• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cetinmedikalizmir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905071256221
  • https://twitter.com/home?lang=tr
  • https://www.instagram.com/cetinmedikalizmir/
  • https://www.youtube.com/channel/UCjUvriFNLUIjul7PCl1sUpA?view_as=subscriber
 WhatsApp Sipariş Hattı tel:+902323766605 https://cetinmedikal.net
Çok Satanlar
Hasta Karyolası Kiralama

Konforlu bakım ve tedavi sürecinin vazgeçilmezi: Hasta karyolası. Motorlu, tam otomatik hasta karyolası sizi ve hastanızı rahatlatacak, tedavi sürecinde yardımcınız olacaktır!

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası ve 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli illerimize hizmetimizi hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Otomatik hasta karyolası, manuel hasta karyolası, baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, 30 derece pozisyon veren havalı yatak gibi hasta bakımında özellikle yara bakımında kullanılan medikal ürünleri detaylı olarak sitemizden inceyebilirsiniz.

Havalı Yatak

Havalı yatak, bası yarası riski taşıyan hastaya konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanır. Her havalı yatak taşınabilir, kompakt ve sessiz kontrol paneli ve hava pompa ünitesi içerir. Kontrol paneli üzerinden basınç değiştirilebilir.


Havalı Yatak

Hasta Yatağı Kiralama

İZMİR HASTA YATAĞI KİRALAMA

Kiralık Karyola Metal Aksamları Dezenfekte Edilmiştir ve Yatak Ambalajlı Teslim Edilir.

Hasta yatağı neden kiraya verilir?

İzmir`deki hasta yakınları ister kısa süreli ister uzun süreli tedavide hastasının evde rahat bakılması için hasta yatağı satın almak zorundaydı. Biz www.cetinmedikal.com olarak kısa süreli tedavilerde (bir, iki ay gibi), mutlaka yataklı bakım gerektiren hallerde, hasta ve hasta yakının rahat edebilmesi için hasta yatağı satın almak yerine yatak kiralamanın daha uygun olduğunu düşündük ve gelen talepler doğrultusunda hasta yatakları kiralama hizmetini 2017 yılı itibari ile İzmir`de başlattık.

Hasta ve hasta yakınları hastanın konforlu tedavi sürecinin bitmesinden sonra satın aldıkları hasta karyolasını evde tutmak veya birine bağışlamak durumunda kalmadıkları için hasta yatağı kiralama hizmetini tercih etmektedirler. Ayrıca karyola kiralayan müşterilerimiz, çevrelerine ve tanıdıklarına daha uygun olduğu için karyola satın almak yerine kiralama hizmetini tavsiye etmektedir.

Hasta yatağı satın alma ile hasta yatağı kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli unsurun kullanım süresi olduğu unutulmamalıdır. Ortalama 3 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağını kiralamak mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 4 ay veya daha uzun olduğu düşünülen belirsiz bir tedavi sürecindeyse hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır. 

Peki, hasta yatağı nasıl kiralanır?

Hasta yataklarında kiralama süresi en az bir aydır. Bir aydan kısa süreli günlük kiralamalar yapılmamaktadır. Hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz aylık kiralama ücreti kapsamında hasta karyolasını (yatak ve serum askısı dahil) ücretsiz karyola kurulumu ile teslim alabilmektedir.

İzmir ve civarında hasta yatağı kiralama ücretini kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama veya satın alma ücretini kredi kartı ile ödemek istiyorsanız lütfen yetkili arkadaşlarımıza ödeme şeklinizi kurulumdan önce belirtiniz. Ayrıca personelimize havalı yatak, tekerlekli sandalye ve hasta bezi gibi özel taleplerinizi iletebilirsiniz. Detaylı bilgi için size bir telefon kadar uzaklıktayız.

İzmir Hasta Yatağı Kiralama

www.cetinmedikal.com

İzmir merkez dahil toplam 30 ilçeye hasta yatağı satış ve kiralama hizmetini sunuyoruz.

Teslimat ve servis-bakım konusunda deneyimli ve uzman personelimizin hasta karyolalarının her bir modelini yakından tanıması İzmir Çiğli Çetin Medikal firmamızı hasta yatağı kiralama sahasında güçlü kılmaktadır.

İzmir'de hangi ilçelere hasta yatağı teslimatı yapılır?

İzmir Aliağa Hasta Yatağı: Bu ilçemize hasta yatağı kiralama yapmaktayız. Belirlediğiniz hasta yatağını aynı gün evde hastanızın kullanımına hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

Aşağışakran mahallesi, atatürk mahallesi, b.hayrettin paşa mahallesi, bahçedere mahallesi, bozköy mahallesi, çakmaklı mahallesi, çaltılıdere mahallesi, çırak mahallesi, çoraklar mahallesi, fatih mahallesi, güzelhisar mahallesi, hacıömerli mahallesi, horozgediği mahallesi,3 kalabak mahallesi, kapukaya mahallesi, karaköy mahallesi, karakuzu mahallesi, kazım dirik mahallesi, kurtuluş mahallesi, kültür mahallesi, mimar sinan mahallesi, samurlu mahallesi, siteler mahallesi, şehitkemal mahallesi, uzunhasanlar mahallesi, yalı mahallesi, yeni mahallesi, yenişakran mahallesi, yukarı şehitkemal mahallesi, yüksekköy mahallesi.
İzmir Balçova Hasta Yatakları: ilçemiz hasta yatağı kiralama hizmetimiz kesintisiz devam etmekte olup aynı gün evinize ister ev tipi hasta yatağı ister hastana tipi hasta yatağının kurulumunu yapıyoruz. Balçova merkez ilçelerimizden olduğundan buradaki hasta karyolası kiralayan hastalardan ek ücret alınmamaktadır. 
Bahçelerarası merkezi, çetin emeç mahallesi, eğitim mahallesi, fevzi çakmak mahallesi, inciraltı mahallesi, korutürk mahallesi, onur mahallesi, teleferik mahallesi.

İzmir Bayındır Hasta Yatağı Kiralamaları:
 Bayındır ilçemiz işyeri merkezimize uzak olmasına rağmen bu ilçemize de hasta karyolası kiraya veriyoruz. Bu ilçemizdeki hasta yatağı kiralama teslimatı için kiralama süresi ne olursa olsun bir sefere mahsus nakliye ücreti alınmaktadır. Takip eden aylar için sadece o ayın hasta yatağı kira ücreti alınır. 
Alankıyı mahallesi, alanköy mahallesi, arıkbaşı mahallesi, atatürk mahallesi, balcılar mahallesi, bıyıklar mahallesi, buruncuk mahallesi, camii mahallesi, cumhuriyet mahallesi, çamlıbel mahallesi, çenikler mahallesi, çınar mahallesi, çınardibi mahallesi, çırpı cami mahallesi, çiftgediği mahallesi, demircilik mahallesi, dereköy mahallesi, dernekli mahallesi, elifli mahallesi, ergenli mahallesi, fatih mahallesi, fırınlı mahallesi, gaziler mahallesi, hacı beşir mahallesi, hacı ibrahim mahallesi, hasköy mahallesi, hatay mahallesi, havuzbaşı mahallesi, hisarlık mahallesi, ibrahimçavuş mahallesi, karaağaç mahallesi, karahalilli mahallesi, karahayıt mahallesi, karapınar mahallesi, karaveliler mahallesi, kızılcaağaç mahallesi, kızılcaova mahallesi, kızılkeçili mahallesi, kızıloba mahallesi, kurt mahallesi, lütuflar mahallesi, mektep mahallesi, mithatpaşa mahallesi, necati uza mahallesi, orta mahallesi, osmanlar mahallesi, pınarlı mahallesi, sadıkpaşa mahallesi, sarıyurt mahallesi, söğütören mahallesi, tokatbaşı mahallesi, turan mahallesi, yakacık mahallesi, yakapınar mahallesi, yeni mahallesi, yenice mahallesi, yeşilova mahallesi, yusuflu mahallesi, zeytinova mahallesi.
 

İzmir Bayraklı Hasta Yatağı Kiralama: Bayraklı merkez ilçemiz olup işyeri merkezine yakın olduğundan hasta yatağı kiralama durumunda hasta yatağı aylık kira bedeli dışında herhangi bir ek ücret olmadan aynı gün hasta karyolanızı evinize getirip kuruyoruz ve hasta yakınlarına tanıtımını yapıyoruz.

