• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
Hasta Yatağı, Tekerlekli Sandalye, Havalı Yatak Manisa

Hasta Karyolası Manisa (Hasta Karyolası Kiralama ve Satın Almalar)


Hasta karyolası, hastanın bakımını kolaylaştıran ve tedavi sürecini yüksek kalitede sürdürmesini sağlayan yataklardır. Oturma pozisyonu, ayak kaldırma pozisyonu gibi birbirinden farklı pozisyonları olan hasta karyolaları vardır. Oturma pozisyonu ile hastanızın sırtını yükselir, hastanın yemek yemesi ve oturması kolaylaşır, yemek yerken nefes borusuna yemek kaçması önlenir. Ayak kısmını kaldırarak kanın kalbe doğru pompalanmasına yardımcı olur ve ayakta görülen yaraları azaltır.

Manisa'da hasta karyolası ihtiyacı olan hastalarımıza ve hasta yakınlarımıza Acil Şifalar Diliyoruz. Hasta karyolasıhavalı yataktekerlekli sandalye, oksijen konsantratörü gibi bir çok tıbbi cihaz ve ürünü mağazamızda ve sitemizde bulabilir, WhatsApp hatlarımız üzerinden sipariş verebilirsiniz. WhatsApp hatlarımız: 0507 125 62 21 – 0505 898 25 74.

Hasta karyolalarımız motorludur ve el kumandası ile hasta karyolasına hareket verdirilir. İki yıl motor garantili ve 10 yıl yedek parça garantilidir. Gün içinde hasta karyolası kargoya verilir. Hastane çıkışından önce hasta karyolanızı teslim almak istiyorsanız teslimat için randevu alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Manisa

AHMETLİ, AKHİSAR, ALAŞEHİR, DEMİRCİ, GÖLMARMARA, GÖRDES, KIRKAĞAÇ, KÖPRÜBAŞI, KULA, SALİHLİ, SARIGÖL, SARUHANLI, SELENDİ, SOMA, ŞEHZADELER, TURGUTLU, YUNUSEMRE.

ÇETİN MEDİKAL SATILIK HASTA KARYOLASI

 İki motorlu hasta karyolası 151  İki motorlu hasta karyolası klozetli 151t  İki motorlu hasta karyolası 152


  İki motorlu hasta karyolası 152aİki motorlu hasta karyolası 161İki motorlu hasta karyolası 4077


İki motorlu hasta karyolası 4060İki motorlu hasta karyolası 4062Üç motorlu hasta karyolası 153


Üç motorlu hasta karyolası 153aÜç motorlu hasta karyolası 3300Üç motorlu hasta karyolası 4055


Dört motorlu hasta karyolası 404Dört motorlu hasta karyolası 4056Dört motorlu hasta karyolası 4059


ÇETİN MEDİKAL SATILIK TEKERLEKLİ SANDALYE

Tekerlekli sandalye 805Tekerlekli sandalye 806Tekerlekli sandalye 807


Tekerlekli sandalye 615Tekerlekli sandalye 114Tekerlekli sandalye 958C


Tekerlekli sandalye 980Tekerlekli sandalye 8006Tekerlekli sandalye 8023


Tekerlekli sandalye 1023Tekerlekli sandalye 8002Tekerlekli sandalye 8015Tekerlekli sandalye 200ETekerlekli sandalye 206Taşıma lifti


ÇETİN MEDİKAL SATILIK HAVALI YATAKLAR

 Baklava Tipi Havalı Yatak Boru Tipi Havalı YatakBoru Tipi Havalı Yatak 8

Boru Tipi Havalı Yatak 12Ventilasyonlu Boru Tipi Havalı Yatak 12Pozisyon Veren Havalı Yatak

ÇETİN MEDİKAL KİRALIK HASTA KARYOLASI

Kiralık iki motorlu hasta karyolası 151Kiralık iki motorlu hasta karyolası 152Kiralık iki motorlu hasta karyolası 152a


Kiralık iki motorlu hasta karyolası 4077Kiralık iki motorlu hasta karyolası 4062Kiralık üç motorlu hasta karyolası 153


Kiralık üç motorlu hasta karyolası 153AKiralık üç motorlu hasta karyolası 4055Kiralık dört motorlu hasta karyolası 404


ÇETİN MEDİKAL KİRALIK TEKERLEKLİ SANDALYE
Kiralık tekerlekli sandalye 863Kiralık tekerlekli sandalye 210Kiralık tekerlekli sandalye 313

MANİSA HASTA YATAĞI KURULUM BİLGİSİ İÇİN 0232 445 01 05

Hasta Karyolası Manisa

Çetin Medikal olarak hasta karyolası temininde müşterilere bilgi sağlama, hasta karyolası kiralama, karyola nakliye ve kurulum gibi pek çok hizmeti bünyemizde barındırmaktayız. Manisa ilimizde hasta yatağı ve hasta karyolası temin etmek isteyen müşterilerimiz bizleri 0232 445 01 05 numaralı hattımızdan arayarak ürün ve fiyat bilgisi alabilir.

Ürün grubumuzda 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası yanında manuel hasta karyolası, tekerlekli sandalye, boru tipi havalı yatak, pozisyon veren havalı yatak, hasta bezi ürünlerimiz de mevcuttur.

Hasta karyolası modelinde karar kılındıktan sonra karyolaya ve özellikle kullanıcının fiziki durumuna uygun havalı yatak modeli incelenir. Hastanın kilosu ve yatak yarası oluşma riski göz önünde bulundurulur ve baklava tipi havalı yatak veya boru tipi havalı yatak modellerinden biri tercih edilir.

Manisa ilimizden İzmir Çiğli mağazamıza gelmeden 0507 125 62 21 7/24 WhatsApp hattımızdan karyola fotoğrafı ve bilgisini alabilirsiniz. 0232 445 01 05 numaralı sabit hattımıza hafta içi her gün ve cumartesi 9:00-18:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Manisa'da Hasta Yatağı Temin Etme

Hasta karyolası temin etmek için Çetin Medikal karyola hizmetlerimiz arasında karyola satış veya kiralama hizmetlerimiz vardır.

Hasta karyolası kiralama veya satın alma yollarından birini seçmek için kişinin yaşlılığı, hastalığı ve kaza sebepli yaralanmaları dikkate alınır. Yaşlı kişilerin kısıtlı hareket kabiliyeti karyola ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Hareket etme, sırt ve sırtla birlikte baş kısmı otomatik olarak yükseltme için karyolalarda bulunan en önemli pozisyon sırt pozisyonudur. Hareket kabiliyeti kısmen kısıtlı veya tamamen kısıtlı yaşlılık söz konusu olduğunda karyola kiralamaktansa satın almak daha mantıklı bir yoldur. Elbette, herkes kiralama yapabilir. Kiralama esnasında karyolayı denemek, test etmek mümkün olduğundan bazı kişiler önce kiralama yapar sonra karyola satın alma yoluna gider.

Belirli bir hastalıkta veya kaza sonucu oluşan yaralanmalarda da aynı şekilde yatağa bağlı olma ve hareket kabiliyetine göre kiralama işlemine gidilir.

Kişiye Uygun Bir Otomatik Karyola Modeli Seçmek

İki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağı modelleri kişilerin fiziki farklılıkları ile farklı hastalıkları nedenlerinden ötürü çeşitli olarak üretilir.

Kişi için sırt ve ayak yükseltme yeterli ise 2 motorlu hasta karyolası grubu içindeki ürünler incelenebilir. Sırt ve ayak yükseltme pozisyonları ile karyola yükseltme pozisyonu da kişi ve bakıcı için gerekliyse 3 motorlu hasta karyolası tercih edilir. Tüm bu pozisyonların yanında baş aşağı veya baş yukarı yükseltme pozisyonu isteniyorsa 4 motorlu hasta karyolası modellerinden biri seçilir. Karyola seçiminde kişi ve yakınları mutlaka doktordan bilgi almalıdır.

