• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
Çok Satanlar
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Alaçatı Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası

Hasta Yatağı Alaçatı


Mekanları, plajları, sıcak denizi, tarihi, kültürü ve doğasıyla turistler için yaz aylarının gözdesi olan Çeşme ilçemiz renkli görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Yazlık sezonda nüfusu oldukça artan Çeşme'deki hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için İzmir Çiğli Çetin Medikal olarak hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hastane yatağı modelleri, havalı yataklar ve tekerlekli sandalyeler İzmir Çeşme Alaçatı'ya teslim edilmektedir. İki motorlu hasta yatakları, üç motorlu hasta yatakları ve dört motorlu hasta yatakları için İzmir Çiğli mağazamızı ziyaret edebilir, Alaçatı mahallesi için hasta yatağı siparişi verebilirsiniz. Hasta yatakları, havalı yataklar, tekerlekli sandalyeler, taşıma liftleri Çeşme'ye gün içerisinde teslim edilmekte ve kurulumu yapılmaktadır.

Alaçatı mahallemizden mağazamızı ziyaret etme fırsatı olmayan müşterilerimiz 0507 125 62 21 nolu WhatsApp hattı üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşebilir, hasta yatağı Alaçatı için hasta yatağı özellikleri, kurulum, nakliye ve hasta yatağı fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi alabilir. Çeşme'ye yaz tatili için müşterilerimiz kısa süreli hasta yatağı kullanmak için “Alaçatı kiralık hasta yatağı” hizmetimizden yararlanabilir.

Çeşme yazlık ilçemize şehir hayatının negatif enerjisinden kurtulmak, dinlenmek ve iyileşmek için gelen hasta ve hasta yakınlarımız hasta yatağı ihtiyaçlarını karşılama konusunda uzman temsilcilerimizden yardım alabilirler. Motorlu hastane karyolası modelleri ve bu hasta yatakları ile kullanılan havalı yatak modellerini seçmek ve hastanın yazlıktaki tedavi ortamını oluşturmak oldukça önemlidir. Uzun süreli tedavi ihtiyacı bulunan hastalarımız için hasta yatağı kiralama hizmeti dışında hasta yatağı satın almalarını tavsiye etmekteyiz. İzmir dışından yaz tatili için Alaçatı'daki yazlığına gelen hastalarımız ve hasta yakınlarımız için daha ekonomik olacağından kiralık hasta yatağı hizmetimizi önermekteyiz.

Kiralık hasta yatağı fiyatları Alaçatı için uygundur ve farklı hasta yatağı modeli bulunmaktadır. Ev tipi ekonomik modeller, hastane tipi hasta yatağı modelleri, motorlu hasta yatakları, elektrikli hasta yatakları Çeşme Alaçatı'ya teslim edilmektedir. Yaz sezonunun gelmesiyle hasta yatağı kiralama Çeşme Alaçatı mahallemizde oldukça yoğun talep edilmektedir.

Alaçatı kiralık hasta yatağı, sünger yatağı ve bir adet serum askısı ile teslim edilmektedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz dezenfekte edilmekte ve evinize deforme olmuş, kullanılmaz halde olan bir hasta yatağı kesinlikle gönderilmemektedir. Kiralık hasta yatağı veya satılık hasta yatağı farketmeksizin hasta yataklarımız ve hasta karyolalarımız temiz bir şekilde gönderilmektedir.

Gün içerisinde ve hızlı bir şekilde hasta yatağı Alaçatı mahallesine teslim edilmeye özen gösterilmektedir. Alaçatı mahallemiz için tercih edilen bir çok farklı hasta yatakları bulunmaktadır: İki motorlu hasta yatakları, üç motorlu hasta yatakları, dört motorlu hasta yatakları gibi. İki motorlu hasta yatakları ekonomik hasta yatakları olarak da bilinen motorlu hasta yataklarıdır. 2 motorlu hasta yatakları ev tipi hasta yatakları olup hasta yatağı fiyatları arasında en uygun olan yataklardır. Üç motorlu hasta yatakları ise asansörlü hasta yataklarıdır ve hastane tipi hasta yatakları modellerindendir. Yerden yükselebilen bu motorlu hasta yatakları, iki motorlu hasta yataklarının tüm fonksiyonlarına sahiptir. 4 motorlu hasta yatakları ise 2 ve 3 motorlu hasta yataklarının tüm fonksiyonlarına sahip olan ayrıca trendelenburg ve ters trendelenburg hareketleri ile hasta pozisyonu baş aşağı veya baş yukarı ayarlanabilen elektrikli hasta yataklarıdır.

 

#hasta yatağı kiralama boyalık #hasta yatağı kiralama alaçatı #hasta yatağı kiralama altınkum, #hasta yatağı kiralama ardıç, #hasta yatağı kiralama celal bayar, #hasta yatağı kiralama cumhuriyet, #hasta yatağı kiralama çakabey, #hasta yatağı kiralama çiftlik, #hasta yatağı kiralama dalyan, #hasta yatağı kiralama fahrettinpaşa, #hasta yatağı kiralama germiyan, #hasta yatağı kiralama ıldır, #hasta yatağı kiralama ılıca, #hasta yatağı kiralama ismetinönü, #hasta yatağı kiralama karaköy, #hasta yatağı kiralama musalla, #hasta yatağı kiralama ovacık, #hasta yatağı kiralama reisdere, #hasta yatağı kiralama sakarya, #hasta yatağı kiralama şehit mehmet, #hasta yatağı kiralama şifne, #hasta yatağı kiralama üniversite, #hasta yatağı kiralama yalı, #hasta yatağı kiralama çeşme, #hasta yatağı kiralama izmir, #hasta yatağı kiralama konak, #hasta yatağı kiralama güzelbahçe, #alaçatı hasta yatağı kiralama, #kiralık hasta yatağı çeşme, #kiralık hasta yatağı alaçatı, #kiralık hasta yatağı yalı, #iki motorlu hasta yatağı çeşme, #iki motorlu hasta yatağı alaçatı, # üç motorlu hasta yatağı çeşme, #üç motorlu hasta yatağı alaçatı, #ucuz hasta yatağı çeşme # elektrikli hasta yatağı çeşme, #kiralık karyola çeşme, #kiralık hasta karyolası çeşme, #kiralık hasta karyolası alaçatı, #kiralık havalı yatak çeşme, #kiralık full abs hasta yatağı çeşme #kiralık hastane yatağı çeşme #kiralık hasta yatağı boyalık, #kiralık hasta yatağı cumhuriyet, #kiralık hasta yatağı ılıca, #hasta yatağı fiyatı çeşme #hasta yatak fiyatları çeşme #hasta yatakları fiyatları çeşme #hasta yatağı fiyatları çeşme #kiralık otomatik hasta yatağı çeşme
  
277 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın