• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Anasayfa


     Respirox SoundSleep CPAP Cihazı

   
Ürün Kodu : CMES-SSCBAB
Ürün Özellikleri
Soundsleep, tek ve iki seviyeli sürekli pozitif hava yolu basıncı cihazlarını içerir. Rampa ayar aralığı 0-60 dakikadır.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Respirox SoundSleep CPAP Cihazı

Pozitif Hava Yolu Basınç Cihazları yetişkin horlama semptomu ve Obstrüktif Uyku Apnesi (OSA) tedavisi için yalnızca 30 kg'dan ağır hastalar için tasarlanır. Evde veya hastanede kullanılır. Cihaz sadece tıbbi muayeneden sonra kullanılabilir.

Cihaz, motor, kontrol devresi, sensör, hava akımı çıkış kateteri ve maskeden oluşur. Ön ayara göre makine belli bir seviyede pozitif basınç ve hava akımı oluşturarak bunu hortum ve maske vasıtasıyla hastaların üst solunum yoluna ulaştırır.

Bu cihazlar tek seviyeli sürekli pozitif hava yolu basıncı cihazları ve iki seviyeli pozitif hava yolu basıncı cihazlarını (BPAP) içerir. 

İki tür tek seviyeli sürekli pozitif hava yolu basıncı cihazı vardır, CPAP ve Otomatik CPAP (APAP). Solunum ön ayarlı basınç değerine göre tüm solunum döngüsü boyunca üst hava yoluna önceden ayarlanmış sürekli pozitif basınçlı hava akışı uygulanır. APAP otomatik bir CPAP olup, hastanın horlama, akış sınırlaması, hipopne ve uyku apnesi sorunları olup olmaması ile ilgili geri bildirimlere göre çıkış hava akışının basıncını ayar aralığı içinde otomatik olarak ayarlar.

BPAP, hastalar nefes alırken ve nefes verirken farklı basınç değerleri sağlar. İnspirasyon basıncı (IPAP) ve ekspirasyon basıncı (EPAP) önceden ayarlanabilir ve belli ayar aralığında otomatik olarak ayarlanabilir.

Rampa Zamanı: Kullanıcının kendisini rahat hissetmesini ve uykuya dalmasını kolaylaştırmak için çıkış basıncı, cihaz çalışmaya başladıktan sonra, başlangıç basıncından uygulama basıncına kademeli olarak artar. Yükselme süresi ayarlanabilir, rampa ayar aralığı 0-60 dakikadır, artış 5 dakikadır.

Nemlendirici: Nemlendirici seviyesi, farklı ortamlara uyum sağlamak ve kullanıcıyı rahat hissettirmek için KAPALI ve seviye 1-5 olarak ayarlanır. Kullanıcılar bunu ortama göre ayarlayabilirler.

Otomatik Başlatma: Kullanıcıyı rahat hissettirmek için cihaz Otomatik Başlatma işlevi özelliğine sahiptir. Cihaz, kullanıcı bir kez nefes aldığında çalışmaya başlar.

Otomatik Durdurma: Kullanıcıyı rahat hissettirmek için cihaz Otomatik Durdurma işlevi ile donatılmıştır. Maskeyi çıkarır çıkarmaz cihaz otomatik olarak durur ve bekleme arayüzüne geri döner.


Teknik Özellikler

 • Ölçüler: 140 mm × 156 mm × 94 mm

 • Nemlendirici ile Ölçüler: 262 mm × 156 mm × 94 mm

 • Çalışma Modu: Sürekli Mod

 • Sd Kart: Var

 • Güç Kaynağı Gereksinimi: Alternatif gerilim: 100 ~ 240 V Frekans: 50 Hz/ 60 HzGiriş gücü: ≤2 A

 • Emniyet Tipi: Güvenlik tipi Sınıf II, Tip BF Uygulanan Parça

 • Su Geçirmezlik Seviyesi: IP22 - Damlamaya dayanıklı ekipman

 • Basınç Aralığı: 4 ~ 25 hPa(±0.5 hPa)

 • Rampa: 0-60 dakika 

 • Ses: Cihazın çıkış basıncı 10 hPa olduğunda gürültüsü (A ağırlıklı ses basınç seviyesi) 30 dB'den büyük değildir.

 • Nemlendirici: Nemlendiricinin sıcaklık aralığı 0 ile 5 arasında ayarlanabilir.

Paket içerisinde ana cihaz, nemlendirici, güç kablosu, güç adaptörü, filtre, hafıza kartı, hortum maske, kullanım kılavuzu, taşıma çantası, hızlı kılavuz ve sertifikasyon bulunur.

İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla illerimizde CPAP, BPAP, Oksijen Konsantratörü, Nebülizatör solunum cihazlarını firmamızdan temin etmek isteyen hasta ve hasta yakınlarımız İzmir Çiğli mağazamızı ziyaret ederek solunum ürünü gruplarımızı inceleyebilirsiniz veya WhatsApp hatlarımızdan sipariş verebilirsiniz. Firmamız, solunum cihazları için kargo firması ile anlaşmalıdır. İzmir merkez için solunum gruplarının eve teslimatını ve kurulumunu +90 (232) 445 01 05 numaralı hattımızdan talep edebilirsiniz.


 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Alan1
Alan2
Kargo Tercihi
Mesaj