• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
 • https://twitter.com/home?lang=tr
 • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
 • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
 
  • ÇETİN MEDİKAL HASTA YATAKLARI
  • Havalı Yataklar Tekerlekli Sandalyeler Ortopedi ve Tıbbi Sarf Malzemeleri Deposu.
Çok Satılanlar

Hasta Yatakları Kiralama

Her Hastamıza Kendine Ait Yatak Koruyucu (Alez) Veriyoruz 
Karyola Metal Aksamları Dezenfekte Ve Yatak Ambalajında Gelir.

                       İZMİR HASTA YATAKLARI KİRALAMA

          İzmir de hasta yakınları ister kısa süreli olsun, isterse uzun süreli tedavirde hastasının rahat bakımı için özellikle hasta Yatakları satın almak zorunda kalıyordu, www.cetinmedikal.com olarak gelen talepler doğrultusunda hasta yatakları kiralama işine 2017 yılı itibari ile hız verdik  kısa süreli tedavilerde Hasta ve hasta yakının hastanın rahat edebilmesi için mutlaka yataklı bakım gerektiren hallerde tedavi süreçlerinin kısa olması durumunda (bir iki ay gibi) hasta yatağı almak yerine yatağı kiralamayı tercih edildiğini gördük.

         Kısa süreli evde bakım sürecinde hastaya yatak kiralamak mantıklı bir davranış olduğuna kanaat getirdik. İzmir Çiğli merkezli firmamız Çetin Medikal uzman personeli teslimat ve servis bakım konusunda hasta karyolalarının her modeline yakından tanıması sahada bizi güçlü kılmaktadır.

     Hasta ve hasta yakınlarını tedavi sürecinden sonra böyle konforlu hasta bakımında kolaylık yaratan hasta karyolasını evinde tutmak veya birine bağışlamak durumunda kalmaması için hasta yataklarında kiralama yapmaya karar verdik.

Hasta yataklarında kiralama süresi en az bir aydır.

Hasta Yatağı kiralama ücreti (Hasta karyolası, yatak, kişiye özel yatak koruyucu, Adresten alım ve Hasta yatağının tanıtımı)tüm bu hizmetleri kapsamaktadır.

 Hasta yatağı satın alma ile hasta yatağı kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli soru kullanım süresinin ne kadar olacağıdır. Ortalama 3 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağı kiralama mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 4 ay veya daha uzun bir süre kullanım için hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır. Detaylı bilgi için bir telefon kadar yakınız.

       

İzmir ve civarı hasta yatakları teslimatlarında Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Yetkili arkadaşlarımıza hasta yatağı kiralama veya satın alma ücretini kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız lütfen belirtiniz.

İzmir Hasta yatağı kiralama

www.cetinmedikal.com

Personeline özel taleplerinizi lütfen bildiriniz. Havalı yatak, Tekerlekli Sandalye vs

İzmir Merkez dahil toplam 30 ilçe bulunmaktadır Tüm bu ilçelere hasta yatakları satış ve kiralama yapmaktayız.

 

İzmir Aliağa Hasta Yatakları; Bu ilçemize hasta yatağı kiralama yapmaktayız belirlediğiniz hasta yatağını aynı gün evde hastanızın kullanımına hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

İzmir Balçova Hasta Yatakları; ilçemiz hasta yatağı kiralama hizmetimiz kesintisiz devam etmekte olup aynı gün evinize ister ev tipi hasta yatağı ister hastana tipi hasta yatağının kurulumunu yapıyoruz. Balçova Hasta yatağı Balçova merkez ilçelerimizden olduğundan buradaki hasta karyolası kiralayan hastalardan ek hizmet alınmamaktadır

İzmir Bayındır Hasta Yatakları Kiralamaları; Bayındır ilçemiz işyeri merkezimize uzak oflamasına rağmen bu ilçemizde hasta karyolası kiraya veriyoruz. Bu ilçemizdeki hasta yatağı kiralama teslimatı için kiralama süresi ne olursa olsun bir sefere mahsus nakliye ücreti alınmaktadır. Takip eden aylar için sadece o ayın hasta yatağı kira ücreti alınır.

İzmir Bayraklı Hasta Yatakları Kiralama; Buca merkez ilçemiz olup işyeri merkezine çok yakın olduğundan Bu ilçemizdeki hasta yatağı kiralama durumunda herhangi bir ek ücret olmaksızın aynı gün sadece hasta yatağı aylık kira bedeli ile hasta karyolanızı evinize getirip kuruyoruz, hasta yakınlarına tanıtımını yapıyoruz.

İzmir Bergama Hasta Yatakları Kiralama; Bergama ilçemiz işyeri merkezine 100km mesafede dir bu ilçemize hasta yatağı kiralama hizmetimiz vardır Kurulum için maksimum 36 saat veriyoruz ancak şirket araçları müsait ise aynı gün hasta yatağınızı evinize kuruyoruz. Bergama için hasta yatağı kiralamalarda bir sefere mahsus cüzi bir farka alınıyor.

İzmir Beydağ Hasta Yatağı Kiralama; Beydağ İzmir’in en uzak ilçelerinden olmasına rağmen bu ilçemizde hasta yatakları kiralama ve teslimatımız vardır. Bayındır da hastanız var ve hastanız kısa süreli bir tedavi ihtiyacı var ise hastanıza bir hasta yatağı kiralama yoluna gidebilirsiniz bu ilçemiz içinde kiralamaya ek olarak ücret alınmaktadır.

İzmir Bornova Hasta Yatakları Kiralama; Bornova Merkez ilçelerimizden olup işyeri merkezimize çok yakın oluşundan hastane yatağı kiralama durumunda aynı gün evinize hasta yatağınız kurulur Modeli ev tipi hasta yatağı ya da hastane yatak modeli olabilir fark etmez aynı gün hastanızın kullanımına hazır bir hasta yatağı kurulur ve tanıtımı yapılır, Hastanızın ihtiyacı bitince yine firma personeli evinizden hasta yatağınızı teslim alır.

İzmir Buca Hasta Yatakları Kiralama; Buca ilçemiz nüfusu kalabalık bir ilçemiz olması hasebi ile bu ilçemizin hasta yoğunluğu fazladır Kuruluşumuzdan bu yana Buca hasta yatakları teslim ve servisimiz vardır. Buca da hasta yatakları kiralama ve satın alma durumunda herhangi bir ek ücret alınmadan hasta yatağınızı aynı güm teslim ediyoruz.

İzmir Çeşme Hasta Yatakları Kiralam; Çeşme ilçemiz işyeri merkezimize uzak ancak otoban ulaşımı sayesinde Çeşme ye hasta yatağı teslimatı sorun değil. Gerek çeşme merkez olsun Ildır, Paşalimanı, Zetinalan, Ilıca veya Alaçatı olsun buralarda ikamet eden yazlık için gelenler olsun firmamız hizmetinden son derece memnun kalmışlardır. Genellikle Yaz mevsiminde nufus yoğunluğu artmakta ve bu durumda hasta yakınları sıkıntı çekmeden hasta yataklarına ulaşmakta, Çetin Medikal olarak bizlerde hasta yatağı teslimatlarını Çeşmeye mümkün olduğunca hızlı yapmaktayız. Çeşme hastane yatakları kiralamaların en yoğun olduğu ilçelerimizdendir

İzmir Çiğli Hasta Yaatakları Kiralama; Çiğli Firmamız mağaza ve depo merkezinin olduğu ilçemizdir. Çiğlide hasta yatakları almak isteyen hasta yakınları genellikle Firma merkezini yerinde ziyaret ederek hasta yatak modellerini çalışma prensiplerini bizzat yerinde görerek satın almaktalar. Çiğli evka 2, egekent,yenimahalle,harmandalı,ateşehir mahallelerimizde hasta yatakları satın alınsın veya kiralansın saatler içinde teslimat gerçekleştiriyoruz. Çiğlide firmamızdan hasta bezi havalı yatak veya en basit bir medikal ürün olsun eve teslim kapıda ödeme imkânı sunmaktayız.

İzmir Dikili Hasta Yatakları Kiralama; Dikili ilçemiz Yeni otoban açılması ile ulaşımımız çok daha kolay olduğundan artık hasta karyolası alımlarında aynı gün adrese şirket araçlarımız ve personelimiz ile eve teslim ediyor yerinde tarif ediyoruz. Dikili hasta yatağı kiralama işlemi de yapmaktayız aylık periyotlarla değişik model hasta karyolası kiralanabilmektedir. Kiralık hasta Yatağında dikiliye aynı gün teslimat yapılmaktadır.

İzmir Foça Hasta Yatağı Kiralama; Foça İlçemiz Firma merkezimiz Çiğli de olduğundan Komşu ilçemizdir. Foça da hasta Yatağı Satın almak durumunda iseniz firmamızı arayın veya mağazamıza gelin hasta Yatağını yerinde görün ve hastanıza birlikte en uygun hasta yatağını seçelim siz evinize gidin biz karyolayı getirip kuralım. Foça da hasta yatağı kiralamak mümkündür aylık dönemli olarak kiraya veriyoruz.

