• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hasta Karyolası Bağışlamak istiyorum

Neden Hasta Karyolası Bağışlamalıyım?

   Yatalak bakıma muhtaç hasta karyolasına  ihtiyacı olupta kendi imkanları ile temin edmeyen aileler hastalarına evde bakım yaparken yemek yedirmede hasta temizliğinde malesef çok zorluk çekmektedir.
Çevrenizde böyle birçok hasta ve yakını mevcut maddi imkanları bir hasta yatağı almaya el vermiyor.Hasta karyolalarında malesef kurum ödemesi olmadığından butür bakıma muhtaç ekonomik durumu elverişli olmayan aileler çekyet veya normal yataklarda hastalarına bakıyorlar,bu durumda hem hasta hemde bakımını üstlenen kişiler zorluklar yaşamaktadır.
   Birçok hayır sever bu ailelere maddi destek vermektedir bu dayanışam halkımızın duyarlılığını gösterir.
   Destek olmak istediğiniz aileyi siz belirliyerek bağış yapabilirsiniz veya bildiğiniz bir engelli derneği ile iletişime geçerek ihtiyaç sahiplerini belirliyebilirsiniz.
 Bağışlamak istediğiniz hasta yatak modelini belirleyin hangi kurum veya kişiye teslim edeceğimizi bildirin fatura ve teslim tutanaklarını size iletmek koşulu ile
yardım etmek istediğiniz yere hasta karyolasını ulaştıralım.

Bağışlıyacağınız bir hasta karyolası o aileye ve hastaya müthiş kolaylıklar sunacak.
Hasta rahat doğrulacal yemeğini yiyecek
Hasta yatış pozisyonunu rahat ettiği biçimde ayarlıyacak
Hasta bakımı yapanlar ve hastaların tevecühünü kazanacağız.
Bu konuda firmamız bağışçılara mevcut satış fiyatlarından % 10 indirim yaparak destek olmaktadır.

Hasta yataklarında İzmir ili içerisinde teslimatları biz üstleniyor adrese teslim ediyoruz.Diğer illerimize  herhangi bir nakliye ücreti almadan ambarlar aracılığı ile göndermekteyiz..

02324450105-05071256221

HATLARINI ARIYARAK YARDIM ALABİLİRSİNİZ

Tekerlekli sandalye bağışındada firmamız gerekli desteği sağlamaktadır.

Derneklere tekerlekli sandalye bağışı,engelli okullarına tekerlekli sandalye bağışı,hastalara tekerlekli sandalye bağışlama haraketi,karşıyakada tekerlekli sandalye bağışlama,İzmir tekerlekli sandalye bağışlama,İzmir büyükşehir belediyesine tekerlekli sandalye bağışla,Hastanelere tekerlekli sandalye bağışı,Engelli ailelere tekerlekli sandalye bağışı izmir