75. yıl mahallesi, adalat mahallesi, alparslan mahallesi, bayraklı mahallesi, cengizhan mahallesi, çay mahallesi, çiçek mahallesi, doğançay mahallesi, emek mahallesi, fuat edip baksı mahallesi, gümüşpala mahallesi, körfez mahallesi, manavkuyu mahallesi, mansuroğlu mahallesi, muhittin erenler mahallesi, onur mahallesi, org. nafiz gürman mahallesi, osmangazi mahallesi, postacılar mahallesi, r.şevket ince mahallesi, soğukkuyu mahallesi, tepekule mahallesi, turan mahallesi, yamanlar mahallesi.

İzmir Bergama Hasta Yatakları Kiralama: Bergama ilçemiz işyeri merkezine 100 km mesafededir, bu ilçemize hasta yatağı kiralama hizmetimiz her zaman vardır. Şirket araçları müsait ise gün içinde hasta yatağınızı evinize kuruyoruz, araçlar müsait değil ise kurulum için maksimum 36 saat veriyoruz. Bergama için hasta yatağı kiralamalarda bir sefere mahsus cüzi bir fark teslimat ücreti alınır. 

İzmir Beydağ Hasta Yatağı Kiralama: Beydağ İzmir’in en uzak ilçelerinden olmasına rağmen bu ilçemize de hasta yatakları kiralama ve teslimatımız vardır. Bayındır`da hastanız var ve hastanızın kısa süreli bir tedaviye ihtiyacı var ise hastanıza bir hasta yatağı kiralama yoluna gidebilirsiniz, bu ilçemiz için de kiralamaya ek olarak nakliye ücret alınmaktadır.

Adaküre mahallesi, aktepe mahallesi, alakeçili mahallesi, atatürk mahallesi, bakırköy mahallesi, beyköy mahallesi, cumhuriyet mahallesi, çamlık mahallesi, çiftlikköy mahallesi, çomaklar mahallesi, eğridere mahallesi, erikli mahallesi, halıköy mahallesi, karaoba mahallesi, kurudere mahallesi, menderes mahallesi, mutaflar mahallesi, palamutçuk mahallesi, sarıkaya mahallesi, tabaklar mahallesi, yağcılar mahallesi, yeniyurt mahallesi, yeşiltepe mahallesi, yukarıaktepe mahallesi, yukarıtosunlar mahallesi.

İzmir Bornova Hasta Yatağı Kiralama: Bornova merkez ilçelerimizden olup işyeri merkezimize çok yakın oluşundan hastane yatağı kiralama durumunda aynı gün evinize hasta yatağınız kurulur. Modeli ev tipi hasta yatağı ya da hastane tipi hasta yatağı olabilir, model fark etmez aynı gün hastanızın kullanımına hazır bir hasta yatağı evinize kurulur ve tanıtımı yapılır. Hastanızın ihtiyacı bitince yine firma personeli evinizden hasta yatağınızı teslim alır.

İzmir Buca Hasta Yatağı Kiralama: Buca ilçemiz nüfusu kalabalık bir ilçemiz olması hasebi ile bu ilçemizin hasta yoğunluğu fazladır. Kuruluşumuzdan bu yana Buca hasta yatakları teslim ve servisimiz vardır. Buca`da hasta yatakları kiralama ve satın alma durumunda herhangi bir ek ücret alınmadan hasta yatağınızı aynı gün teslim ediyoruz.

29 ekim mahallesi, adatepe mahallesi, akıncılar mahallesi, atatürk mahallesi, aydoğdu mahallesi, barış mahallesi, belenbaşı mahallesi, buca koop mahallesi, cumhuriyet mahallesi, çağdaş mahallesi, çaldıran mahallesi, çamlık mahallesi, çamlıkule mahallesi, çamlıpınar mahallesi, dicle mahallesi, doğancılar mahallesi, dumlupunar mahallesi, efeler mahallesi, fırat mahallesi, gaziler mahallesi, göksu mahallesi, güven mahallesi, hürriyet mahallesi, inkılap mahallesi, inönü mahallesi, izkent mahallesi, karacaağaç mahallesi, karanfil mahallesi, kaynaklar merkez mahallesi, kırklar mahallesi, kozağaç mahallesi, kuruçeşme mahallesi, laleli mahallesi, menderes mahallesi, murathan mahallesi, mustafa kemal mahallesi, seyhan mahallesi, şirinkapı mahallesi, ufuk mahallesi, vali rahmi bey mahallesi, yaylacık mahallesi, yenigün mahallesi, yeşilbağlar mahallesi, yıldız mahallesi, yiğitler mahallesi, zafer mahallesi.

