• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Anasayfa

Hasta Karyolası


2 Motorlu Elektirkli Hasta Karyolası Motorlu Hasta Karyolası İzmir Oto Model Hasta Karyolası  Motorlu Hasta Karyolası  Ahşap Hasta Karyolası 2 Motorlu Hasta Karyolası Beyaz 2 Motorlu Hasta Karyolası Dual 2 Motorlu Hasta Karyolası Dual  2 Motorlu Hasta Karyolası

 3 Motorlu Hasta Karyolası  3 Motorlu Hasta Karyolası  3 Motorlu Hasta Karyolası

 4 Motorlu Hasta Yatağı  4 Motorlu Hasta Karyolası  4 Motorlu Hasta Karyolası

Havalı Yatak


Havalı Yataklar Havalı Yataklar Havalı Yatak Çeşitleri
Ventilasyonlu Havalı Yatak
 Ventilasyonlu Havalı Yatak  Ventilasyonlu Havalı Yatak 30 Derece

Tekerlekli Sandalye


 Tekerlekli Sandalye Çeşitleri Tekerlekli Sandalye Çeşitleri  Tekerlekli Sandalyeler  Taşıma Lifti Fiyatlar ve Özellikler  Akülü Sandalyeler Akülü Tekerlekli Sandalyeler 

 Banyo Sandalyesi Tekerlekli  Tuvaletli Tekerlekli Sandalye  Tuvalet Sandalyesi  Tuvalet Sandalyesi Tekerlekli  Walker Hareketli Walker

Oksijen Konsantratörü


 Oksijen Konsantratörleri  Oksijen Konsantratörleri  Oksijen Konsantratörü Çeşitleri 


HASTA KARYOLASI

Hasta karyolası satış ve kiralama merkezimize hoş geldiniz! İzmir merkez olmak üzere firmamız tarafından Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Balıkesir, Afyon, Uşak, Kütahya ve diğer illerimize hasta karyolası kiralama ve satış hizmeti vermekteyiz. 

Karyola modellerimizi mağazamızda görebilir veya online olarak sitemizdeki birebir ürün fotoğraflarından oluşan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Hasta karyolası modellerimiz motorlu hasta karyolası ve manuel hasta karyolasından oluşmaktadır.

Hasta karyolası özellikleri, hasta karyolası kiralama, motorlu hasta karyolası fiyatları, hasta için en iyi hasta yatağı, ev tipi hasta yatağı, hastane tipi hasta yatağı, iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağı fonksiyonlarını öğrenmek için 0232 445 01 05 numaralı hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde bulabileceğiniz hasta karyolası modellerimiz: ev tipi 2 motorlu hasta karyolası eko model, klozetli hasta karyolası 2 motorlu, iki motorlu tabanca korkuluklu hastane karyolası2 motorlu full abs hasta karyolası, tamponlu 2 motorlu hastane karyolası, abs başlıklara sahip 3 motorlu hasta karyolası, abs korkuluk ve başlıklı 3 motorlu hasta karyolası, ahşap başlıklı 3 motorlu hasta karyolası, tampon tekerlekli 3 motorlu hasta karyolası, dört motorlu hasta karyolası, full abs 4 motorlu hasta karyolasıHasta Karyolası Bostanlı, İki Motorlu Hasta Karyolası, Hasta Yatağı Bostanlı, Hasta Yatağı Buca, Hasta Karyolası Buca, Hasta Karyolası Bornova, Hasta Yatağı Bornova, Hasta Karyolası Aliağa, Hasta Yatağı Aliağa, Tam Otomatik Hasta Karyolası Aliağa, Bostanlı Ev Tipi 2 Motorlu Hasta Yatağı, Hasta Yatağı Kiralama, Ayarlanabilir Hasta Yatağı Buca, İki Motorlu Hasta Yatağı, İki Motorlu Hasta Yatağı Bornova, 2 Motorlu Hasta Karyolası Bornova, 4 Motorlu Hasta Karyolası.

İzmir'deki hasta ve hasta yakınlarımız hasta karyolası, havalı yatak, tekerlekli sandalye, oksijen konsantratörü ürünlerini sitemizde bulabilir. Ayrıca WhatsApp hatlarımızdan tıbbi cihaz siparişi verebilirsiniz.

Hasta karyolası kiralama fiyatları, kiralık hasta yatağı modellerini öğrenmek için mağaza temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Bizi Arayın 0507 125 62 21 – 0505 898 25 74. Hastanın konforlu bir şekilde sağlığını tekrar elde etmesi için gerekli olan karyola ve yataklar firmamızda mevcuttur.

Hasta için rahat nefes almak, uyku düzenini korumak ve vücudundaki hareketi sağlamak sağlık açısından oldukça ehemmiyet taşır. Karyola seçiminde farklı özellik ve işlevlere sahip karyola modellerini incelemek, hastanın onayını almak gibi belirli bir süreçten geçmek gerekir. Seçim aşamasını kolaylaştırmak için medikal firmamız size her zaman yardımcı olur.

Hasta Karyolası

 

Solunumunuzu desteklemek için kullanılan B'PAP cihazlarının özelliklerini ve fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05 veya 0507 125 62 21 numaralı hatlarımızdan destek alabilirsiniz.
... 20 ...