• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

 WhatsApp Sipariş Hattı
Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
Kiralık Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta Karyolası Kiralama Fiyatları İzmir

Eviniz için hasta yatağı çeşitlerini ve fiyatlarını öğrenmek artık çok kolay. İstediğiniz motor adedine ve karyola modeline göre hasta yatağı kiralama fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Karyola çeşitlerine bağlı olarak hasta karyolası fiyatları farklılık gösterir.

İzmir hasta yatağı kiralama Çiğli ilçemizde mevcuttur. Firmamıza uğrayarak kiralık hasta karyolası modellerini inceleyebilir ve kiralık hasta yatağı fiyatlarına göz atabilirsiniz. Eviniz ve hastanız için seçmiş olduğunuz hasta yatağı kurulum randevusu oluşturabilirsiniz.

Kiralık hasta karyolası hizmetini İzmir'de başlatan ve kiralamalara hızla devam eden firma olarak sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Kiralık hasta yatağı İzmir çalışmalarımız sizin önerileriniz sayesinde yıllardır sürmektedir.

Müşterilerimiz hasta karyolası kiralarken hijyene doğal olarak dikkat etmektedir. Kiralamaya gönderdiğimiz ürünlerin kullanılabilir olması ve temiz, dezenfekte edilmiş olması gerekmektedir. Gün boyu hastanın yatacağı yatağın temizliği, hastanın iyileşme sürecine de etki etmektedir. Karyola kiralaması yapılırken her zaman geçici kullanım olduğu için hastanın en yakın sürede iyileşmesi amaçlanır.

Hijyeni elektrikli hasta yatağı fiyatlarını etkilememektedir. İzmir hasta karyolası kiralama fiyatlarına hasta karyolasının kurulumu, nakliyesi, teknik servisi, dezenfekte işlemi dahildir. Kiralanan hasta karyolasının herhangi bir arıza durumunda veya sünger yatağı ile ilgili bir problem yaşandığında servis ekibimizden yardım alabilirsiniz. Teknik servis ile ilgili sorunlar hasta yatağı fiyatlarına dahildir, ekstra bir ücret ödeme alınmaz.

İkinci el hasta karyolası satışımız bulunmamaktadır. İkinci el hasta karyolası satın almaktan ziyade hasta karyolası kiralama hizmetinde daha az sorunla karşılaşırsınız. 2. el olarak alınan karyolalar garanti kapsamında olmazlar ve karyola için teknik destek servis bulmakta zorlanabilirsiniz. Kullanım ihtiyacı bittiğinde de hasta yatağından kurtulmak gerekir. Fakat hasta yatağı kiralamada bu tarz sorunlarınızı firmamız ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Arıza ile ilgili bir problemle karşı karşıya kaldığınızda gün içinde sizin ve hastanız için probleminizi halletmekteyiz.

Kiralık hasta karyolası menümüzden kirayabileceğiniz karyola modellerini inceleyebilirsiniz. 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu hasta karyolası çeşitlerinden uygun olan modeli seçip firmamıdan kurulum talebinde bulunabilirsiniz. İki motorlu hasta karyolası fiyatları en uygun fiyatlara sahip karyolalardır. İki fonksiyona sahip olduklarından dolayı sadece baş ve ayak kısımlarını el kumandası ile kaldırabilirsiniz. Üç motorlu ve dört motorlu hasta karyola fiyatları, sahip oldukları özellikler dolayısıyla, asansör özellikli olması gibi, daha yüksektir.

Manuel hasta karyolası modellerimiz az talep nedeniyle kiralık olarak bulunmamaktadır. Tüm kiralık karyolalarımız motorludur. El kumandalı, elektrikli kiralık karyolalarımızı istediğiniz ay kadar kirayabilirsiniz.

Hasta yatağı kiralamaları bir ay, iki ay veya üç ay gibi aylık periyotlar ile yapılmaktadır. Günlük veya haftalık olarak hasta yatağı kiralamaları yapılmamaktadır. Kiralamanızın üç aydan daha uzun süreli olması durumunda hasta karyolası satın almanız daha uygun fiyatlı olacaktır. Hastanın geçici bir hastalığı söz konusu olduğunda kiralık hasta karyolası yararlı olabilmektedir. Ancak hastalığın kalıcılığı söz konusu ise kesinlikle hasta karyolası temin etmenizi önermekteyiz.

Hasta karyolası ürünlerimiz evinize kurulurken bir adet sünger yatağı ve serum askısı ile gelmektedir. Serum askısı ve sünger yatağınızın eksik gelmesi durumunda ekip arkadaşlarımıza hatırlatma yapabilirsiniz.

ÇETİN MEDİKAL İZMİR HASTA KARYOLASI SATILIK

 İki motorlu hasta karyolası 151  İki motorlu hasta karyolası klozetli 151t  İki motorlu hasta karyolası 152


  İki motorlu hasta karyolası 152aİki motorlu hasta karyolası 161İki motorlu hasta karyolası 4077


İki motorlu hasta karyolası 4060İki motorlu hasta karyolası 4062Üç motorlu hasta karyolası 153


Üç motorlu hasta karyolası 153aÜç motorlu hasta karyolası 3300Üç motorlu hasta karyolası 4055


Dört motorlu hasta karyolası 404Dört motorlu hasta karyolası 4056Dört motorlu hasta karyolası 4059


ÇETİN MEDİKAL SATILIK TEKERLEKLİ SANDALYE

Tekerlekli sandalye 805Tekerlekli sandalye 806Tekerlekli sandalye 807


Tekerlekli sandalye 615Tekerlekli sandalye 114Tekerlekli sandalye 958C


Tekerlekli sandalye 980Tekerlekli sandalye 8006Tekerlekli sandalye 8023


Tekerlekli sandalye 1023Tekerlekli sandalye 8002Tekerlekli sandalye 8015


Tekerlekli sandalye 200ETekerlekli sandalye 206Taşıma lifti


ÇETİN MEDİKAL SATILIK HAVALI YATAKLAR

 Baklava Tipi Havalı Yatak Boru Tipi Havalı YatakBoru Tipi Havalı Yatak 8

Boru Tipi Havalı Yatak 12Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 12Pozisyon Veren Havalı Yatak


ÇETİN MEDİKAL KİRALIK HASTA KARYOLASI

Kiralık iki motorlu hasta karyolası 151Kiralık iki motorlu hasta karyolası 152Kiralık iki motorlu hasta karyolası 152a


Kiralık iki motorlu hasta karyolası 4077Kiralık iki motorlu hasta karyolası 4062Kiralık üç motorlu hasta karyolası 153


Kiralık üç motorlu hasta karyolası 153AKiralık üç motorlu hasta karyolası 4055Kiralık dört motorlu hasta karyolası 404


ÇETİN MEDİKAL KİRALIK TEKERLEKLİ SANDALYE
Kiralık tekerlekli sandalye 863Kiralık tekerlekli sandalye 210Kiralık tekerlekli sandalye 313

 

  
544 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın