• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Medikal Tıbbi Malzeme Deposu
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
    • Hasta Bezleri S G K Anlaşmalı
Üyelik Girişi

Hasta karyolası Narlıdere

Hasta Yatağı Narlıdere

Narlıdere de hasta Karyolası nasıl temin edilir, Narlıdere da hasta yatağı kiraya veren varmı?

 

Çiğli merkezde hastane malzemeleri hasta yatakları satışı mağazamız Çetin Medikal Çiğli 4 nolu dereiçi Sağlık ocağı karşısında yer almaktadır.   Çiğli Kuruluşu olan firmamız Narlıdere ilçemize hasta yatakları ve tekerlekli sandalyeler ve hasta bezleri Dahil tüm medikal malzemelerin teslimi ve kurulum hizmeti ücretsizdir.

Gerektiğinde hasta yakınları mağazamıza gelerek hasta karyolası, Akülü tekerlekli sandalye veya diğer medikal malzemeleri alabilirler.

Hasta karyolası hastamızın iyileşme sürecinde evde bakım için süper kolaylık hastanız rahat eder, siz rahat edersiniz. Narlıdere de  hasta karyolası, yemek masası almak çok kolay 0232 445 01 05 arayın getirip montajını yapalım.

İşyerimize  izban a binip Çiğli de Belediyenin karşısındaki üst geçitten geçip ziraat bankası sokağına girin 100 m ilerde Çiğli toplum sağlığı yanındayız.

Hasta karyolası ve diğer ürünleri yerinde görmeniz mümkündür.

Narlıdere nin mahallesinde ikamet ederseniz edin hasta karyolası, akülü tekerlekli sandalye sedye, paravan veya hasta bezleri adresinize ücretsiz teslim, kapıda ödeme imkânı ile hizmetinizdeyiz.

                         7/24

 Hasta karyolası ve diğer ürünler için arayabilirsiniz

                   05071256221