Tekerlekli Sandalye Bağışı

TEKERLEKLİ SANDELYE BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM.

Tekerlekli sandalye ihtiyacı olupta kendi imkanları ile temin edmeyen aileler çeşitli yardım kuruluşuna başvurabiliyor bu kurumlar aracılığı ile temin edbiliyorlar ancak bu kurumlarında kapasiteleri yetememektedir.
   Birçok hayır sever bu kurumlara maddi destek vermektedir bu dayanışam halkımızın duyarlılığını gösterir.
   Destek olmak istediğiniz dernek veya vakıflara bağış yapabilirsiniz veya bildiğiniz bir engelliye direk  bir tekerlekli sandalye bağışta bulunabilirsiniz.

 Bağışlamak istediğiniz akülü veya manuel tekerlekli sandalye modelini belirleyin hangi kurum veya kişiye teslim edeceğimizi bildirin fatura ve teslim tutanaklarını size iletmek koşulu ile
yardım etmek istediğiniz yere ulaştıralım.

Kızılay gibi kamu kurumları  eli ile tekerlekli sandalye bağışı yapmanızda mümkün. ''Bir tekerlekli sandalye bir insana  umut osun''
Tekerlekli sandalye bağışında nakliye bizden!
İzmir ili içerisinde teslimatları biz üstleniyor adrese teslim ediyoruz.Diğer illerimize  herhangi bir nakliye ücreti almıyoruz.

Tekerlekli sandalye fiziksel bir rahatsızlık yada engeli nedeniyle yürüyemeyen veya rahatça hareket edemeyen insanların rehabilitesi için kullanılan bir araçtır. 
Çeşitli ebatlarda tekerlere sahiptir. 
Genelde de el ile kullanılır fakat özel ihtiyaç duyulduğun da vücudun her yeriyle kullanılabilecek şekilde de tasarlanmıştır. Haraketliliği açısından akülü, manuel olarak iki çeşittir. 
Kişiye özel dizayn edilebilir.. Kontrol kullanıcı da olabildiği gibi, refakatçide de olan seçenekleri de mevcuttur. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre büyüklük ve güç tercihinde bulunurlar. Dar mekanlarda kullanmak için veya istenildiğinde dış mekana göre de dizayn edilebilir. Tekerlekli sandalye ihtiyacınıza, www.cetinmedikal.net adresinde istediğiniz çeşitleri ve markaları bulabilir,Ayrıca size özel tasarımlar için de iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Bağışlayacağınız modeli belirleyin,teslim edilecek yeri bildirin biz sizin adınıza tekerlekli sandalyeyi kurum yada hastanın kendisine ulaştıralım.

02324450105-05071256221 

HATLARINI ARIYARAK YARDIM ALABİLİRSİNİZ

Derneklere tekerlekli sandalye bağışı,engelli okullarına tekerlekli sandalye bağışı,hastalara tekerlekli sandalye bağışlama haraketi,karşıyakada tekerlekli sandalye bağışlama,İzmir tekerlekli sandalye bağışlama,İzmir büyükşehir belediyesine tekerlekli sandalye bağışla,Hastanelere tekerlekli sandalye bağışı,Engelli ailelere tekerlekli sandalye bağışı izmirHasta karyolasına bağışlamak istiyorsanız www.hastakaryolasiizmir.com web sitemizde hertürlü hasta karyolası modelini bulmanız mümkün.

Tekerlekli sandalye bağışı veya hasta karyolası bağışı yapmak istediğinizde Firmamız bağışçının bu iyilik hareketine karşılık katkıda bulunup teslimat ücretleri almamakta ayrıca mevcu satiş fiyatından %15 özel iskonto  uygulamaktadır.

Hızlı sipariş ve teslimat