• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
Hasta Karyolası ve Hasta Yatağı Satış-Kiralama Aydın

Hasta Karyolası Aydın

Aydın ilimizde hasta karyolası, tekerlekli sandalye, havalı yatak veya oksijen konsantratörü almak isteyen hastalarımız veya yakınlarımız bize ulaşabilir: 0232 445 01 05. 7/24 medikal malzeme bilgisi alabileceğiniz 0507 125 62 21 hattımızdan destek almayı unutmayın!

Motorlu, tam otomatik hasta karyolası başlık, korkuluk, motor sayısı özellikleri ile birbirinden hem görünüş hem işlev olarak birbirinden ayrılır.

Hasta karyolası başlıkları ahşap, demir ya da abs malzemeden üretilmiş olabilir. Genellikle başlıkları, ki ayak kısımındaki koruyucu parça da başlık olarak adlandırılır, karyola çerçevesinden sökülebilir. Mobilya görünümü için ahşap başlıklı bir hasta karyolası tercih edilirken hastane görünümü için abs başlıklı karyola tercih edilir. Her başlık antibateriyeldir, kolay temizlenir ve dayanıklıdır.

Korkuluklar da yine görünüm ve işlev anlamında bazı farklılıklara sahiptir. Tüm korkuluklar aşağı-yukarı hareket eder, dayanıklı ve sert bir yapıya sahip oldukları için kişiye destek sağlarlar. Demir korkuluklu, alüminyum korkuluklu ve abs korkuluklu hasta karyolası modelleri en çok karşılaşılan modellerdir.

Bir diğer ve en önemli farklılık motor adetleridir. 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu ve 5 motorlu hasta karyolası modelleri üretilir. 5 motorlu hasta karyolaları genellikle yoğun bakımlarda tercih edilen modellerken 2, 3  ve 4 motorlu hasta karyolaları evde, hastanede hasta bakımı yapılacak her ortamda tercih edilebilir.


2 Motorlu Elektirkli Hasta Karyolası  Motorlu Hasta Karyolası İzmir  Oto Model Hasta Karyolası 2 Motorlu Hasta Karyolası 2 Motorlu Karyola Hastane   2 Motorlu Hasta Karyolası Beyaz 2 Motorlu Hasta Karyolası Dual  Hastane Karyolası Motorlu Ev ve Hastane  2 Motorlu Hasta Karyolası Çeşitleri


 3 Motorlu Hasta Karyolası  3 Motorlu Hasta Karyolası  3 Motorlu Hasta Karyolası


 4 Motorlu Hasta Yatağı  4 Motorlu Hasta Karyolası  4 Motorlu Hasta Karyolası


 Havalı Yataklar Havalı Yataklar  Havalı Yatak Çeşitleri Ventilasyonlu Havalı Yatak Ventilasyonlu Havalı Yatak Ventilasyonlu Havalı Yatak 30 Derece


 Tekerlekli Sandalye Çeşitleri Tekerlekli Sandalye Çeşitleri  Tekerlekli Sandalyeler  Taşıma Lifti Fiyatlar ve Özellikler  Akülü Sandalyeler Akülü Tekerlekli Sandalyeler 


 Banyo Sandalyesi Tekerlekli  Tuvaletli Tekerlekli Sandalye  Tuvalet Sandalyesi  Tuvalet Sandalyesi Tekerlekli  Walker Hareketli Walker


 Oksijen Konsantratörleri  Oksijen Konsantratörleri  Oksijen Konsantratörü Çeşitleri 

Hasta Yatağı Aydın

Hasta yatakları, uzun veya kısa süreli farketmeksizin hastanın hayatını kolaylaştırmaya yarar. Oturma, ayak kısmı kaldırma, asansör, trendelenburg ve ters trendelenburg pozisyonlarının olduğu farklı farklı hasta yatakları vardır. Hastanın yemek yemesini, televizyon izlemesini, hasta bakıcı tarafıından bakımını daha kolay hale getirmek için hasta yatakları satın alınır veya kiralanır. Aşağıda bulunan hasta yataklarımızı satın alabilirsiniz veya ahşap hasta yatakları dışındaki hasta yataklarını evinize kiralayabilirsiniz. 

Hasta yatakları 2 yıl motor, 10 yıl parça garantilidir. Aydın ilimize hasta yatağı kurulum ve nakliye hizmetimiz devam etmektedir. Hasta yatağı kiralama fiyatlarını 0232 445 01 05 - 0507 125 62 21 numaralı hatlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Aydın kiralık hasta yatağı modellerimizi incelemek için tıklayınız.

Firmamızda kiralık hasta karyolası veya tekerlekli sandalye ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

Hasta karyolası, hastanın bakımını kolaylaştıran ve tedavi sürecini yüksek kalitede sürdürmesini sağlayan yataklardır. Oturma pozisyonu, ayak kaldırma pozisyonu gibi birbirinden farklı pozisyonları olan hasta karyolaları vardır. Oturma pozisyonu ile hastanızın sırtını yükselir, hastanın yemek yemesi ve oturması kolaylaşır, yemek yerken nefes borusuna yemek kaçması önlenir. Ayak kısmını kaldırarak kanın kalbe doğru pompalanmasına yardımcı olur ve ayakta görülen yaraları azaltır.

Aydın'da hasta karyolası ihtiyacı olan hastalarımıza ve hasta yakınlarımıza Acil Şifalar Diliyoruz. Hasta karyolası, havalı yatak, tekerlekli sandalye, oksijen konsantratörü gibi bir çok tıbbi cihaz ve ürünü mağazamızda ve sitemizde bulabilir, WhatsApp hatlarımız üzerinden sipariş verebilirsiniz. WhatsApp hatlarımız: 0507 125 62 21 – 0505 898 25 74.

Hasta karyolalarımız motorludur ve el kumandası ile hasta karyolasına hareket verdirilir. İki yıl motor garantili ve 10 yıl yedek parça garantilidir. Aydın hasta karyolası nakliyeleri satın alımlarda ücretsizdir. Gün içinde hasta karyolası kargoya verilir. Hastane çıkışından önce hasta karyolanızı teslim almak istiyorsanız teslimat için randevu alabilirsiniz.

Aydın Hasta Yatağı Kurulum İlçeleri

Merkez (Aydın), Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar.

Aydın Hasta Karyolası Kiralama Grubu

 1. Ev Tipi 2 Motorlu Hasta Karyolası 

 2. ABS Başlıklı 2 Motorlu Hasta Karyolası

 3. Full ABS 2 Motorlu Hasta Karyolası

 4. Abs Başlıklı 3 Motorlu Hasta Karyolası

 5. Full ABS 3 Motorlu Hasta Karyolası

 6. Full ABS 4 Motorlu Hasta Karyolası

Çetin Medikal Hasta Karyolası Kurulum ve Nakliye

Telefon: +90 (232) 445 01 05 / +90 (507) 125 62 21

E-mail: info@cetinmedikal.com

Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sokak No:16/A ÇİĞLİ/İZMİR (Özel Can Hastanesi Acil Karşısı)


  
350 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın