• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
 • İzmir Konak Hasta Yatağı Kurulumları Devam Ediyor - 02/04/2024
 • HASTA KARYOLASI KONAK 2024

  SİPARİŞ VERMEK İÇİN 0232 445 01 05 

  Konak Hasta Karyolası
  Hasta karyolası ürünlerimizin İzmir ve çevresinde kurulumunu yaparak teslimatlarımıza devam ediyoruz.

  İzmir'deki hasta yakınlarımız hasta karyolası ve havalı yatak ürünlerini sitemizde bulabilir. 0507 125 62 21 - 0505  WhatsApp hatlarımızdan tıbbi cihaz siparişi verebilirsiniz.

  Hasta karyolası, hastalarımızın konforunu sağlayacak özelliklere sahip karyolalardır. Kendisine özgü kabiliyetleri ile hasta karyolası çeşitlerimiz hastalık veya yaralanma sonucu sağlığı bozulan hastaların yaşam kalitesini artırır.

  2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası, 4 motorlu hasta karyolası çeşitlerimizin işlevlerini www.cetinmedikal.com adresimizden inceleyebilirsiniz. Motorlu hasta karyolası çeşitleri, işlevleri, kurulum şartları, hasta yatağı fiyatlarını öğrenmek, havalı yatak gibi ekstra medikal ürünlerin tanıtımına ulaşmak için 0232 445 01 05 numaralı hattımızı arayın.

  Motorlu hasta karyolası modellerimizin kataloğuna ulaşarak hasta karyolası ürünlerimizi karşılaştırabilir, karyola fotoğraflarına ulaşabilirsiniz: Hasta Karyolası Katalog

  İzmir Hasta Karyolası Kiralama

  Karyola kiralama oldukça kolay ve bütçe dostu bir hizmet olarak hastalarımızı her zaman destekler. Kiralık karyolalar hastalarımıza karyola deneme imkanı sunarak daha sonraki tedavi süreçlerinde karyola kullanımının uygun olup olmadığını kontrol etme fırsatı da sunar. Aşağıdaki hasta karyolası listemizi kontrol edebilirsiniz.

  1. Ev Tipi İki Motorlu Hasta Karyolası 

  2. ABS Başlıklı İki Motorlu Hasta Karyolası

  3. Full ABS İki Motorlu Hasta Karyolası

  4. Abs Başlıklı Üç Motorlu Hasta Karyolası

  5. Full ABS Üç Motorlu Hasta Karyolası

  6. Full ABS Dört Motorlu Hasta Karyolası


  Telefon: +90 (232) 445 01 05 / +90 (507) 125 62 21

  E-mail: info@cetinmedikal.com/ turgaycetin35@gmail.com

  Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sokak No:16/A ÇİĞLİ/İZMİR 

  Duyuru Arşivi

 • Kiralık Hasta Karyolası Bornova'da
 • Hasta Bezi bayiliklerimiz
 • Pozisyon veren havalı hasta yatağı geldi
 • Hasta Karyolası Nakil İşleri
 • Kupa çekme hacamat seti stolarımızda
 • Ark Destek Çorabı Geldi
 • Hasta bezi eve teslim hizmetimiz devam etmektedir
 • Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmetimiz Başlamıştır