İzmir Çeşme Hasta Yatakları Kiralama: Çeşme ilçemiz işyeri merkezimize uzak ancak otoban ulaşımı sayesinde Çeşme ye hasta yatağı teslimatı sorun değil. Gerek çeşme merkez olsun Ildır, Paşalimanı, Zetinalan, Ilıca veya Alaçatı olsun buralarda ikamet eden yazlık için gelenler olsun firmamız hizmetinden son derece memnun kalmışlardır. Genellikle Yaz mevsiminde nufus yoğunluğu artmakta ve bu durumda hasta yakınları sıkıntı çekmeden hasta yataklarına ulaşmakta, Çetin Medikal olarak bizlerde hasta yatağı teslimatlarını Çeşmeye mümkün olduğunca hızlı yapmaktayız. Çeşme hastane yatakları kiralamaların en yoğun olduğu ilçelerimizdendir.

İzmir Çiğli Hasta Yatakları Kiralama: Çiğli, mağaza ve depo merkezimizin olduğu ilçemizdir. Çiğli`de hasta yatakları almak isteyen hasta yakınları genellikle firma merkezini yerinde ziyaret ederek hasta yatak modellerini, çalışma prensiplerimizi bizzat yerinde görerek satın almaktadırlar.  Çiğli evka-2, egekent, yenimahalle, harmandalı, ateşehir mahallelerimizde hasta yatakları satın alınsın veya kiralansın saatler içinde teslimatı gerçekleştiriyoruz. Çiğli`de firmamızdan hasta bezi, havalı yatak veya farklı bir medikal ürünü eve teslim ve kapıda ödeme imkânı ile satın alabilirsiniz. 

Ahmet efendi mahallesi, ahmet taner kışlalı mahallesi, atatürk mahalesi, ataşehir mahallesi, atatürk mahallesi, aydınlıkevler mahallesi, balatçık mahallesi, cumhuriyet mahallesi, çağdaş mahallesi, egekent mahallesi, esentepe mahallesi, evka-2 mahallesi, evka-5 mahallesi, evka-6 mahallesi, güzeltepe mahallesi, harmandalı gazi mustafa kemal atatürk mahallesi, inönü mahallesi, izkent mahallesi, kaklıç mahallesi, köyiçi mahallesi, küçük çiğli mahallesi, maltepe mahallesi, sasalı merkez mahallesi, şirintepe mahallesi, uğur mumcu mahallesi, yakakent mahallesi, yeni mahalle mahallesi.
İzmir Dikili Hasta Yatakları Kiralama: Dikili ilçemize yeni otobanın açılması ile ulaşımımız çok daha kolay olduğundan artık hasta karyolası alımlarında aynı gün hasta karyolasını şirket araçlarımız ve personelimiz ile eve teslim ediyor ve evde kullanımını tarif ediyoruz. Dikili hasta yatağı kiralama işlemi de yapmaktayız aylık periyotlarla değişik model hasta karyolası kiralanabilmektedir. Kiralık hasta yatağında dikiliye aynı gün teslimat yapılmaktadır.
Bademli mahallesi, bahçeli mahallesi, cumhuriyet mahallesi, çağlan mahallesi, çandarlı mahallesi, çukuralanı mahallesi, deliktaş mahallesi, demirtaş mahallesi, denizköy mahallesi, esentepe mahallesi, gazipaşa mahallesi, gökçeağıl mahallesi, islamlar mahallesi, ismetpaşa mahallesi, kabakum mahallesi, katıralanı mahallesi, kıratlı mahallesi, kıroba mahallesi, kızılçukur mahallesi, kocaoba mahallesi, mazılı mahallesi, merdivenli mahallesi, nebiler mahallesi, salihler mahallesi, salimbey mahallesi, samanlıköy mahallesi, uzunburun mahallesi, yahşibey mahallesi, yaylakurt mahallesi, yenice mahallesi.
 

İzmir Foça Hasta Yatağı Kiralama: Foça ilçemiz firma merkezimiz Çiğli`de olduğundan komşu ilçemizdir. Foça`da hasta yatağı satın almak durumunda iseniz firmamızı arayın veya mağazamıza gelin. Hasta yatağını yerinde görün ve hastanıza en uygun hasta yatağını birlikte seçelim. Foça`da hasta yatağı kiralamanız mümkündür. Hasta yatakları aylık dönemli olarak kiraya verilmektedir.

