta yatağı izmir   Dört motorlu hasta yatağı

4 motorlu hasta yatağı  dört motorlu hasta yatağı

4 Motorlu Hasta Karyolası Ölçüleri

Sırt açısı: 90 derece

Ayak açısı: 35 derece

İç yatak en: 90 cm

İç yatak uzunluk: 190 cm

Dış yatak platformu en: 105 cm

Dış yatak platformu uzunluk: 205 cm

Ayarlanabilir yerden yükseklik: 50-80 cm

Tekerlek çapı: 12,5 cmhasta yatağı kiralamakaryola kiralama