Hasta karyolası Bayraklı

Hasta Yatağı Bayraklı

Bayraklı de hasta Karyolası nasıl temin edilir, Bayraklı da hasta yatağı kiraya veren varmı?

Çiğli merkezde hastane malzemeleri hasta yatakları satışı mağazamız Çetin Medikal Çiğli 4 nolu dereiçi Sağlık ocağı karşısında yer almaktadır.   Çiğli Kuruluşu olan firmamız Menemen ilçemize hasta yatakları ve tekerlekli sandalyeler ve hasta bezleri Dahil tüm medikal malzemelerin teslimi ve kurulum hizmeti ücretsizdir.

Gerektiğinde hasta yakınları mağazamıza gelerek hasta karyolası, Akülü tekerlekli sandalye veya diğer medikal malzemeleri alabilirler.

Hasta karyolası hastamızın iyileşme sürecinde evde bakım için süper kolaylık hastanız rahat eder, siz rahat edersiniz. Bayraklı de da hasta karyolası, yemek masası almak çok kolay 0232 445 01 05 arayın getirip montajını yapalalım.

İşyerimize Bayraklı izban a binip Çiğli de Belediyenin karşısındaki üst geçitten geçip ziraat bankası sokağına girin 100 m ilerde Çiğli toplum sağlığı yanındayız.

Hasta karyolası ve diğer ürünleri yerinde görmeniz mümkündür.

Aşağıdaki mahallelerimizin hangisinde ikamet ederseniz edin hasta karyolası, akülü tekerlekli sandalye sedye,paravan veya hasta bezleri adresinize ücretsiz teslim, kapıda ödeme imkanı ile hizmetinizdeyiz.

Hızlı sipariş ve teslimat