Motor adedi karyolanın sahip olduğu pozisyon adedine tekabül eder. Motor sayısı arttıkça pozisyon sayısı artar. Ayrıca her motorlu karyola kendi içinde çeşitlilik barındırır. 2 motorlu hasta karyolası ev tipi veya hastane tipi modeller olarak ikiye ayrılır. 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası da benzer şekilde ikiye ayrılır. Ev karyolalarında demir korkuluklar bulunurken hastane karyolalarında abs ve amortisörlü korkuluklar bulunur. Temel fark korkuluk ve başlıklardır.

Motorlu Karyola Kiralama Nedir? Nasıl Yapılır?

Kişiler evde tedavi ve bakımına devam etmek durumundaysa bir karyola temin etme ihtiyacı doğar. Çetin Medikal olarak biz de bu ihtiyacı kolaylaştırmak için mevcut olan karyolalarımızı Manisa, Aydın, İzmir, Muğla, Denizli gibi illerimize kiraya vermekteyiz.

Kiraya verdiğimiz karyolalarımız motorlu hasta karyolası modellerinden olup aylık olarak müşterilerimiz tarafından kullanılır. Karyola kiralama başlangıcında seçilen hasta karyolası adrese kurulur. Kullanıcı ve yakınlarına karyola pozisyonları ve bu pozisyonların nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verilir. Karyola kullanımında daha sonra oluşan problem veya sorularda 0507 125 62 21 veya 0505 898 25 74 hızlı çözüm hatlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kişinin karyola ihtiyacı bittiğinde kirama yapılan karyola adresten teslim alınır. Eğer karyola ihtiyacı bir sonraki aylarda devam edecekse hasta karyolası kiralaması uzatılabilir. Toplu bir şekilde, 3 ay ya da 2 ay gibi, kiralama yapılabileceği gibi ay ay uzatmalar da mümkündür.

Uzun Süreçte Hasta Karyolası Kullanmak

Karyola kullanım süresi hasta karyolasını satın alma veya kiralama seçimini etkileyen en büyük etkendir. Bu nedenle hastanın hastalık durumuna mutlaka dikkat edilmelidir. Kilosu, hareket kabiliyeti ve psikolojik durumu gibi diğer durumları da göz önünde bulundurmak gerekir.

Özellikle yaşlılık söz konusu olduğunda karyola kullanım süresi belli olmadığı için uzun süreli kullanıma ihtiyaç duyulur. Üç, dört veya beş aylık kiralamalar yapılabilir fakat Çetin Medikal olarak biz aylarca karyola kiralamalarından kaçınmak gerektiğini düşünüyoruz.

Hasta karyolalarımızda 2 yıl ürün garantisi olduğu için karyola teknik arızalarında firmamız her zaman yardımcınızdır. Parça garantisi ile ilgili bilgileri uzman arkadaşlarımızdan ayrıca bilgi alabilirsiniz.

Hasta Karyolası Dayanıklılığı ve Teknik Servisi

2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz problemlerin ortaya çıkma olasılığını azaltmak amacıyla dayanıklılığı arttırılarak üretilir. Hem dayanıklılığı yüksek ürünlerimiz hem de olası problemleri hızlı çözüme kavuşturmamız müşterilerimizden olumlu dönütler almamızı sağlamaktadır.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili oldukları için arızalarda teknik servisimizden yararlanabilirsiniz. Ürün gruplarımızdan bazı modellerimizde 10 yıl yedek parça garantisi de bulunmaktadır. 10 yıl boyunca karyolanın yedek parçalarındaki sorunlar için firmamızdan destek alabilirsiniz.

  
382 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın