Hasta Karyolası Kiralama Hizmeti

HER HASTAMIZA KENDİNE AİT YATAK KORUYUCU (ALEZ) VERİYORUZ 
KARYOLA METAL AKSAMLARI DEZENFEKTE ,YATAK AMBAŞAJLI GELİYOR .

Hasta yatağı kiralama hizmeti 

          İzmir de hasta yakınları ister kısa süreli  olsun, isterse uzun süreli tedavilerde hastasının rahat bakımı için özellikle hasta yatağı satın almak zorunda kalıyordu, Çetin Medikal olarak gelen talepler doğrultusunda kısa süreli tedavilerde hem hasta yakının  hemde hastanın rahat edebilmesi için mutlaka yataklı bakım gerektiren hallerde tedavi süreçlerinin geçici olması durumunda hasta yatağı almak yerine yatağı kiralamayı tercih edildiğini gördük.
         Bu durum çok mantıklı bir davranış olmasına ve bizde duyarsız kalmadık hasta yatakları kiralama hizmetine 01/12/2017 tarihinde başlamış olduk.
   Hem hastamızın tedavi sürecin de , hemde hasta yakınlarını tedavi sürecinden sonra böyle bir yatağı evinde tutmak veya birine bağışlamak durumunda kalmaması için hasta karyolası kiralaması yapıla bilir.
Hasta yatağı kiralama süresi en az bir aydır. 
Hasta yatağı kiralamaişleminde nakliye kurulum firma personelimiz tarafından yapılmaktadır.İzmir ili merkez ilçelerinde (50km ye kadar)herhangi bir naklıye ücreti alınmamaktadır.
Hasta yatağı satın alma ile hasta yatağı kiralama arasında bir seçim yapabilmek için en önemli soru kullanım süresinin ne kadar olacağıdır. Ortalama 3 ay ve altında bir kullanım öngörülüyorsa hasta yatağı kiralama mantıklı bir seçim olacaktır. Ama 4 ay veya daha uzun bir süre kullanım için hasta yatağı satın almak maddiyat açışından daha uygun olacaktır. Detaylı bilgi için bir telefon kadar yakınız.
          İzmir çiğli merkezli firmamız Çiğli ,Karşıyaka, Mmenemen,Bayraklı,Bornova,Konak,Güzelbahçe,Balçova, Güzelyalı,Narlıdere,Karabağlar bu bölgelere yapılan teslimatlarda herhangi bir hasta yatağı kurulum ücreti alınmamaktadır.
 Diğer bölgelere yapılan Hasta karyolası teslimatlarında ise;Bergama,Manisa,Torbalı,Aydın Ayvalık,Dikili,Aliağa Seferihisar Çeşme,Turgutlu ,Akhisar gibi yerlerede teslimat ve kiralama hizmetleri veriyoruz ancak ek nakliye ücreti almaktayız.
Bu Mesafelerin dışındaki il ve ilçelerimize maliyetlerden dolayı hasta yakınlarının kiralama yerine hasta yatağı satın almaları daha uygun olacaktır.Karyola satışımızda Ankara,İstanbul ve diğer illerimize nakliye almadan kapıya teslim anlaşmalı taşıma şirketimiz aracılığı ile gönderim yapmaktayız kurulum hizmeti verilmemektedir.

Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapapilirsini
yetkili arkadşlarımıza hasta yatağı kiralama ücretini kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız lütfen belirtiniz.
Hasta yatağı kiralama ve satış firmamız 
www.cetinmedikal.com 
personeline özel taleplerinizi lütfen bildiriniz.
Örneğin: yasta karyolası yanında havalıyatak,alez,hasta bezi,eldiven hasta temizleme lifi gibi medikal malzemeler talep edebilirsiniz.
Hızlı sipariş ve teslimat