• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
CPAP Cihazı Nedir?

CPAP Cihazı Ne İşe Yarar?

CPAP (sürekli pozitif hava yolu basıncı) uyurken solunum yollarını açık tutmak için hafif hava basıncı kullanan bir makinedir.

Sağlık uzmanları uyku apnesi de dahil olmak üzere uykuyla ilişkili solunum bozukluklarını tedavi etmek için CPAP cıhazının kullanımını önerebilir. CPAP cihazları doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaz.

CPAP Makinesi Neler İçerir?

Bir CPAP makinesi maske, maskeyi sağlamlaştırmak için bantlar, maskeyi makinenin motoruna bağlayan boru ve borunun içine hava üfleyen motoru içerir.


CPAP Nasıl Kullanılır?

CPAP makinesi evde veya seyahat ederken kullanılabilir. CPAP cıihazı gibi solunum cihazları mutlaka sağlık uzmanı kontrolünde kullanılmalıdır.

Makinedeki nemlendirme haznesini kullanmak veya basınç ayarlarını yapmak için de sağlık uzmanından yardım almak gerekebilir.

Tedavinin devamlılığıını sağlamak için maske ve cihaz her gün temizlenmelidir. Maske ve filtre zamanında değiştirilmelidir.

CPAP'ın Faydaları Nelerdir?

CPAP tedavisine başladıktan sonra daha iyi bir uyku kalitesine sahip olunur, horlama azalır veya ortadan kalkar.

CPAP'ın aşağıdakileri içeren uzun vadeli faydaları da aynı derecede önemlidir:

  • Yüksek tansiyonun önlenmesine veya kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

  • İnme riskinizi azaltır.

  • Hafızayı ve diğer bilişsel işlevleri geliştirir.

CPAP Cihaz Türleri Nelerdir?

1.Medicraft VESTEL Auto CPAP

2.Yeni Respirox DM28 Serisi CPAP Cihazı

3.Respirox G1 CPAP Cihazı

4.
Respirox G2 CPAP

5.Respirox G2S CPAP

6.Respirox G3 CPAP

7.Respirox SoundSleep CPAP Cihazı

Cpap cihazları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. CPAP cihazlarının temini ve bakımında İzmir Çiğli merkezimizden her zaman destek alabilirsiniz. Cpap modellerinin özellikleri, fiyatları ve kullanımı konusunda ekibimiz tarafından detaylı bilgi verilmektedir. 

İzmir dışındaki Aydın, Manisa, Muğla, Denizli, Uşak gibi tüm illerimize cihazlarımızın ulaştırılması konusunda da desteğimiz sürmektedir. Kargo veya özel teslimat talepleri oluşturmak için 0232 445 01 05 veya WhatsApp hattımız 0507 125 62 21 numaraları hatlarımızı arayabilirsiniz.

  
28 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın