• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
 

Hasta Bezi Çiğli

İzmir Çiğli merkezde yer alan firmamız bir çok hasta bezi bayiliğine sahiptir.


 joly hasta bezi medium beden izmirde.   joly hasta bezi large beden izmirde.    joly hasta bezi xlarge beden izmirde. 

   Joly belbantlı yetişkin hasta bezleri, kalite açısından diğer bezler arasından sıyrılan sıvı tutma kapasitesi yüksek, antialerjenik hasta bezidir. Medium, large ve xlarge bedenleri bulunmaktadır. Kullanıcı rahat bir şekilde hasta bezini kendisi giyebilir, eğer kullanan kişi evde hasta yatağı veya herhangi bir karyolada yatmak zorunda ve bakıma muhtaç ise hasta bakıcı ya da hemşire bezi rahatlıkla hastaya giydirebilir. Belbantlı hasta bezlerini özellikle yatan hastalara tavsiye ediyoruz çünkü yatan hastaya en rahat giydirilen hasta bezi, belbantlı bezlerdir.

   Hasta bezleri hasta yatakları, hasta karyolaları ve havalı yataklar gibi evde hasta bakımı için gerekli olan medikal ürünlerdendir. Joly yetişkin hasta bezi, Çiğli başta olmak üzere İzmir'de Menemen, Karşıyaka, Bayraklı, Aliağa, Konak, Buca, Bayraklı, Bornova, Narlıdere, Balçova, Güzelbahçe, Gaziemir, Karabağlar, Karaburun gibi bir çok ilçemize teslim edilmektedir.

 tena hasta bezi izmir

 tena hasta bezi izmir

   Tena külotlu hasta bezi, külotlu bez kullanan müşterilerimiz tarafından yoğun talep ve ilgi gören popüler bir hasta bezi markasıdır. Külotlu bezler hasta bakıcıları tarafından çok tercih edilmezler, genellikle mesane problemi yaşayan, yürüyebilen ve kendi gündelik bakımını gerçekleştirebilen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Hasta bezi seçilirken kişisel ihtiyaçlara ve bedene dikkat edilmelidir. Hijyenik ürünler olduğu için kişiye özel ürünlerdir, antialerjeniktir. 
   Tena Proskin külotlu bezler, kadınlar ve erkekler için tasarlanmış, günlük yaşamı aktif kılan ve iç çamaşırı olarak kullanılan ürünlerdir. Gece, gündüz kullanımına ve doğal cilt sağlığına uygun olarak üretilmiştir. Skin Health Alliance onaylıdır, cilt dostudur. Kuruluk, yumuşaklık ve sızdırma güvenliği sağlayan Üçlü Koruma sistemine sahiptir. Ayrıca kokuyu nötrleştirmek için nem azaltıcı teknolojilerle üretilmiştir. Günlük kullanım adedine göre 30'lu veya 10'lu paketler halinde satın alabilirsiniz.

   Canped mesane pedleri dünya çapında tanınan ve tercih edilen mesane pedleridir. Canped kalitesi ile üretilmiş mesane pedleri medium (normal) ve large (yoğun) olarak ikiye ayrılır. Her iki paketin içerisinde özel emici tanecikli ve özel anatomik yapıya sahip 10 adet mesane pedi bulunur. Özel emici tanecikler idrarın jel haline gelmesini sağlar, kokuyu ve sıvıyı engeller. 
   Medium mesane pedleri 8 damla emme gücüne sahipken Large mesane pedleri 10 damla emme gücüne sahiptir. 

 Canped hasta pedi izmir karşıyakada. Canped hasta pedi izmir bostanlı'da.
 Canped külotlu hasta bezi izmir çiğlide.

 Canped hasta bezi izmir çiğli, karşıyaka bölgelerine teslim edilir.

   Canped külotlu hasta bezleri small, medium, large ve xlarge bedenlerde üretilen üstün emme gücüne sahip hasta bezlerindendir. Small beden 9 damlacık, medium, large ve xlarge bedenler 10 damlacık emme gücündedir. 
   İdrar kaçırma problemi olan yetişkin hastaların güvenle kullanabileceği külot bezler, iç çamaşır olarak kullanılabilir. Kokuyu ve ıslaklığı hapseden emici tabakası ve sızma önleciyi bariyerleri vardır. Anatomik yapılı külot bez, kolayca yanlardan sökülüp atılabilir. Tekstil yüzeyli ve yumuşak dokuludur. Ses yapmayan özelliktedir ve ıslaklık göstergesine sahiptir. Esnek yapısı ile  vücudu kolaylıkla sarar.
   Genellikle yetişkinlerin kullandığı canped emici külot bezin small bedeni 50-90 cm, medium bedeni 85-125 cm bel ölçülerindeki kişilere uygun olduğundan emici külodu çocuklar da kullanılabilmektedir.
   Canped emici külotlar 10'lu küçük paketler halinde veya 30'lu büyük paketler halinde bulunur.

   Canped yetişkin hasta bezleri sıvı tutma açısından damlacık gücü yüksek, çok sık tercih edilen ve kullananların memnun kaldığı hasta bezleridir. Yoğunluğu arttırılmış sıvı tutma kapasitesine sahiptir, medium (orta boy) bedeni 8 damlacık, large (büyük boy) bedeni 10 damlacık emme gücüne sahiptir. 
   H
asta bezinin yanları tekstil yüzeylidir ve bez özel dokusu ile ses yapmayan özelliktedir.

izmir canped tekstil yüzeyli hasta bezi karşıyakacanped hasta bezi izmir, çiğli,karşıyaka, menemen

 Tena lady super kadın mesane pedi izmir çiğliden sipariş verebilirsiniz.

   Tena Lady Super Kadın Mesane Pedi 5 damlacıklı emme gücüne sahiptir ve yetişkin kadınların güvenli aktif yaşam sürdürebilmeleri için üretilmektedir. Ferahlık sağlayan mikro tanecikli hızlı kuruyan tabakası ile kokuyu engeller, idrarı tutar ve derinlere hapseder.  Nefes alabilen yüzeyi sayesinde cildin nemli olmasını önler, cildi kuru tutar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Mesane pedini 30'lu ambalajlar ile mağazamızda bulabilirsiniz.
 • Koku kontrolü,
 • Dry Fast Core (Hızlı Kuruyan Tabaka),
 • İpeksi yumuşak yüzey.

  kadın mesane pedi izmir çiğli, karşıyaka, menemen, konak, buca, Hasta kadın mesane pedini izmir mağazamızdan satın alabilisiniz.
Evony belbantlı hasta bezi izmir çiğli, konak, karşıyaka, menemen gibi ilçelere teslim edilir. Evony hasta bezini large beden izmir çiğli medikal mağazamında bulabilirsiniz. Evony hasta bezini large beden izmir çiğli medikal mağazamında bulabilirsiniz.

   Evony belbantlı yetişkin hasta bezi tüm gece sızdırmaya karşı korumalıdır. Medium, large ve xlarge bedenleri 30'lu ambalajlar halinde bulunur. Yüzeyinde bulunan tanecikleriyle ağırlığının 30 katı sıvıyı emer. Bir çok kez açılabilen yan esnek bantlarıyla giyilmesi oldukça kolaydır ve yatan hastalar için ideal bir hasta bezidir. Bel ölçüsüne göre ayarlanabilen evony hasta bezleri, vücudunuzu kavrar.
   Bez değişim süresini ıslaklık göstergesinden öğrenmek mümkündür. Koku önleme teknolojisiyle üretilmiş olup kötü koku oluşumunu önlemektedir. Özel dokusu ve yeşil yüzeyi sayesinde ses yapmaz, konforlu ve rahat hissettirir. Nefes alabilen tekstil yüzeyi kullanan kişinin terlemesini ve böylece nemli cilt nedeniyle oluşan bası yaralarını önler. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir.

Önlem yetişkin hasta bezleri  Önlem külotlu, belbantlı hasta bezleri izmir çiğil mağazamızda mevcuttur.


Hasta bezi kullanan hastalarımıza eve servisimiz mevcuttur. Çiğli, Karşıyaka ve Menemen bölgelerine aynı gün servis yapılmaktadır. İzmir’in diğer bölgelerine servisimiz vardır ancak mesafeye göre teslimat süreleri değişmektedir. Hasta bezi seçiminizi hastanızın bedenine göre seçiniz.

   Çiğli ilçemizin tüm semtlerine hasta bezi, hasta karyolası veya herhangi bir medikal malzeme servisi gün içinde yapılır.

Ahmet Efendi Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Ataşehir Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Balatçık Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağdaş Mahallesi, Egekent Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Evka-2 Mahallesi, Evka-5 Mahallesi, Evka-6 Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Harmandalı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzkent Mahallesi, Kaklıç Mahallesi, Köyiçi Mahallesi, Küçük Çiğli Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Sasallı Merkez Mahallesi, Şirintepe Mahallesi