İzmir Gaziemir Hasta Yatağı Kiralama: Gaziemir`in her mahallesine hasta yatağı satış ve kiralama yapmaktayız.  Tüm bu mahallelere hasta yatağı teslimatları ücretsizdir ve kapıda ödeme imkanı vardır. 

İzmir Güzelbahçe Hasta Yatağı Kiralama: Güzelbahçe ilçemiz güzel bir sahil beldesidir, bu ilçemize hasta yatağı satışı konusunda hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Güzelbahçe Çiğli ilçemize uzak olmasından çoğu hasta yakınımız merkezimize gelememektedir bu nedenle Hasta Yatağı İzmir olarak size ürün görsellerimizi gönderip hasta karyolası seçiminizde yardımcı oluyoruz ve uygun bir hasta karyolasını evinize aynı gün kuruyor, ayrıca kapıda tahsilat yapabiliyoruz. Eğer hastanız kısa süreli bir tedavi görüyor ise hasta yatağı kiralama yolu tercih edilebilir.

Atatürk mahallesi, çamlı mahallesi, çelebi mahallesi, kahramandere mahallesi, küçükkaya mahallesi, maltepe mahallesi, mustafa kemal paşa mahallesi, payamlı mahallesi, siteler mahallesi, yaka mahallesi, yalı mahallesi, yelki mahallesi.

İzmir Karabağlar Hasta Yatağı Kiralama: Karabağlar merkezimize 20 dakikalık mesafede oluşundan hasta karyolası almak için merkezimizi ziyaret etmeniz mümkündür. Hasta yatağı alın ya da kiralayın 3 saat içinde adresinize getirip kuruyoruz, her türlü nakliye bedeli ise firmamıza aittir.

İzmir Karaburun Hasta Yatağı: Karaburun özellikle yazlık bölgesi olduğundan yazın birçok hasta yakını hastasını bu bölgeye getirmekte bu nedenle hasta yatağı kiralama yaz sezonlarında 5 katına çıkmaktadır. Biz de Hasta Karyolası İzmir olarak bu ilçemize günübirlik hasta yatağı servis yaparak ihtiyaçlara hızlı çözümler üretmekteyiz.

İzmir Karşıyaka Hasta Yatakları Kiralama: Karşıyaka işyeri merkezimize bitişik bir ilçemizdir ve bu bakımdan her hasta yatağı alacak hasta yakını mağazamıza gelip ürünleri yerinde görebilir. Hasta Yatağı Karşıyaka teslimatlarına anında cevap veriyoruz, kapıda ödeme alabiliyoruz. Hasta karyolası kiralama bakımından en yoğun talep ve tavsiye bu ilçemizden gelmektedir. Hasta yatağı kiralama hizmetimiz başladığından beri çok yoğun ilgi görmekteyiz, "Teşekkürler Karşıyaka!" diyoruz, hasta yatağı ve diğer medikal taleplerinizde de anında cevap vermeye devam ediyoruz.

İzmir Kemalpaşa Hasta Yatağı Kiralama: Kemalpaşa ilçemiz köyleri ve yeni yerleşim yerleri ile son zamanların en fazla göç çeken ilçelerimizdendir, bu ilçemizde hasta yatağı satış ve kiralama talebi önceki yıllara göre giderekk artmaktadır. Hasta yatağı kiralama yapan hastalarımıza aynı gün hasta karyolası kurulumu gerçekleştiriyor, kapıda ödeme alıyoruz.

İzmir Kınık Hasta Yatağı Kiralama: Kınık İzmir merkeze uzak bir ilçemizdir, bu ilçemizde hasta karyolası kiralama talepleri hayli azdır ancak hasta yatağı satışları mevcut olup genelde ambar ile hasta yatağı talebi gelmektedir. Firmamız ambar ile ücretsiz  gönderim yapmaktadır. Bazı hasta yakınları bizim kendi araç ve personelimiz ile eve teslim istemektedir. Bu şekilde talebi olan müşterilerimizden teslimat ücreti alınmaktadır.

İzmir Kiraz Hasta Yatağı Kiralama: Kiraz ilçemiz nüfus bakımından ufak güzel bir ilçemizdir. Kiraz ilçemizde hasta yatağı satın alma ihtiyacı kiralamadan daha fazladır. Kiraz ilçemizde hasta yakınlarının çoğunluğu kiralama hizmetinden yararlanmaktadır. 

İzmir Konak Hasta Yatakları Kiralama: Konak hasta yatağına en rahat ulaşan ve alternatif firmaların olduğu il merkezimizdir. www.cetinmedikal.com üzerinden bir çok hastamıza karyola verdik ve kiralama yaptık. Alsancak, Hatay, Mithat Paşa caddesi en yoğun hasta yatağı gönderdiğimiz bölgelerdir. Konak ilçemizin her yerine hasta yatağını aynı gün teslim ediyoruz ve kapıda ödeme olanağı sunuyoruz.

1. Kadriye mahallesi, 19 mayıs mahallesi, 2.kadriye mahallesi, 26 ağustos mahallesi, akarcalı mahallesi, akdeniz mahallesi, akın simav mahallesi, akıncı mahallesi, ali reis mahallesi, alsancak mahallesi, altay mahallesi, altınordu mahallesi, altıntaş mahallesi, anadolu mahallesi, atamer mahallesi, atillla mahallesi, aziziye mahallesi, ballıkuyu mahallesi, barbaros mahallesi, boğaziçi mahallesi, bozkurt mahallesi, cengiz topel mahallesi, çahabey mahallesi, çankaya mahallesi, çınarlı mahallesi, çınartepe mahallesi, çimentepe mahallesi, dayıemir mahallesi, dolaplıkuyu mahallesi, duatepe mahallesi, ege mahallesi, emir sultan mahallesi, etiler mahallesi, faik paşa mahallesi, fatih mahallesi, ferahlı mahallesi, fevzi paşa mahallesi, göztepe mahallesi, güneş mahallesi, güneşli mahallesi, güney mahallesi, gündör mahallesi, güzelyalı mahallesi, halkapınar mahallesi, hasan özdemir mahallesi, hilal mahallesi, hurşudiye mahallesi.

İzmir Menderes Hasta Yatağı Kiralama: Menderes hasta yatağı kiralama ve Menderes hasta karyolası satışları genellikle telefon aracılığı ile olmaktadır. Menderes, Özdere ve Gümüldür beldeleri yaz sezonunda hasta yatağı kiralamada artış gösteren yerlerdendir. Bu bölgemize hasta yatağı kiralamada aynı gün teslimatları gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

İzmir Menemen Hasta Yatağı Kiralama: Menemen ilçemiz de Çiğli gibi komşu bir ilçedir, bu bakımdan hasta yakınları genellikle işyerimize gelerek hasta yatağı seçimi yapmaktadır. Seyrek, Villakent, Asarlık, Emiralem ve özellikle Ulukent bölgesinden hasta yatağı kiralama talebi oldukça yoğundur. Hasta Yatağı İzmir olarak menemen ilçemizin hasta yatağı ihtiyaçlarını hemen karşılıyoruz.

İzmir Narlıdere Hasta Karyolası Kiralama: Narlıdere ilçemiz için hasta yatağı satış ve kiralama işlemleri aynı gün teslimat ile devam etmektedir. Hasta yatağı aylık dönemli olarak kiralaya verilmektedir, her modelin aylık kirası değişmektedir. 2 motorlu hasta yatağı veya 3 motorlu hasta yatağı kiralamak mümkündür.

İzmir Ödemiş Hasta Yatağı Kiralama: Ödemiş ilçemiz İzmir merkeze uzak bir ilçemizdir, nüfusu fazla olan bu ilçemize hasta karyolası satışı daha fazla talep görmektedir. Ödemiş, hasta yatağı kiralama yapan hastanın tedavi sürecini daha çok göz önünde bulundurarak kiralama yapmaktadır. Gerek hasta yatağı alın gerekse kiralayın hızlı bir şekilde teslimat yapmaktayız.

İzmir Seferihisar Hasta Yatağı Kiralama: Seferihisar ilçemiz de yazın yazlıkçılar gelince nüfusu 3 katına çıktığından bu bölgede özellikle Akarca, Sığacık, Tepecik mahalleri kiralamada önde gelmektedir. Seferihisar ilçemizden gelecek hasta yatağı kiralama taleplerini kesintisiz olarak yıllardır sürdürmekteyiz. Bu ilçemizde bir çok vakadan dolayı kısa süreli tedaviler için hasta yatağı kurduk, hasta iyileşince de hasta yatağını teslim aldık. Her hastadan takdir ve dua aldık. Bu hizmetimiz devam ediyor, hastanız var ve tedavi süreci kısa ise arayın hasta yatağını kiralayın. Tedavi süreci uzunsa satın alın, adresinize kadar ürününzü teslim edelim ve kapıda ödeme yapın.

İzmir Selçuk Hasta Yatağı Kiralama: Selçuk ilçemizin tüm mahallerine hasta yatağı satış ve kiralama yapılmaktadır. 14 Mayıs, Acarlar, Atatürk, Barutcu, Belevi, Cumhuriyet, Çamlık, Gökçealan, Havutvulu, İsa Bey, Sultaniye, Şirince, Zafer ve Zeytin köy mahallerine hasta yatağı kiralama teslimatı 24 saat içinde yapılmaktadır.

İzmir Tire Hasta Yatağı Kiralama: Tire ilçemizde hasta yatağı kiralama yapan hasta sayısı, satın alan hasta sayısından fazladır. 2020 yılı içerisinde ayda ortalama 2 hasta yatağı kiraya verdiğimiz tire ilçemiz, uzun dönemli hasta tedavilerinde full abs hasta yatağı tercih etmektedir. Bu modelimizin korkulukları ayrı ayrı çalışmakta, baş kısmı ve ayak kısmı 2 motor aracılığı ile ayarlanmaktadır. Frenli iki tekerleği vardır.

İzmir Torbalı Hasta Yatağı Kiralama: Torbalı, mahalleri en fazla olan kalabalık bir ilçedir. Hasta yatağı kiraya verdiğimiz bir çok Torbalı mahalleri vardır.

İzmir Urla Hasta Yatağı Kiralama: Urla bir diğer sahil ve yazlık bölgemizdir. Urla`da özellikle yaz sezonunda hasta yatağı kiralama fazlaca olmaktadır. Hasta Karyolası İzmir olarak bu ilçemizden gelen hasta yatağı taleplerini aynı gün karşılıyoruz.

İZMİR HASTA YATAĞI KİRALAMA

Hasta yatağı kiralama, kısa dönemli yatacak olan hastalarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek amaçlı İzmir ilimizde ilk olarak ÇETİN MEDİKAL tarafından tasarlanmıştır. Hasta yatağı kiralama sistemi, kısa dönemli hasta karyolası kullanımı gerektiren durumlarda hasta yakınını ekonomik açıdan yıpratmamak için aylık olarak karyola kiralamanızı sağlar. Bir hastanın tedavisi 3 aydan daha uzun sürmeyecek ise, kısa bir süre için yatacağı belli ise, hasta yatağı kiralama işlemi tavsiye edilir. 4 Aydan daha uzun yatacağı kesinleşmiş hastanız için. ÇETİN MEDİKAL hasta yatağı kiralamanızı tavsiye etmez. Bu durumlarda hastanın boy ve kilosuna uygun bir karyola tercih edilerek satın almanızı öneririz.

İzmir Hasta Yatağı, hasta yatağı kiralama fiyatlarını aylık olarak fiyatlandırır. Ürün seçmekte zorlanıyor iseniz 24 saat açık olan 0507 125 62 21 numaralı hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Merkezimize 50 km mesafeden fazla olan yerlerde nakliye ücreti talep edilir. Hasta yatağı kiralama İzmir; hasta karyolası, hasta yatağı ve serum askısı hasta yatağı kiralamada fiyata dahildir.

İZMİR ilimizde hasta yatağı kiralama alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti ÇETİN MEDİKAL olarak biz veriyoruz. Kurulumu aynı gün yapıyor, teslim sürecinde de aynı hızda hareket edip hasta yatağının evinizde yer işkal etmesini önlüyoruz.

İnternet sitemizden www.cetinmedikal.com hasta yatakları arasından seçtiğiniz hasta karyolası modeli servis elemanlarımız tarafından adresinize getirilip kurulumu gerçekleştirilir. İlk ayın ücreti kurulumda nakit olarak alınır. Uzun süreli kiralamalarda baştan karar verilmesi durumunda daha ucuza kiralama yapılabilmektedir. Kiralama aylık ise bir dahaki ayın aynı gününe kadar hasta yatağı kiralama yapmış olursunuz. Bir dahaki ayın aynı günü işiniz bitti ise bizi arayarak iade etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama işlemini uzatmak istiyor iseniz indirimlerden yararlanabilirsiniz.