Hasta Yatakları seçimi İzmir

3 Motorlu karyolaların özellikleri

 Hastalarda oluşan yaralarını engelleyen özel olarak tasarlanmış sıvı geçirmez yatağı ile birlikte teslim edilmektedir. Yatak dekubitus hastalarda yatak yaralarının (dekübit ülserleri) oluşmasını önleyebilecek ve/veya mevcut yatak yaralarının tedavisine destek olabilecek özelliklere sahiptir.

     Diğer Özellikler

  • Kilitlenebilen, gizlenebilen ve kolayca çıkarılıp takılabilen Abs yan korkuluklar,
  • Çıkarılabilen Abs başucu ve ayakucu panelleri,
  • Boyama öncesi otomatik makinelerde yıkama ve temizlik,
  • Elektrostatik toz ile boyalı, fırınlanmış metal gövde,
  • Kademeli olarak ayarlanabilir ayakucu,
  • Hasta el kumandası.
  • İki yanda idrar torba kancası,
  • Dört köşede serum askısı yuvaları,
  • Koruyucu köşe tamponları
  • Kilitlenebilir tekerlekler,

    Pozisyon ve Hareketler


HASTA YATAKLARININ NORMAL YATAKTAN FARKI NEDİR?

Doktorlar, hastalarda görülen bir çok semptom, rahatsızlık ve hastalıkları hafifleştirmeye yardımcı olması için başlarını ve bacaklarını yükseltmelerini salık vermektedir . Firmamıza gelen birçok hasta ve hasta yakını  bir çoğu, doktorlarının tavsiyesiyle iyi bir uyku uyumaya yardımcı olacak ayak yükseltme hareketini yapabilecek bir hasta karyolası satın almak veya kiralamak için gelirler. Hasta olmuş bir aile bireyinize ya da akrabalarınıza bir hastane yatağı satın almak, onlara doğru bakım verebilmek için önemli bir etkendir. Hastaların iyileşme sürecinde dinlenmenin önemli olduğu gerçeği göz önünde bulundurularak, onlara iyi bir dinlenme ortamı oluşturmak için konforlu bir yatak sağlamak mutlaka gereklidir. Bu yatakların son derece faydalı pratik ayarlanabilir özellikleri sayesinde hastanız daha ağrısız ve rahat bir tedavi dönemi geçirecektir. Evinizdeki normal bir yatak ile karşılaştırıldığında hasta yatakları tamamen farklı birçok özelliklere sahiptir. Farklı işlevler, hastanın ihtiyaçlarına göre yatağın ayarlanabilir bölümlerini kolaylıkla yönetmesine olanak sağlayabilir. İdeal bir konfor sağlamak için ayağınızın, dizlerinizin ve başınızın yüksekliğini azaltıp arttırmanızı sağlayacak fonksiyonlara sahiptir.

Sağlık gündelik yaşantı içinde değeri anlaşılmayan sadece yaşanan sıkıntı sonrasında kaybedildiğinde anlaşılan en önemli değerlerdendir. Sağlığını kaybeden kişiler için alınması gereken önlemler bulunur. Bu önlemler hasta olan kişinin rahat ettirilmesi, konforlu bir yer ve yaşam alanlarının düzenlenmesidir. Yaşam alanlarının düzenlenmesi hasta için kullanılması gereken karyolanın rahatlığı ve konforu ile başlar. Hasta bu yatakta yatacağı için rahatlığı çok önemlidir.

Otomatik Hasta karyolası Kullanımı

Günümüzde otomatik hasta karyolası oldukça gelişmeler göstermiştir. Hastanın bir yardımcıya gereksinme duymadan kendi özel ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan otomatik hasta yatağı hasta ve hasta yakınları tarafından tercih edilir. Hastalar otomatik hasta yatağı tercihlerini yatağın kalitesine göre yapmalıdır. Ucuz diye alınacak olan bir otomatik hasta yatağı hastaya rahat ve konfor sağlamak yerine rahatsızlık verebilir. Hasta olan kişi kullanacağı yatağı kendi kumanda etmek istiyorsa otomatik hasta yatağı tercih etmelidir. Bu yataklarda bulunan kumanda paneli hastanın yatağı kendisinin indirip kaldırmasını sağlar. Hasta baş, boyun, bacak ve ayak kısmının yüksekliğini yatağın kumanda paneli aracılığıyla ayarlayabilir.

Hasta Karyolalarınının Özellikleri

Hasta karyolaları hastayı rahat ettirmek için 3 ve 4 programlı olarak dizayn edilmiştir. Hasta olan kişinin rahatsızlık derecesine göre farklı modelleri bulunan otomatik hasta yatağı sağlam malzemeden yapılmıştır. Yatakların kaliteli olması hastanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hastanın yatak alanında hijyen koşulları içinde istirahat etmesi için kaliteli ve konforlu bir yatak tercih edilmelidir. 

Hasta karyolalarının Fiyatları

Hasta karyolaları çok yüksek fiyatlı değildir. Ekonomik fiyatları ile her bütçeye uygun olan otomatik hasta yatağı piyasada satılık ya da kiralık olarak bulunur. Hastalığın durumu geçici süreli bir hastalık olduğunda kiralama sisteminin bütçe için daha uygun olacağı düşünülmüştür. Hastalık felç ya da yatalaklık gibi bir hastalık ise hasta yatağının satın alınması daha avantajlı olur.

Hasta karyolası tercihlerinde hastanın hareket kabiliyetinin değerlendirilmesi ve hasta için hangi yatak uygunsa o yatağın tercih edilmesi hastanın iyileşme sürecinde etkili olacak ve hastayı daha iyi tedavi edecektir. Hastanın sağlık durumuna ve ekonomik durumuna göre tercih edilmesi gereken yatakların farklı fiyat ve özellikleri bulunur. 

ALO HASTA KARYOLASI DANIŞMA HATLARIMIZ

02324450105  -  05071256221

Lazımlıklı hasta yatağı;
Bu yatak modeli kişiye özeldir kiralama yapılmamaktadır çünkü yatağın orta kısmında yer alan delikli bölüm ister istemez idrarla temas etmektedir.Bu nedenle bu model kiraya verilmez ancak satın alınır.

Hasta karyolası tarayıcı anahtar kelimeler
hasta yatağı izmir,hasta karyolası izmir,hasta bakımı için yatak,hastam için hasta karyolası,kiralık hasta yatakları,kiralık hasta yatağı izmir

ÇETİN MEDİKAL Hasta yatağı İzmir veya İzmir ilçelerinden sipariş verildiğinde aynı gün içinde engeç 24 saatte evinize teslim edilerek, teslimat elemanlarımız tarafından kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ücretsiz teslimat ve montaj hizmetini verdiğimiz İzmir ilinden ister hasta karyolası satın alın, isterseniz hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin 02324450105. Elektrikli hasta yatağı satış sektöründe İzmir merkezli olarak 2001 yılından beri faaliyet gösteren firmamız ÇETİN MEDİKAL, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde  hasta karyolası satış hizmeti vermekteyiz. Firmamızdan satın aldığınız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. 10 yıl yedek parça garantisi de bulunan ürünlerimiz evlerde, hastanelerde ve  sağlık kuruluşlarında güvenle kullanılmaktadır.

 

Hasta yatağı satışlarımız set halinde olup serum askısı ve pil ayrıca ücretlendirilmez. Hasta yatağı kiralama işlemleri aylık periyotlarda yapılmaktadır. Hasta yatağı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri doğru ürünü doğru hastaya almaktır. Hastanıza uygun ürünleri seçebilmek için sitemizdeki ürünleri detaylı inceleyebilir  veya direk bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. 

 

İzmir'de hasta yatağı satış ve kiralama yaptığımız ilçeler:

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Cumaovası (Menderes), Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

 

Hastalık sürecinde hasta yakınları daima iyi bakım ve konforu arar . Uzun süreli yâda kısa süreli bakım söz konusu olduğunda ise hasta yatağı taleplerine karşılık veriyor ve birçok açıdan da hastanın konforunu sağlıyor olması oldukça önemli bir konu dur. Hasta, yatağa bağımlı olduğu sürece bakımlarını ve kişisel ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebildiği zaman kendini  rahat hisseder ve buda moral olarak hastalığa olumlu yönde etki eder.

 

ÇETİN MEDİKAL olarak bizler, 2001 ’dan beri hasta yatağı çeşitleri ve aksesuarlarını daima sizlere en uygun fiyatlara sunuyor ve satış sonrası desteğimizi de sağlıyoruz. Eğer, kısa süreli yâda uzun süreli yatması gereken bir hastanız varsa ve siz hangi hasta yatağının sizin için uygun olduğunu bilemiyor iseniz bu alanda uzmanlaşmış çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz size en iyi hasta yatağını seçme konusunda yardımcı olacaktır. 

Mesai Saatlerinde
0234450105
     veya
7/24 hattımız

05071256221

Hasta yatağı İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok Bölgesine göndermekte ve hızlı teslimat için de elimizden geleni yapmaktayız. İzmir’de hasta yatağı ihtiyacı satın alma yâda kiralama konularında güvenilir bir firma arıyorsanız ÇETİN MEDİKAL size en iyi seçenekleri sunacaktır. Hasta yatağı İzmir katagorisinde sipariş verecek tüm müşterilerimiz seçtikleri yataklar hakkında bizlerden bilgi alabilir veya seçmek içinde bizlere diledikleri zaman telefon açarak danışabilirler.

Elektrikli, lazımlıklı ve otomatik olarak çeşit çeşit üretilen hasta yatakları, kullanım amacına göre elbette değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, sizde hastanızın ihtiyaçlarını gözeterek hasta yatağı seçiminizi yapmalı ve en iyi firmadan güvenceyle ürününüzü teslim almalısınız. 

 

Hasta Yatağı İzmir Talepleriniz İçin ÇETİN MEDİKAL'i Güvenle terciz edebilirsiniz.

Sektörde uzun süredir var olan firmamız, sizin için en iyi yatakları ithal eder ve sizin kullanımınıza satılık yâda kiralık olarak sunar. İzmir bölgesine hasta yatağı ve aksesuarları temini yapan Firmamız ile hastanızın konforunu sağlamak sizin elinizde! Siz de ÇETİN MEDİKAL’i arayın ve ihtiyaçlarınız doğrultusundaki en uygun ürünü seçme konusunda yardımcı olalım.

 

7/24 telefon desteği, ücretsiz kurulum ve hızlı teslimat garantisi sunan Radikal Medikal ile satın aldığınız ürünler 2 yıl boyunca garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Kolay kurulabilen ve yerden tasarruf eden hasta yatakları çeşitlerimizi görmek için Çiğli merkez mağazamız da hasta yatakları çeşitlerini görebilirsinizi.

Hızlı sipariş ve teslimat