• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Medikal Tıbbi Malzeme Deposu
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
    • Hasta Bezleri S G K Anlaşmalı
Üyelik Girişi

Hakkımızda

Çetin Medikal, 2002 yılında İzmir’de kurulan ve tüm Türkiye’ye hasta karyolası ve hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti veren yerli bir kuruluştur. İzmir ve çevresindeki bölgelere havalı yatak, tekerlekli sandalye, hasta bezi ve ortopedi ürünleri ile fizik tedavi ürünleri de dahil olmak üzere sağlık sorunlarında temel gereksinim duyulan tüm medikal ürünlerini temin etmektedir.

Ülkemizin tüm bölgelerde ve özellikle Ege Bölgesindeki şehirlerde medikal hizmetini güçlendirmek ve buralardaki hastaların ihtiyaçlarını karşılamak için 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir. İzmir Uluslararası Fuar’ında aktif bir katılımcı olarak yıllardır İzmir’deki müşterileriyle buluşmakta ve ürünler hakkında müşterilerine bilgi vermektedir. Çetin Medikal, Takarlakli sandalyalar bakımından birçok model bulundurmakta her hasta ve engellinin durununa göre akülü  takarlakli sadalye,Çocuk tekarlakli sandalyalari izmir ilimiz merkez ilçelerine ücretsiz teslim etmektedir.

Hastane ve ev tipi hasta karyolalarının özellikleri, hasta ihtiyaçları göz önünde tutularak belirlenmektedir. Kumanda ile kontrol edilebilen hasta karyolaları, manuel karyolalaraa göre daha çok tercih edilmektedir. Pozisyonlama ayarları bulunan, yatak ve yastığı ergonomik olan karyolalar uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Karyola seçiminde internet adresimizden ve sipariş hattımızdan kolaylıkla bilgi edinmek mümkün olmaktadır.

2002 yılında Konak’da kurulan Çetin Medikal, İzmir’in kuzey bölgesindeki medikal yetersizliği göz önünde bulundurularak Çiğli Merkez’e taşınmıştır. Çiğli, Egekent, Mavişehir, Karşıyaka, Bostanlı, Evka-5, Ulukent ve Menemen merkez olmak üzere İzmir’de ücretsiz teslimat hizmeti uygulanmaktadır.

Ameliyat sonrasında hastaların, hasta bakıcıların rahat ve konforlu bir tedavi süreci geçirmeleri için dizayn edilmiş elektirikli hasta karyolaları teslimatı 7/24 devam etmektedir. Uzun süre yatan hastalarda antidekübitüs yaralarının oluşumunu engellemek için havalı yatak kiralama uygulaması 2018 yazı itibariyle başlamış bulunmaktadır. Sağlık için en iyi, en kaliteli ve en konforlu ürünler hakkındaki bilgileri Çetin Medikal’den öğrenmek mümkün olmaktadır. Medikal ve tıbbi malzemelerin toptan ve perakende satışı www.cetinmedikal.com üzerinden yapılmaktadı


Hastalariçin hasta karyolaları ve yatak çeşitleri
izmir Çetin medikal de
8145 sokak no:18 ÇİĞLİ/İZMİR
02324450105
05071256221
Seni seviyorum,Özür dilerim,Lütfen beni affet,Teşekkürederim