• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.

Anasayfa


     Oksijen Konsantretörü Medwelt 10 LT.

   
Ürün Kodu : 7F-10LT
Ürün Özellikleri
Tüm yaş gurupları için uygundur.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

MEDWELT 10 LT. OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ

Oksijen Akışı: 2- 10 litre/dakika.

Oksijen Konsantrasyonu:≥90%.

Rakım: Deniz seviyesinden 1828 metreye kadar konsantrasyon seviyelerinde bozulma olmaksızın çalışma. 1230 metreden 4000 metreye kadar % 90 verimliliğin altında çalışma.

Maksimum Çıkış Basıncı: 62kPa±4.5kPa.

Basınç Tahliye Mekanizması: 250kPa ± 25kPa (36.25psi ± 3.63psi).

Ses Seviyesi: ≤55dB (A).

Güç Kaynağı: AC120V ±% 10 AC220V ±% 10 AC230V ±% 10 50 Hz □ 60 Hz.

Ağırlık: 32,5 kg.

Ebatlar: 44,5 cm*37,2cm*68cm.

Minimum Çalışma Süresi: 30 dakika.

Oksijen cihazları evde kullanabilen ve hastaya oksijen takviyesi veren solunum cihazlarıdır. Oksijen konsantratörleri 5 lt veya 10 lt olarak değişkenlik göstermektedir. Bu tıbbi cihaz doktor tarafından reçete edilmektedir. Doktor tarafından kullanımı onaylanan cihazlar satın alınabilir veya kiralanabilir. Kısa süreli oksijen konsantratörü kullanımında oksijen konsantratörü kiralamak hem maddi açıdan uygundur hem de temin etmesi kolaydır. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama yapabilir, belirlenen kullanım süresi sona erdiğinde oksijen konsantratörünü teslim edebilirsiniz. 

Kiralık oksijen konsantratörleri hakkında bilgi almak ve cihazları incelemek için mağazamızı ziyaret edebilir veya telefon hatlarımızdan oksijen konsantratörü ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kiralık modellerimiz için kiralık oksijen konsantratörü sayfamızı inceleyebilir, oksijen konsantratörlerimizi kiralayabilirsiniz. İzmir içi merkez ilçelere oksijen konsantratörü teslimat ve kurulumumuz mevcuttur. Teknik servisimiz kurulum sırasında kullanıcıya oksijen konsantratörü cihazı hakkında bilgi vermektedir. 

Oksijen konsantratörü kullanan kişilerin kandaki oksijen değerlerini bilmeleri gerekmektedir.  Bu nedenle kandaki oksijen (SpO2) yoğunluğu pulseoksimetre ile ölçülmelidir. Normal oksijen yoğunluk değerlerini doktorunuzdan öğrenebilir, parmak tipi pulseoksimetre ile oksijen değerinizi evde ölçebilirsiniz. Pulseoksimetreler parmak ucuna takılarak kullanılan kandaki oksijen değerinizi ve nabız değerinizi gösteren pratik tıbbi cihazlardır ve çok az yer kaplamaktadır. Ölçüm süresi cihazın modeline göre 5 ile 20 saniye arasında değişmektedir. Parmak ucundan oksijen değerinizi gösteren pulseoksimetreler oldukça uygun fiyatlıdır. Ancak piyasada bulunan düşük fiyatlı pulseoksimetreler kısa bir süre içerisinde bozulmaya meyillidirler. Bu nedenle pulseoksimetre alırken sağlık bakanlığı onayı olan ürünler almanızı tavsiye ederiz.


Oksijen konsantratörü nemlendirme kabı için medikal firmamızdan distile su temin edebilirsiniz. Distile su veya kaynatılıp soğutulmuş su kullanılmasının sebebi cihazın hastaya vermiş olduğu havayı nemlendirmek, hastaya kuru hava vermemektir. Bu nedenle distile su veya su nemlendirme kabına koyularak kullanılmalıdır. 

Nazal kanül veya oksijen maskesi oksijen konsantratörünün ürettiği havayı hastaya iletmek için kullanılan medikal ürünlerdir. Nazal kanüller 2 m., 5 m., 10 m. veya 15 m. gibi uzunluklarda olabilmektedir. Konsantratörün hastaya olan uzaklığına göre nazal kanül uzunluğu belirlenmektedir. Oksijen konsantratörü hastaya yakın bir yerde kullanıldığında oksijen maskesi de tercih edilmektedir.

izmir oksijen konsantratörü nedir, oksijen konsantratörü izmir, oksijen konsantratörü çiğli, oksijen konsantratör fiyatları, oksijen konsantratörü nasıl kullanılır, oksijen konsantarötü kiralık, kiralık oksijen konsantratörü, konsantratör izmir, izmir kiralık solunum cihazı, solunum cihazları, kiralık solunum cihazı, oksijen konsantratörü, oksijen cihazı karşıyaka, karşıyaka oksijen konsantratörü, oksijen konsantratörleri izmir
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Alan1
Alan2
Kargo Tercihi
Mesaj