• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905309416888
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber

Medikal Merkez Online Ürün Sipariş
SoundSleep CPAP
 Respirox SoundSleep CPAP Yeni Ürün
Sipariş ve Teslimat
 İzmir içi siparişler 3 saatte teslim edilir.
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak
Karyola Kurulumlarımız
 Hasta Karyolası Kurulumlar
Hemen Kirala!
Hasta Karyolası Kiralama İzmir merkezimiz sizlere 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası ile hızlı ve güvenilir hizmetini sunuyor. Önemli sağlık ekipmanlarından motorlu hasta karyolaları geleneksel karyolaların çok ötesinde. Kullanım pratikliği ve güvenli dinlenme ile evlerin bakım karyolası ihtiyacını karşılıyor. Kiralık karyolanız hasta yatağınız ve serum askısınız ile geçici tedavi sürecinize katkı sağlıyor.


 hemen karyola kirala
Oksijen Konsantöratörü
Oksijen konsantratörü, oksijen tedavisinde kullanılan ve elektrikle çalışan medikal cihazlardır. Hastanız veya kendiiniz için oksijen konsantratörü satın almak veya kiralamak için Çetin Medikal uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü fiyatlarını öğrenmek için 0232 445 01 05.
Oksijen Konsantratörü
Karyola Kiralama
 İzmir kiralık hasta yatağı için tıklayınız.
Kiralık Hasta Karyolası Aliağa

Aliağa Hasta Karyolası Kiralama


 İki motorlu hasta karyolası 151  İki motorlu hasta karyolası 152   İki motorlu hasta karyolası 152AÜç motorlu hasta karyolası 153Üç motorlu hasta karyolası 153ADört motorlu hasta karyolası 404

İzmir Aliağa, karyola kiralama imkanına sahip bir ilçemizdir. Kiralanması tercih edilen her türlü karyola modelini Aliağa ilçemize kuruyoruz. Kiralık karyolanın nakliye ve kurulumunu kendimiz yapıyoruz.

Kiralık karyolalara kiralık hasta yatakları menümüzünden göz atabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularda karyola kiralama hatlarımızdan destek alabilirsiniz. Hangi karyolalar kiralıktır, hangi karyolalar hastanız için en iyisidir gibi bir çok soru ile uğraşıyor olabilirsiniz. Hem karyola çeşitlerini canlı görmek hem de kahvemizi içmek için sizleri mağazamıza bekleriz. Kapımız her zaman sizlere açıktır!

Hastanız için belirsiz bir durum söz konusu olsa dahi mağazamızdan bilgi edinmenizi tavsiye ediyoruz. Elbette ki hastanızın giderek artan hasta yatağı ihtiyacına karşı önlem almak isteyebilirsiniz. Bu nedenle Aliağa'da ikamet eden karyola kiralamaya henüz karar vermemiş ya da kiralık karyola hizmetini yeni duymuş müşterilerimize tüm deneyimlerimiz ve uzmanlığımız ile bilgi veriyoruz.

İki motorlu hasta karyolası, üç motorlu hasta karyolası ve dört motorlu hasta karyolaları Aliağa ilçemize kiralanabilir ve aynı gün Aliağa'ya kurulumu yapılabilir. Seçmiş olduğunuz karyolanın teslimatını günlerce ya da haftalarca beklemenize gerek yoktur. Karyola kiralama hizmetimiz devamlılık esasına bağlı olduğu için gönül rahatlığı ile kiralık karyola siparişinizi verebilirsiniz.

Aliağa'dan Çiğli Karyola Kiralama Merkez mağazamıza gelmek için adres bilgilerimize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Özel araç ile gelemeyecekseniz Aliağa ile Çiğli arasında çalışmakta olan izbanı kullanarak mağazamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Karyola kiralama merkezimiz Çiğli Hastaneler Bölgesi'ndedir, Ekol Hastanesi'ni geçtikten sonra Can Hastanesi karşısında mağazımızı bulabilirsiniz. Aynı zamanda mağazamız Kent Hastanesi'ne 1,5 km uzaklığındadır.

Bir karyola kiralayacaksınız neden karyola kiraladığınızı ve ne kadar süre için karyola kullanmayı planladığınızı kesinlikle düşünmeniz gerekir. Çetin Medikal olarak Aliağa'daki hastalarımız ve hasta yakınlarının aylarca karyola kiralamasını istemiyoruz. Çünkü kiralık karyola hizmetimizdeki amaç uygun fiyatlar çerçevesinde kısa süreliğine bir karyolaya sahip olmanız ve tedavi bitiminde karyolayı kısa süre içerisinde evden çıkarabilmenizdir. Eğer uzun bir süre karyola gereksinimi olduğunu düşünüyoruz veya tam olarak ne zaman bu ihtiyacın biteceğini kestiremiyorsanız karyola satın almak daha uygun olacaktır.

Aliağa ilçemizde karyola kiralama bahsettiğimiz gibi pratik bir hizmettir. Örneğin satın alınan karyolalarda bir ay gibi kısa bir süre sonra bile karyola ihtiyacı bitebilmektedir ve hasta ve hasta yakınları karyolayı evden transfer etmek ile uğraşmaktadır. Kiralamada ise bu tür problemler ile karşılaşmazsınız, karyolanızı kiralar, karyola ihtiyacınız kalmadığında karyolanızı iade edebilirsiniz.

Karyola kiralarken arıza sorunları yaşadığınızda teknik servis ve bakım hizmetimiz satın almalardaki gibi mevcuttur. Aliağa'daki müşterilerimizin kiralık karyola arıza sorunlarını ücretsiz olarak gidermekteyiz. Motor arızası veya karyola işlevi ile ilgili tüm sorunlarda çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Kiralık hasta karyolasında olduğu gibi satılık karyolalarda da kurulum, nakliye ve karyola teknik servis ve bakım işlemleri aynı şekilde Aliağa ilçemiz için geçerlidir.

  
677 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın