• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

 WhatsApp Sipariş Hattı
Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
 • Çeşme Kiralık Hasta Yatakları - 10/05/2023
 • Hasta Yatağı Çeşme

     Hasta yatağı çeşitleri İzmir Çeşme'ye gün içinde teslim edilmektedir. İki motorlu hasta yatakları, üç motorlu hasta yatakları ve dört motorlu hasta yatakları temin etmek için İzmir Çiğli mağazamıza uğrayabilir, eviniz için hasta yatağı siparişi verebilirsiniz. Hasta yataklarının tüm çeşitrleri Çeşme'ye teslim edilmekte ve kurulumu yapılmaktadır.

     Çeşme ilçesinden mağazamızı ziyaret etmeye zamanı olmayan müşterilerimiz 0232 445 01 05 karyola hattı üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşebilir, hasta karyolası özellikleri, kurulum, nakliye ve hasta karyolası fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir. Çeşme'ye gelen ve hastası olan müşterilerimiz kısa süreli hasta karyolası kiralamak için “Çeşme kiralık hasta karyolası” hizmetimizden yararlanabilir.

     Çeşme'nin altınkum mahallesi, 16 eylül mahallesi, alaçatı mahallesi, altınyunus mahallesi, ardıç mahallesi, boyalık mahallesi, celal bayar mahallesi, cumhuriyet mahallesi, çakabey mahallesi, çiftlik mahallesi, dalyan mahallesi, fahrettinpaşa mahallesi, germiyan mahallesi, ıldır mahallesi, ılıca mahallesi, ismetinönü mahallesi, karaköy mahallesi, musalla mahallesi, ovacık mahallesi, reisdere mahallesi, sakarya mahallesi, şehit mehmet mahallesi, şifne mahallesi, üniversite mahallesi, yalı mahallesine kurulumlarımız devam etmektedir.

     Çeşme yazlık ilçemizde uzun süre kalmayı planlayan hastalarımıza göre satılık hasta karyolalarımız mağazamızda mevcuttur. Dinlenmek ve iyileşmek için Çeşme'ye gelen hasta ve hasta yakınlarımız hasta karyolası ihtiyaçları hakkında temsilcilerimizden yardım alabilirler. Motorlu hasta karyolası modelleri ve bu karyolalara göre üretilmiş havalı yatak, baklava tipi havalı yatak ve boru tipi havalı yatak modellerini seçmek ve hastanın ev içerisindeki tedavi ortamını oluşturmak oldukça önemlidir. Havalı yatak çeşitlerini incelemek için havalı yataklar menümüzü inceleyebilirsiniz. Uzun süreli tedavi gören hastalarımız için hasta karyolası kiralama hizmetinden ziyade hasta karyolası satın almalarını önermekteyiz. Fakat bahar aylarında Çeşme'ye gelen ve eylül ayı civarında kendi şehirlerine dönecek olan hastalarımız ve hasta yakınlarımız için hasta karyolası kiralamalarında güvenli ve konforlu bir hizmet sağlıyoruz.

      Kiralık hasta yatağı fiyatları Çeşme için oldukça uygun fiyatlıdır ve çeşitli hasta karyola modellerimiz bulunur. Ev tipi ekonomik modeller, hastane tipi hasta yatağı modelleri Çeşme'nin tüm mahallerine teslim edilmektedir. Yaz sezonunun gelmesiyle hasta yatağı kiralama Çeşme ilçemizde yoğun olarak talep edilmektedir.  

                                               Full Abs İki Motorlu Hasta Karyolasını İncelemek için Tıklayınız.

   Çeşme Hasta Karyolası

      kiralık karyola çeşme, çeşme hasta karyolası, hasta karyolaları kiralama, kiralık hasta yatağı izmir

  Duyuru Arşivi

 • Kiralık Hasta Karyolası Bornova'da
 • Hasta Bezi bayiliklerimiz
 • Pozisyon veren havalı hasta yatağı geldi
 • Hasta Karyolası Nakil İşleri
 • Kupa çekme hacamat seti stolarımızda
 • Ark Destek Çorabı Geldi
 • Hasta bezi eve teslim hizmetimiz devam etmektedir
 • Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmetimiz Başlamıştır