• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
 
  • ÇETİN MEDİKAL HASTA YATAKLARI
  • Havalı Yataklar Tekerlekli Sandalyeler Ortopedi ve Tıbbi Sarf Malzemeleri Deposu.
Çok Satılanlar

Hakkımızda

ÇETİN MEDİKAL
Çetin Medikal, 2002 yılında İzmir’de kurulan ve tüm Türkiye’ye hasta karyolası ve hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti veren yerli bir kuruluştur. İzmir ve çevresindeki bölgelere havalı yatak, tekerlekli sandalye, hasta bezi ve ortopedi ürünleri ile fizik tedavi ürünleri de dahil olmak üzere sağlık sorunlarında temel gereksinim duyulan tüm medikal ürünlerini temin etmektedir.

Ülkemizin tüm bölgelerde ve özellikle Ege Bölgesindeki şehirlerde medikal hizmetini güçlendirmek ve buralardaki hastaların ihtiyaçlarını karşılamak için 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir. Medikal denilice İzmir de mutlaka anılan bir firma olma yolunda hızla ilerliyoruz.Her geçen gün Medikal malzemeler konusunda Ürün portföyümuzü geliştirerek hasta yakınlarına eksıksiz ürün sunmaya gayret ediyoruz. İzmir’deki Medikal Malzeme ihtiyacı olan müşterilerimize hastayatakları,oksijen konsantratörü,ortopedi malzemeleri,varis çorapları,hasta bezleri ve birçok medikal ürün sunmaktayız. Çetin Medikal, Takarlakli sandalyalar bakımından birçok model bulundurmakta her hasta ve engellinin durumuna göre akülü  takarlakli sadalye,Çocuk tekarlakli sandalyalari izmir ilimiz merkez ilçelerine ücretsiz teslim etmektedir.Türkiye'nin Her bölgesine medikal malzeme gönderisi yapmaktayız

Hastane ve ev tipi hasta karyolalarının özellikleri, hasta ihtiyaçları göz önünde tutularak belirlenmektedir. Kumanda ile kontrol edilebilen hasta karyolaları, manuel karyolalaraa göre daha çok tercih edilmektedir. Pozisyonlama ayarları bulunan, yatak ve yastığı ergonomik olan karyolalar uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Karyola seçiminde internet adresimizden ve sipariş hattımızdan kolaylıkla bilgi edinmek mümkün olmaktadır.

2002 yılında Konak’da kurulan Çetin Medikal, İzmir’in kuzey bölgesindeki medikal yetersizliği göz önünde bulundurularak Çiğli Merkez’e taşınmıştır. Çiğli, Egekent, Mavişehir, Karşıyaka, Bostanlı, Evka-5, Ulukent ve Menemen merkez olmak üzere İzmir’de ücretsiz teslimat hizmeti uygulanmaktadır.

Ameliyat sonrasında hastaların, hasta bakıcıların rahat ve konforlu bir tedavi süreci geçirmeleri için dizayn edilmiş elektirikli hasta karyolaları teslimatı 7/24 devam etmektedir. Uzun süre yatan hastalarda antidekübitüs yaralarının oluşumunu engellemek için havalı yatak satışı,Hasta yatakları satışı ve kiralama uygulaması 2017 yazı itibariyle başlamış bulunmaktadır. Sağlık için en iyi, en kaliteli ve en konforlu ürünler hakkındaki bilgileri Çetin Medikal’den öğrenmek mümkün olmaktadır. Medikal ve tıbbi malzemelerin perakende satışı www.medikaljet.com üzerinden yapılmaktadı

Türkiyede medikal kalimesi?

Günlük Yaşantımızda çoğu zaman karşılaştığımız medikal kelimesi tıp alanında sıklıkla kullanılır ancal işi sağlık sektörü olmayanlar medikal kelimesini ilk kez duymuş olabilirler, bu gayet normal birşeydir.Medikal çözümler,medikal malzeme,medikal uygulamalar tıpta sıklıkla kullanılır.Ülkemizde halk arasınad çoğunlukla bir sektör ismi olarak kullanılmaktadır.Örneğin medikalci,medikalcilik,medikal firmalar,medikal tedarikciler gibi. kullanılıkelimenin anlamını ve kökeninin hangi dile ait olduğunu merak ediyor. Medikal Konusu ile ilgili detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için medikal nedir ve ne anlama gelir sorularının yanıtına bakmamız lazım gelir. Peki medikal kelimesinin kökeni ne, medikal kelimesinin kaç anlamı var? Türk Dil Kurumu'na göre medikal nedir?

Medikal, yaşantımızda sık kullanılan kelimelerden birisidir. Sosyal medyada ve gündelik yaşantımızda kullanılan medikal kelimesi, uzun yıllardan beri dilimizd olduğunu biliyoruz. Türk Dil Kurumu'na  göre farklı anlamları olan medikal kelimesi, Türkçe'de tek başına ya da çeşitli cümleler eşliğinde kullanılabilir.(medikal müdahale,medikal çözüm,medikal malzeme)Eyaygın kullanımı tıpta kullanılan malzemeler ve tedarikcileri tarafından kullanılır. Medikal kelimesi ne demek, Türk Dil Kurumu'na göre anlamı nedir? Medikal kelimesinin kökeni ne, medikal kelimesinin kaç anlamı var? 

MEDİKAL NE DEMEK, NEDİR? 

Medikal kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.
Medikal kelimesi Fransızca kökenli olduğunu görmekteyiz.
TDK'ye göre medikal kelimesi anlamı:

- Tıbba ait, tıpla ilgili

- İyileştiren, sağaltan

-Destekliyen,koruyan


Hastalar için hasta karyolaları,havalı yataklar,solunum cihazları ölçüm ve teşhis cihazları,Ortopedi desdek ürünleri ve birçok medikal malzeme çeşitleri izmir Çetin medikal de Satılmaktadır.

ÇETİN MEDİKAL ADRESİ
Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sokan No:16/A ÇİĞLİ/İZMİR
Can Hastanesi Acil Karşısı
02324450105
05071256221

MEDİKAL ETİKET BULUTU
Medikal,İzmir medikal firmalar,medikalciler,yakındaki medikaller,İzmir medikal,Çiğli medikal,karşıyaka medikal,menemen medikal,medikal malzemeler,medikalciler izmir,açık medikalci

Hızlı sipariş ve teslimat