İzmir Gaziemir Hasta Yatağı Kiralama; Gaziemir in her mahallesine hasta yatağı satış ve kiralama yapmaktayız. Aktepe Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Atıf bey Mahallesi, Beyaz evler Mahallesi, Binbaşı Reşat Bey Mahallesi, Dokuz Eylül Mahallesi, Emraz Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gazi kent Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Irmak Mahallesi, Menderes Mahallesi, Sevgi Mahallesi, Yeşil Mahallesi, Zafer Mahallesi tüm bu mahallelere hasta yatağı teslimatları ücretsiz ve kapıda ödeme imkanı vardır.

İzmir Güzelbahçe Hasta Yatağı Kiralama; Güzelbahçe İlçemiz güzel bir sahil beldesidir bu ilçemize hasta yatağı satışı konusunda hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz Güzelbahçe Çiğli ilçemize uzak olmasından çoğu hasta yakınımız merkezimize gelememekte Hasta Yatağı İzmir olarak ürün görsellerimizi gönderip hasta karyolası seçiminde yardımcı oluyoruz ve uygun bir hasta karyolasını evinize aynı gün kuruyor ve kapıda tahsilat yapabiliyoruz. Eğer hastanız kısa süreli bir tedavi görüyor ise hasta yatağı kiralama yolu tercih edilebilir.

İzmir Karabağlar Hasta Yatağı Kiralama; Karabağlar merkezimize 20 dakikalık mesafede oluşundan hasta karyolası almak için merkezimizi ziyaret etmeniz mümkün. Hasta yatağı alın ya da kiralayın 3 saat içinde adresinize getirip kuruyoruz her türlü nakliye bedeli firmamıza aittir. Karabağlar aynı zamanda hasta kyatağı imalatı yapılan ilçemizdir.

İzmir Karaburun Hasta yatağı; Karaburun özellikle yazlık bölgesi olduğundan yazın birçok hasta yakını hastasını bu bölgeye getirmekte bu nedenle hasta yatağı kiralama konusunda yaz sezonlarında 5 katına çıkmaktadır Bizde Hasta karyolası İzmir olarak bu ilçemize günübirlik hasta yatağı servis yaparak ihtiyaçlara hızlı çözümler üretiyoruz

İzmir Karşıyaka Hasta Yatakları Kiralama; Karşıyaka İşyeri merkezimize bitişik bir ilçemizdir bu bakımdan her hasta yatağı alacak hasta yakını mağazamıza gelip ürünleri yerinde görebilir. Hasta Yatağı Karşıyaka teslimatlarına anında cevap veriyoruz, kapıda ödeme alabiliyoruz. Hasta karyolası kiralama bakımından en yoğun talep ve tavsiye bu ilçemizden gelmektedir. Hasta yatağı Kiralama hizmetimiz başladığından beri çok yoğun ilgi görmekteyiz teşekkürler Karşıyaka diyoruz ve hasta yatağı ve diğer medikal taleplerinizde anında cevap vermeye devam ediyoruz.

İzmir Kemalpaşa Hasta Yatağı Kiralama; Kemalpaşa ilçemiz köyleri ve yeni yerleşim yerleri ile son zamanların en fazla göç çeken ilçelerimizdendir bu ilçemizde hasta yatağı satış ve kiralama bakımından önceki yıllara göre giderek talepler artmaktadır. Hasta yatağı kiralama yapan hastalarımıza aynı gün hasta karyolası kurulumu gerçekleştiriyor kapıda ödeme alıyoruz.

İzmir Kınık Hasta Yatağı Kiralama; Kınık İzmir’e en uzak bir ilçemizdir bu ilçemizde hasta karyolası kiralama talepleri hayli azdır ancak hasta yatağı alımları mevcut olup genelde Nakliye aracılığı ile hasta yatağı talebi gelmektedir. Firmamız ücretsiz Kargo yapmaktadır. Nadire’nde olsa bazı hasta yakınları bizim araç ve personelimiz ile eve teslim istemekte bu şekilde hasta karyolası eve teslimatı ek ücretli olmaktadır.

İzmir Kiraz Hasta Yatağı Kiralama; Kiraz İlçemiz Nüfus bakımından ufak güzel bir ilçemizdir Hasta Yatağı Satın alma ihtiyaçları kiralamadan daha fazladır. Kiraz ilçemizde hasta yakınlarının çoğunluğu almış olduğu hasta yatağını bir başka hastaya bağışlamaktadır.

