• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Hakkımızda

ÇETİN MEDİKAL
HASTA YATAĞI KİRALAMA MERKEZİ

   Çetin Medikal 2002 yılında İzmir’de kurulan ve tüm Türkiye’ye hasta karyolası ve hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti veren yerli bir kuruluştur. İzmir ve çevresindeki illere havalı yatak, tekerlekli sandalye, hasta bezi ve ortopedi ürünleri ile fizik tedavi ürünleri de dahil olmak üzere sağlık sorunlarında temel olarak gereksinim duyulan tüm medikal ürünlerini temin etmektedir.

   Ülkemizin tüm bölgelerinde ve özellikle Ege Bölgesi'ndeki şehirlerde medikal hizmetini güçlendirmek ve buralardaki hastaların ihtiyaçlarını karşılamak için 2002 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Medikal denilice İzmir'de akla ilk gelen firmalardan biri olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

   Hasta yatağı ve tekerlekli sandalye kiralama konusunda İzmir'de hızlı ve güvenilir hizmet sunan bir firma olarak çalışmaktayız. Hasta yataklarımızı hız kesmeden, düzenli olarak
 İzmir ilçelerine ve çevre illere kiraya vermeye devam etmekteyiz. Hasta yatakları, havalı yataklar ve tekerlekli sandalyeler konusunda uzman personelimiz müşterilerimize 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

   Her geçen gün medikal malzemeler konusunda ürün portföyümüzü genişleterek hasta yakınlarına eksiksiz ürün sunmaya gayret ediyoruz. İzmir’deki müşterilerimize hasta yatağı, havalı yatak, transfer lifti, tekerlekli sandalye, oksijen konsantratörü, ortopedi malzemesi, varis çorabı, hasta bezi gibi bir çok medikal ürün sunmaktayız. Çetin Medikal olarak tekerlekli sandalyeler bakımından manuel ve akülü modellerimiz bulunmakta ve her hasta ve engellinin durumuna göre yetişkin akülü tekerlekli sandalyeleri ve çocuk akülü tekerlekli sandalyeleri İzmir ili merkez ilçelerine ücretsiz teslim etmekteyiz. Türkiye'nin diğer bölgelerine medikal malzeme gönderimlerimiz de bulunmaktadır.

Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sokak No:16/A ÇİĞLİ/İZMİR

(İzmir Özel Can Hastanesi Karşısı)

0232 445 01 05 - 0507 125 62 21