İzmir Konak Hasta Yatakları Kiralama; Konak Hasta yatağına en rahat ulaşan ve alternatif firmaların olduğu bir ilçemizdir.www.cetinmedikal.com üzerinden birçok hastamıza karyola verdik ve kiralama yaptık. Alsancak Hatay, Mithat Paşa caddesi en yoğun hasta yatağı verdiğimiz bölgelerdir. Konak ilçemizin her yerine hasta yatağı kiralama ve satışında aynı gün teslimat yapıyor ve kapıda ödeme olanağı sunuyoruz

İzmir Menderes Hasta Yatağı Kiralama; Menderes Hasta yatağı kiralama, Menderes hasta karyolası satışları genellikle telefon aracılığı ile olmaktadır. Menderes Özdere Gümüldür beldeleri yaz sezonunda hasta yatağı kiralamada artış gösteren yerlerdendir. Bu bölgemize hasta yatağı kiralamada aynı gün teslimat vermeye çalışıyoruz.

İzmir Menemen Hasta Yatağı Kiralama; Menemen İlçemizde Çiğli ye komşu bir ilçedir bu bakımdan hasta yakınları genellikle işyerimize gelerek hasta yatağı seçimi yapmaktadırlar. Seyrek Villaken Asarlık Emiralem Özellikle Ulukent bölgesinden hasta yatağı kiralama talebi almaktayız. Hasta yatağı İzmir olarak menemen ilçemizin hasta yatağı ihtiyaçlarını stokta olan bir model ise hemen karşılıyoruz.

İzmir Narlıdere Hasta Karyolası Kiralama; Narlıdere ilçemiz için hasta yatağı satış ve kiralama işlemleri aynı gün teslimat ile sürmektedir. Hasta yatağı kiralama aylık dönemli olarak verilmektedir her modelin aylık kirası değişmektedir 2 motorlu hasta yatağı veya 3 motorlu hasta yatağı kiralamak mümkün.

İzmir Ödemiş Hasta Yatağı Kiralama; Ödemiş ilçemiz İzmir merkeze uzak bir ilçemizdir nüfusu fazla olan bu ilçemize hasta karyolası satışı daha fazla talep görmektedir. Ödemişte hasta yatağı kiralama yapan hastanın tedavi sürecini daha çok göz önünde bulundurarak kiralama yapmaktadır. Gerek hasta yatağı alın gerekse kiralayın hızlı bir şekilde teslimat yapmaktayız.

İzmir Seferihisar Hasta Yatağı Kiralama; Seferihisar ilçemiz de yazın yazlıkçılar gelince nüfusu 3 katına çıktığından bu bölgede özellikle Akarca, Sığacık, Tepecik mahalleri önde gelmektedir. Seferihisar dan gelecek hasta yatağı kiralama taleplerini kesintisiz yıllardır sürdürmekteyiz. Bu ilçemizde birçok vakadan dolayı kısa süreli tedaviler için hasta yatağı kurduk hasta iyileşince hasta yatağı teslim aldık. Her hastadan takdir ve dua aldık. Bu hizmetimiz devam ediyor hastanız var tedavi süreci kısa arayın hasta yatağı kiraya verelim süreç uzunsa satın alın adresinize kadar teslim edelim kapıda ödeme yapın.

İzmir Selçuk Hasta Yatağı Kiralama; Selçuk İlçemizin tüm mahallerine hasta yatağı satış ve kiralama yapılmaktadır. 14 Mayıs, Acarlar, Atatürk, Barutcu, Belevi, Cumhuriyet, Çamlık, Gökcealan, Havutvulu, İsa Bey, Sultaniye, Şirince, Zafer ve Zeytin köy mahallerine hasta yatağı kiralama teslimatı 24 saat içinde yapılmaktadır

İzmir Tire Hasta Yatağı Kiralama; Tire ilçemiz hasta yatağı kiralama yapan hasta sayısı satın alan hasta sayısından fazladır 2020 yılı içerisinde ortalama 2 hasta yatağı kiraya verdiğimiz tire ilçemiz uzun dönemli hasta tedavilerinde en fazla ful abs hasta yatağı tercih etmektedir. Bu modelimizin korkulukları ayrı ayrı çalışmakta baş kısmı ve ayak kısmı 2 motor aracılığı ile ayarlanmakta frenli iki tekerleği vardır.

İzmir Torbalı Hasta Yatağı Kiralama; Torbalı mahalleri en fazla olan ilçemizdir kalabalık bir ilçedir. Hasta yatağı kiraya verdiğimiz Torbalı mahalleri şöyle 19 Mayıs Mahallesi 29 Ekim Mahallesi Ahmetli Mahallesi Alpkent  Arslanlar  Atalan  Atatürk Bahçelievler  Bozköy  Bülbüldere  Çakırbeyli  Çamlıca  Çapak  Çaybaşı  Cumhuriyet Dağteke Demirci  Düverlik  Eğerci  Ertuğrul  Fevzi Çakmak Gazi Mustafa Kemal  Gazi Paşa Göllüce Helvacı İnönü İsmetpaşa İstiklal Kaplancık Karakızlar Karakuyu  Karaot  Karşıyaka  Kazım Karabekir  Kırbaş  Korucuk  Kuşçuburun  Muratbey i Mustafa Kemal Atatürk  Mustafa Kemal Paşa  Naime  Ormanköy  Ortaköy  Özbey Sağlık Saipler Şehitler Taşkesik  Tepeköy Torbalı Tulum Türkmenköy  Yedi Eylül Yemişlik Yeni  Yeniköy  ve Yoğurtçular Tüm bu mahallere hasta yatağı kiraya veriyoruz.

 

İzmir Urla Hasta Yatağı Kiralama; Urla bir diğer sahil ve yazlık bölgemizdir Urlada özellikle yaz sezonunda hasta yatağı kiralama fazlaca olmaktadır Hasta karyolası İzmir olarak bu ilçemizden gelen hasta yatağı taleplerini aynı gün karşılıyoruz

 

İZMİR HASTA YATAKLARI KİRALAMA

 

Hasta yatağı kiralama, kısa dönemli yatacak olan hastalarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek amaçlı İzmir ilimizde ilk olarak ÇETİN MEDİKAL tarafından tasarlanmış hasta yatağı kiralama sistemi Açısından Kısa dönemli hasta karyolası kullanımı gerektiren durumlarda hasta yakınını ekonomik açıdan yıpratmamak ve hastanın hasta yatağı ihtiyacını giderebilmek için aylık olarak kiralama yapılmasıdır. Bir hasta tedavisi 3 aydan daha uzun sürmeyecek ise veya ne kadar yatacağı belli değil ise hasta yatağı kiralama tavsiye mantık çerçevesinde tavsiye edilir. 4 Aydan daha uzun yatacağı kesinleşmiş hastalar için ÇETİN MEDİKAL hasta yatağı kiralamayı tavsiye etmez. Bu durumlarda hastanın boy ve kilosuna uygun bir karyola tercih edilerek satın alınmalıdır.

 

İzmir Hasta Yatağı hasta yatağı kiralama fiyatlarını aylık olarak fiyatlandırılır. Ürün seçmekte zorlanıyor iseniz 24 saat açık olan 0507121 62 21 Nolu telefon1 larımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirisiniz. www.hastakaryolasiizmir.com İnternet sitemizde belirtilen fiyatlar aylık fiyatlar olup nakliye ve kurulum dahildir. Merkezimize 50 km mesafeden fazla olan yerlerde ayrıca ücret talep edilir. Hasta yatağı kiralama İzmir ; hasta karyolası, hasta yatağı, serum askısı ve alez (hasta yatağı koruyucu örtü) hasta yatağı kiralama da fiyata dahildir.

İZMİR ilimizde hasta yatağı kiralama alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti ÇETİN MEDİKAL olarak biz veriyoruz. Kurulumu aynı gün yapıyoruz hasta yatağı iade sürecinde de  aynı hızda hareket edip hasta yatağını evinizde yer işkal etmesini de ortadan kaldırıyoruz.

 

İnternet sitemizden www.cetinmedikal.com Hasta yatakları arasından seçtiğiniz hasta karyolası modeli servis elemanlarımız tarafından adresinize getirilip kurulumu gerçekleştirilir. İlk ayın ücreti kurulumda nakit olarak alınır. Uzun süreli kiralamalarda baştan karar verilmesi durumunda daha ucuza kiralama yapılabilmektedir. Kiralama aylık ise Bir dahaki ayın aynı gününe kadar hasta yatağı kiralama yapmış olursunuz. Bir dahaki ayın aynı günü işiniz bitti ise bizi arayarak iade etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Hasta Yatağı kiralama işlemini uzatmak istiyor iseniz indirimlerden yararlanabilirsiniz.04/05/2021

 

Hızlı sipariş ve teslimat